Gönderen Konu: Hc doping saç dökülmesine karşı sprey  (Okunma sayısı 2170 defa)

baysaçınız

• Jr. Member
  • **
Hc doping saç dökülmesine karşı sprey
« : 17 Temmuz 2020, 19:01:34 »
Hepinize merhabalar. Foruma üyeyim ama öğrenciyim ve işlerim olduğu için dışarıdan takip etsem de aktif olarak girip yorum yapamıyordum. Son zamanlarda eksi sözlükten ve diğer bazı yerlerde hc markasını baya baya ovmeleri sonucu hc doping sac dökülmesine karşı spreyi aldım. Alırken Hc doping'in procapil, follicusan, bitki özleri ve vitaminler içeren formülü, saçlarına ihtiyaç duyduğu desteği kazandırmak isteyen her yas aralığındaki kadın ve erkek için uygundur yazıyordu. Fakat elime geçtikten sonra içindekiler bölümüne baktım 60 'ın üzerinde madde var. Mavi sorumun içindekileri internetten araştırdım karşılaştırdım. Bazı maddeler bundada var. Hepsine bakamadım tabi. Bunu kullanmaya devam edicem fark yaratırsa before after foto koyarım. Ama kullanmadan önce içinizde daha önceden kullanan yada çevresinde duyan var mıydı. Kaş yapalım diye göz çıkarmayalım. Aşağıya bi tane fotoğraf atıyorum lütfen içindekiler bölümüne bakıp yorum yapabilir misiniz ☺️

Androjen Pataklayan

• Sr. Member
Ynt: Hc doping saç dökülmesine karşı sprey
« Yanıtla #1 : 17 Temmuz 2020, 19:30:24 »
Hepinize merhabalar. Foruma üyeyim ama öğrenciyim ve işlerim olduğu için dışarıdan takip etsem de aktif olarak girip yorum yapamıyordum. Son zamanlarda eksi sözlükten ve diğer bazı yerlerde hc markasını baya baya ovmeleri sonucu hc doping sac dökülmesine karşı spreyi aldım. Alırken Hc doping'in procapil, follicusan, bitki özleri ve vitaminler içeren formülü, saçlarına ihtiyaç duyduğu desteği kazandırmak isteyen her yas aralığındaki kadın ve erkek için uygundur yazıyordu. Fakat elime geçtikten sonra içindekiler bölümüne baktım 60 'ın üzerinde madde var. Mavi sorumun içindekileri internetten araştırdım karşılaştırdım. Bazı maddeler bundada var. Hepsine bakamadım tabi. Bunu kullanmaya devam edicem fark yaratırsa before after foto koyarım. Ama kullanmadan önce içinizde daha önceden kullanan yada çevresinde duyan var mıydı. Kaş yapalım diye göz çıkarmayalım. Aşağıya bi tane fotoğraf atıyorum lütfen içindekiler bölümüne bakıp yorum yapabilir misiniz ☺
Destek tedavi olarak kullanılabilir ama tedavinin merkezine koymak çok sağlam olacakmıdır bilmiyorum Hairforte gibi bir şey büyük ihtimal.
Ketoral %2 Ketokonazol şampuan hafta da 3 gün

Avodart dutasterid 3 günde bir

Vichy Dercos Neogenic şampuan (Stemoxydine içeriyor) içine çam terebentin esansı

Bıraktıklarım:

Ketoral Krem

Vichy Dercos densi-solution set

baysaçınız

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 17 Temmuz 2020, 19:51:03 »
Destek tedavi olarak kullanılabilir ama tedavinin merkezine koymak çok sağlam olacakmıdır bilmiyorum Hairforte gibi bir şey büyük ihtimal.
Xpecia, 1000 mg biotin ve solgar vm 2000 kullanıyorum. Bunlar bitince saw palmetto ve priorin düşünüyorum. Yada sadece saw palmetto. Ve haftada bir dermaroller. Sprey gelince haorforte de procapil var. Bunun içinde bi sürü madde olunca şaşırdım. Hiç beklemiyordum. Bakalım hayırlısı.

nickmickyok

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 17 Temmuz 2020, 20:01:03 »
Hepinize merhabalar. Foruma üyeyim ama öğrenciyim ve işlerim olduğu için dışarıdan takip etsem de aktif olarak girip yorum yapamıyordum. Son zamanlarda eksi sözlükten ve diğer bazı yerlerde hc markasını baya baya ovmeleri sonucu hc doping sac dökülmesine karşı spreyi aldım. Alırken Hc doping'in procapil, follicusan, bitki özleri ve vitaminler içeren formülü, saçlarına ihtiyaç duyduğu desteği kazandırmak isteyen her yas aralığındaki kadın ve erkek için uygundur yazıyordu. Fakat elime geçtikten sonra içindekiler bölümüne baktım 60 'ın üzerinde madde var. Mavi sorumun içindekileri internetten araştırdım karşılaştırdım. Bazı maddeler bundada var. Hepsine bakamadım tabi. Bunu kullanmaya devam edicem fark yaratırsa before after foto koyarım. Ama kullanmadan önce içinizde daha önceden kullanan yada çevresinde duyan var mıydı. Kaş yapalım diye göz çıkarmayalım. Aşağıya bi tane fotoğraf atıyorum lütfen içindekiler bölümüne bakıp yorum yapabilir misiniz ☺️
Paketi görünce "biz başka dolandırıcılara bakıp gelelim"  deme hissi uyandırıyo ama işlevi var mıdır bilmem.

baysaçınız

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 17 Ağustos 2020, 00:24:45 »
Arkadaşlar merhaba o kadar eczane dolaştım hiç birinde prostat bulamadım. Kendinde fazladan olan kullanmayan yada almaya gidecek olan varsa benim için de alıp gönderebilme şansınız var mı. Ilacın parasını öderim 30, 40 tl de benim için yaptığınız zahmet için öderim. Kısmet olursa önümüzdeki yıla sac ettirmeyi düşünüyorum. Ince telli saçlarımı güçlendirmem lazım şok dokulmeyle gitmemesi için

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 17 Ağustos 2020, 06:44:04 »
Bu spreye yeteri kadar şans vermeyi neden düşünmedin?
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

baysaçınız

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 17 Ağustos 2020, 20:38:28 »
spreyi hala kullanıyorum zaten. Saç dökülmesini durdurup biraz hacim kazandirirsa yine devam. Yada hair forteye geçip ona devam edicem. Bi ara 3 ay kadar hair forte kullanınca dökülmem baya azaldı gibiydi zaten dökülme durursa dipten dökülüp dökülüp tekrar çıkan saçlarda dokulmeyince biraz hacim kazanır. Sac ekimi düşüncem de şakaklara ve hafif ön bölgeye girebilirlerse var olan saçlara zarar vermeden bu şekilde ektirmek. Önleri dikebilmeli özledim maalesef bu saçlarla ön dikilmiyor. Şu anda asuman hanımı düşünmüyorum kısmet olursa. 1500, 2000 greft arası olur en fazla ekimim. Daha fazla ettirmeyi düşünmüyorum.

baysaçınız

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 17 Ağustos 2020, 20:43:50 »
Bu arada diyelim ki saçı ektirdim sadece on bölgeye. Zaten ekildikten sonra altı yedi ay alopexy t yi ve yan etki girmezsem finasterid kullanıcam. alopexy t kullandigim süreçte arka tarafta komple kendini toparlayacak farkındayım. Ama bırakırsam yavaş yavaş yine dökülecek ekim olmayan saçlarım. Ben bu alopexy t yi bırakmasam zaten 27, 28 yaşına kel olacak yerleri o zamana kadar kullanarak korusam. 27, 28 yaşında alopexy t yi bırakmasam sonra biraksam  şakaklara ektirdigim saçlarım da dökülebilir mı. Arka taraf zaten dökülecek ama o kadar uzun süre kullanınca ekim saçları zarar görür mü sizce. En çok kafama takılan burası.

baysaçınız

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 17 Ağustos 2020, 20:54:48 »
https://www.solargezi.com/nane-yagi-ve-minoxil/
Arkadaşlar dün ilk defa karşıma çıktı. Bu sitede yapılan deneyin detaylı bilgileri var. Fareler üzerinde yapılan deneyde nane yağının minoxil benzeri etki ettiğini gösteren bi deney yapmışlar. Okumanızda fayda var diye düşündüm. Denemekten zarar gelmez. 3 ay boyunca alıp denemeyi düşünüyorum.

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 17 Ağustos 2020, 21:17:37 »
https://www.solargezi.com/nane-yagi-ve-minoxil/
Arkadaşlar dün ilk defa karşıma çıktı. Bu sitede yapılan deneyin detaylı bilgileri var. Fareler üzerinde yapılan deneyde nane yağının minoxil benzeri etki ettiğini gösteren bi deney yapmışlar. Okumanızda fayda var diye düşündüm. Denemekten zarar gelmez. 3 ay boyunca alıp denemeyi düşünüyorum.

Orjinal yağları bulmak çok zor.
Bu arada bibriye yağı için de aynı etkiyi gosterir diye bi yazı okumustum. Tabi doğruluğunu bilmiyorum.
Bende sinuzit açmada kullandığım okaliptus ve nane yağı var(balen marka)

Onların da faydalı olcağını bilsem kullanırdım. Bi çalışma yok sanırım bunla alakalı
Asmed ekimim için:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14880.0

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg
Sabahları aç karnına keçi boynuzu pekmezi ve bir yeşil çay

baysaçınız

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 17 Ağustos 2020, 21:53:26 »
Orjinal yağları bulmak çok zor.
Bu arada bibriye yağı için de aynı etkiyi gosterir diye bi yazı okumustum. Tabi doğruluğunu bilmiyorum.
Bende sinuzit açmada kullandığım okaliptus ve nane yağı var(balen marka)

Onların da faydalı olcağını bilsem kullanırdım. Bi çalışma yok sanırım bunla alakalı
Bu yazı deneyip görüp laboratuvarda her şeyi ölçtükeri için denemek istedim. Biberiye yağı, jojoba yagi, badem yagi, yılan yagi, zeytinyağı, sarımsak, kayısı susam yağları bunları çok duydum. Ama hiç birini de uzun süreli denemediğim için bilemiyorum. Sarımsak suyunu bi ara denemiştim. Saç tellerim bi tık daha güçlü ve canlı olmuştu ama sac dokulmem hep aynı olmuştu.

baysaçınız

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 11 Eylül 2020, 21:55:30 »
Arkadaşlar merhaba. Bu gordugunuz resimlerden biri saçı kestirmeden önce yani 1 ay önce biri de bu gün çekildi. 16 yaşında sac dokulmem başladı 7 senedir dokuluyor. 18 yaşında kafanın ortasında saç kalmamış dediklerini hatırlıyorum arkadaşlarımın o psikolojiyi iyi biliyorum. Şu anda yaş 22 ve uzunken idare ediyor. Hc dopingi her gün düzenli kullanamadım. Ayrıca her gün olmasada haftada 2, 3 gün nane, zeytinyağlı sarımsak ve çörek otu karıştırıp sürüyorum son bir aydır. Haftada 1, 2 defa dermaroller ve aklıma geldikçe masaj yapıyorum. 16saat ac yani akşam 10 ile sabah 14 arası hiç bi şey yemiyorum diğer saatler yiyorum. Garip bi şekilde sac dokulmem şu anlık günde birkaç tel anca dökülüyor onu da kafama yağları sürerken bastıra bastıra masaj yaparak sürdüğüm için. Ama tabi görüldüğü gibi birhayli seyrek. Bu sacları nasıl kurtarabilirim sanırım 26, 27 ye kadar nerdeyse bitecek gibi bi hali var. Zaten dokulecekse o zamanlara kadar minoxidil kullansak sonra bırakıp ekim yaptırmak mantıklı gibi geliyor. Bu yılları saçsız geçirmek istemiyorum gençlik tekrar yaşanmıyor. Ama sac ekimi içinde yaş daha küçük sayılır. Belki sakaklara ektiririm sadece. Tavsiyeniz var mı bu konuda

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 12 Eylül 2020, 02:13:16 »
Hc doping kullandım para tuzağı.Faydasını görmedim.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Facebook Twitter Instagram