Gönderen Konu: Minoxidil Günde 1 kez  (Okunma sayısı 710 defa)

XyZ765

• Yeni üye
  • *
Minoxidil Günde 1 kez
« : 05 Ekim 2022, 19:48:07 »
Kullanılır mı

1- Hairloss talk youtubeda yaşlı hoca ki kendisi Avustralya'da 1984 1989 arası bu ilacin testlerini yapan kisilerden birisi, günde 1 kez yeter diyor

Akşam uyumadan 1 saat once uygulayıp ertesi sabah saçı yıkarız

2- Ayrıca Minoxidili Alopexy t alın diyorlar.

3- 1 kutu alopexy t gunde 1 kere kullansam kaç ay gider

4- 2 yil sonra tekrar dökülme yapar mı

5- Benim sadece on sac cizgisi bölgemde dökülme var orayı eski haline getirir mi

6- minoxidile hangi yaştan sonra kullanabiliriz

such

• Jr. Member
  • **
Ynt: Minoxidil Günde 1 kez
« Yanıtla #1 : 05 Ekim 2022, 20:54:22 »
Kullanılır mı

1- Hairloss talk youtubeda yaşlı hoca ki kendisi Avustralya'da 1984 1989 arası bu ilacin testlerini yapan kisilerden birisi, günde 1 kez yeter diyor

Akşam uyumadan 1 saat once uygulayıp ertesi sabah saçı yıkarız

2- Ayrıca Minoxidili Alopexy t alın diyorlar.

3- 1 kutu alopexy t gunde 1 kere kullansam kaç ay gider

4- 2 yil sonra tekrar dökülme yapar mı

5- Benim sadece on sac cizgisi bölgemde dökülme var orayı eski haline getirir mi

6- minoxidile hangi yaştan sonra kullanabiliriz

1-görevleri ve sınırları çizilmiş bilimsel otoritelerden oluşan belirli bir grubun bilimsel metodlarla ortaya koydukları makale ve çalışmalara kulak verebilirsiniz,böyle bireysel önerilere güvenmeni önermem;bunlardan bir de bizim ülkemizde olan versiyonları var ki biri procapilci atilla(kaş ekiminden mağdur ettiği bir hanımefendinin konusuyla meşhurdur forumda kendisi ve sanırım davalıklar)biri de amerikalı bir yatırım şirketi(yatırım dedim pardon ''vurgun'' şirketi)olan ve sözde saç dökülmesini çözen samumed ilacını öve öve bitiremeyen ve şirketin de ilacıyla birlikte fos çıkmasına gıkı çımayan server serdaroğludur

ama en tehlikeli bulduğum ise saçımındoktoru sitesinin adminidir ki adam şu sıralar bir yıla yaydığı uzun ve sabırlı bir manipülasyonla büyük bir umut tacirliğine başlamak üzere olduğunu düşünüyorum,sözde yeni bir ilaç ve tedavi yöntemi bulmuş da izin alamamış ama ilacın seri üretimini başarmış...bak sen?

2- ppg kalitesinden dolayı daha iyi diyorlar

3-günde 5 fıs ise yaklaşık 2 ay gider

4-ben başka bir marka(bioxinin) kullandım günde tek sefer güzel sonuç aldım ama sonrasında 8 ay sonra tekrar dökülme başladı;alopexye geçtim daha kaliteli diye ama dökülme devam etti ve son 2 aydır son şans diyerek günde 2 kez kullanmaya başladım sanki bioxinin ppg dolayısıyla deriye daha rahat geçtiği için midir nedir daha iyiydi ama kaşıntısı kepeği sıkıntıydı

5-ön bölgeye finastan daha etkilidir finasterid geriye bile çekebilir ama minox genel olarak toparlar

6-ergenlikten itibaren her yaşta

Facebook Twitter Instagram