Gönderen Konu: Ekilen saçları daha önce aldıran var mı?  (Okunma sayısı 1903 defa)

vayezi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekilen saçları daha önce aldıran var mı?
« : 07 Ekim 2022, 23:03:07 »
Merhabalar değerli forum sakinleri.
12 yıl önce şakaklarıma saç ektirdim ama gelinen noktada saç çizgimi biraz geriye aldırmam gerekiyor.
Daha önce Ankara'da bir merkezde 1 hafta arayla 2 kez mikro motorla aldırdım. tekrar çıktılar.(işlemi yapan operatör saç köklerini gösterdi bakın aldım diye. fakat tekrar çıktılar.). İğneli epilasyona gittim fakat pek bi işe yaramadı. Lazer epilasyona gittim. ancak biraz inceldiler. nasıl kurtulurum bu saçlardan?

Daha önce ektirdiği saçı aldırmış olan var mı? kendisi ya da bir yakını olur. bir şekilde görmüş olur. herkesin fikrine ihtiyacım var. teşekkür ederim, saygılar.

EDİT: Arkadaşlar ben sizlere sadece yukarıda ekimi nasıl aldırabilirim öneriniz var mı diye sordum. Bana saç fotoğrafı istemeyin. Saç fotoğrafı ekliycem fakat daha sonra konu dağılacak, sormak istediğim konudan uzaklaşacağım. yok öyle, böyle değil. senin saç da iyiymiş, kötüymüş, şurası şöyle, burası böyle daha önce noldu, niye 2. ekimi, 3. ekimi düşünmüyorsun vb. sorularla muhatap olmak istemiyorum. Tekrar ekim, ya da ekim merkezi önermeyin LÜTFEN. Eğer sizlerden ekim tavsiyesi istesem o şekilde başlık açardım. Ben ne istediğimi bilen birisiyim. Sorduğum soru da net ve açık. Bana başka önerilerle ya da tavsiyelerle gelip lütfen konuyu bulandırmayın. Çok rica ediyorum tekrar sizlerden.

Artık şu saçlarımdan kurtulmak istiyorum. Eğer saçlarımdan kurtulabilirsem gelir burada öncesi/sonrası şeklinde konu açarım.

Lütfen bilgi paylaşacak, tecrübeli arkadaşlar yazarsa memnun olurum. Lokasyon:İzmir.

kaangursu

• Full Member
Ynt: Ekilen saçları daha önce aldıran var mı?
« Yanıtla #1 : 07 Ekim 2022, 23:04:23 »
Mağdur musun ?

vayezi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 07 Ekim 2022, 23:07:58 »
saç çizgimi bir miktar geriye aldırmam lazım. konuyu hataen boş açmıştım. şimdi tekrar editledim.

kaangursu

• Full Member
« Yanıtla #3 : 07 Ekim 2022, 23:09:23 »
Yardımcı olun
« Son Düzenleme: 08 Ekim 2022, 00:43:32 Gönderen: kaangursu »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 08 Ekim 2022, 14:51:21 »
Var benim.

Resim eklermisin
Global Moderator

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 13 Ekim 2022, 20:43:27 »
Lazer epilasyon kaç seans yaptırdın?
  Zayıfladı ise devam edebilirsin . Alex-ne yag en iyisidir marka olarak . İğneli eğilasyon iyi bir yerde yönlerini bulurlarsa en iyisi odur aslında . Tekrardan mıcro motor ile almayı düşünme . 2 kez denemişsin .

Furious_Mia

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 13 Ekim 2022, 20:45:18 »
waow mikro motorla alınmış ve tekrar çıkmış, darısı yeni saç ektirenlere:D

Hintell bu konuda uzman.
  • Yaşınız 25
  • Medikal Tedavi Finasteride
Tedaviler:

Finasteride 1.25 mg

Konu Başlığım:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=28837.0

vayezi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 13 Ekim 2022, 22:49:44 »
Lazer epilasyon kaç seans yaptırdın?
  Zayıfladı ise devam edebilirsin . Alex-ne yag en iyisidir marka olarak . İğneli eğilasyon iyi bir yerde yönlerini bulurlarsa en iyisi odur aslında . Tekrardan mıcro motor ile almayı düşünme . 2 kez denemişsin .

yav adam gösteriyor aldığı saçın köklerini. kendi gözlerimle gördüm. Nedense tekrar çıktı. ekim yapan hocam istanbul'da. kendisine durumu izah ettim. "o deriye enjeksiyon çokça yapılıp derinin iyice şişirilmesi gerekiyor" dedi. boş vaktimde gidicem istanbul'a.

lazere 15 seans falan gittim. biraz inceldiler evet. ama defalarca gitmek insanı çok yoruyor maddi, daha da önemlisi mamnevi olarak. gerçekten yoruldum bu saç mevzuundan. saç ektiren aklımı.....
"alex-ne yag" demişsiniz ama anlayamadım hocam?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 14 Ekim 2022, 00:32:05 »
Resimlerini paylaşmalısın operasyon sonrası şimdi ki hali önceki hali
Ve hangi merkez ekti saçı?

Sen bize hiç bir paylaşım yapmadan bilgi istiyorsun
Global Moderator

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 15 Ekim 2022, 10:14:10 »
Dostum şikayetin varsa merkezi yazman lazım yoksa konun yanlış yerde. Burası şikayet bölümü.

vayezi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 15 Ekim 2022, 20:16:28 »
Şikayetim yok.  Sadece saç çizgimi geriye aldıtmak istiyorum. 12 yıl önce ekilmiş saçın merkezini söylesem ne? Söylemesem ne?

Mağdurum fakat bunun saç ekim merkeziyle alakası yok. Geçen yıllar içinde haliyle kendi saç çizgim geriye gitti. Bilgi paylaşmak isteyen arkadaşların mesajlarını bekliyorum.

Eğer konu yanlış yerdeyse moderatör arkadaşlar uygun bir yere taşıyabilir.

kaangursu

• Full Member
« Yanıtla #11 : 15 Ekim 2022, 21:18:51 »
Dostum bu saç yönleriyle nasıl şikayetin yok .Söyle ki diğer insanlar mağdur olmasın forumun belli kuralları var.

Aang

• Full Member
  • Daha güzel günlere.
« Yanıtla #12 : 29 Kasım 2022, 23:46:55 »
Bir tanıdığım daha önce başka yerde ektirdiği saçlarından ön hattından memnun değildi. Buna istinaden bu ön hattını söktürüp doğal bir görüntü sağlanmasını istemişti. 

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #13 : 06 Aralık 2022, 19:12:14 »
Bir tanıdığım daha önce başka yerde ektirdiği saçlarından ön hattından memnun değildi. Buna istinaden bu ön hattını söktürüp doğal bir görüntü sağlanmasını istemişti.

ee sonucu varmi , paylasama imkani varmi ß

Aang

• Full Member
  • Daha güzel günlere.
« Yanıtla #14 : 07 Aralık 2022, 12:32:15 »
Instagram fotoğrafından kesinti yaptım ama inşallah belli oluyordur.

Facebook Twitter Instagram