Gönderen Konu: Ekilen saçları düz olarak kullanamıyor muyuz?  (Okunma sayısı 1223 defa)

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ekilen saçları düz olarak kullanamıyor muyuz?
« : 20 Aralık 2021, 19:59:37 »
Saç ekimi yaptıran kimi görsem saçları dikmiş şekilde bir model yapıyor. Yahu merak ettim saçları dikmeden mesela sağa veya sola doğru tarayamıyor muyuz? Belki ekim şekli olarak dik olduğu için mu hep saçlar dik? Aydınlatırsanız sevinirim.

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Ekilen saçları düz olarak kullanamıyor muyuz?
« Yanıtla #1 : 20 Aralık 2021, 20:09:54 »
 yatık eken ekimciler var onlar ekerse daha rahat şekil verebilirsin mesela bazı ekim saçları uzadıkça kıvrılır bu açıdan uzatılamaz .
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

davud123

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 21 Aralık 2021, 11:50:45 »
ekim saclarım eskiye nazaran tam düz degil birazz dalgalı ama yine düz sayılır konuma bakabilirsin

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 21 Aralık 2021, 13:40:36 »
ekim saclarım eskiye nazaran tam düz degil birazz dalgalı ama yine düz sayılır konuma bakabilirsin

Şimdi inceledim dostum güzel kullanıyorsun hayırlı olsun.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

davud123

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 21 Aralık 2021, 16:35:17 »
Şimdi inceledim dostum güzel kullanıyorsun hayırlı olsun.
tesekkür ederim.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #5 : 25 Mart 2022, 23:22:25 »
Davut arkadaşımızdan başka saçını düz olarak kullanan yok mu değerli arkadaşlar?

Arada bazı eski konulara giriş yapıyorum, bir Allah'ın kulu saçları düz, öne doğru kullanmaz mı ya?

Gözlerimle görmek istiyorum nasıl durduğunu.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 25 Mart 2022, 23:48:05 »
Kanka ben düz kullanıyorum henüz 5.aydayim sorun yok saça sola yatıyor sıkıntı yok. Bazende önüne atıyorum.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #7 : 25 Mart 2022, 23:54:40 »
Kanka ben düz kullanıyorum henüz 5.aydayim sorun yok saça sola yatıyor sıkıntı yok. Bazende önüne atıyorum.
Şimdi tekrardan baktım çok güzel görünüyor. Aslında dalgalı şekilde öne yatırmak daha dolgun ve hacimli gösterebilir.

Kanka senin saçın düz galiba. Harika görünüyor.
Yav senin saçın da parlıyor üstad şıkır şıkır.
Maşallah :D

Saçlar son haline gelsin sana Solgar CEO'sunun kızını istemeye gidelim.

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 26 Mart 2022, 00:11:25 »
Şimdi tekrardan baktım çok güzel görünüyor. Aslında dalgalı şekilde öne yatırmak daha dolgun ve hacimli gösterebilir.

Kanka senin saçın düz galiba. Harika görünüyor.
Yav senin saçın da parlıyor üstad şıkır şıkır.
Maşallah :D

Saçlar son haline gelsin sana Solgar CEO'sunun kızını istemeye gidelim.
  Canına kurban Kanka, bu saç dökülme evresinde kabullenmeme evresi vardır, en az 4-5 sene 15 günde bir saçımı kazırdım,yanlış yaptım tabi saçı kestire kestire tahriş ettim,saçın anatomisini bozdum. İnan diyorum saçımın uzun halini yavaş yavaş şuan tecrübe ediyorum benim içinde süpriz olucak, acaba 1. Senesinde nasıl bir hal alıcak, uzayınca saçım dalgalı oluyordu Lise 1 de öyleydi acaba öyle mi olucak yoksa anatomisini bozduğum için farklı bir hal mı alıcak, uzun halinin nasıl olacağını bilmiyorum şaka gibi :D şöyle hafif kıvır kıvır olursa dediğin gibi öne yatırmak daha mantıklı:) Solgarın kızı çok takviyelidir başa çıkamam , finansteridin kızı kafidir. 😁

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #9 : 26 Mart 2022, 00:16:14 »
  Canına kurban Kanka, bu saç dökülme evresinde kabullenmeme evresi vardır, en az 4-5 sene 15 günde bir saçımı kazırdım,yanlış yaptım tabi saçı kestire kestire tahriş ettim,saçın anatomisini bozdum. İnan diyorum saçımın uzun halini yavaş yavaş şuan tecrübe ediyorum benim içinde süpriz olucak, acaba 1. Senesinde nasıl bir hal alıcak, uzayınca saçım dalgalı oluyordu Lise 1 de öyleydi acaba öyle mi olucak yoksa anatomisini bozduğum için farklı bir hal mı alıcak, uzun halinin nasıl olacağını bilmiyorum şaka gibi :D şöyle hafif kıvır kıvır olursa dediğin gibi öne yatırmak daha mantıklı:) Solgarın kızı çok takviyelidir başa çıkamam , finansteridin kızı kafidir. 😁
Ahaahah 😄😄
Biz gerçek hayatta çok iyi arkadaş olurduk seninle kesin. Dertler aynı, mizah türü aynı, yaşlar benzer.

Ne istersen onu isteyelim kanka da Proscar'ın kızını beğenmezsin. Propecia tam yakışır. Düğünde 10 tane Propecia takarım.

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 26 Mart 2022, 00:44:08 »
Ahaahah 😄😄
Biz gerçek hayatta çok iyi arkadaş olurduk seninle kesin. Dertler aynı, mizah türü aynı, yaşlar benzer.

Ne istersen onu isteyelim kanka da Proscar'ın kızını beğenmezsin. Propecia tam yakışır. Düğünde 10 tane Propecia takarım.
Hahaha 😁😁 Aynen dert,mizah,görüş aşırı paralel , allah bahtımızı,saçlarımızı iyi eylesin 🤜🤛 Eyvallah kanka propecialar için, propecia set takarsın bende sana şöyle güzelinden bir trabzon dutasteride burması takarım düğününde, şöyle bide çaktırmadan cebine RU58841 sıkıştırırım.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #11 : 26 Mart 2022, 00:49:10 »
Hahaha 😁😁 Aynen dert,mizah,görüş aşırı paralel , allah bahtımızı,saçlarımızı iyi eylesin 🤜🤛 Eyvallah kanka propecialar için, propecia set takarsın bende sana şöyle güzelinden bir trabzon dutasteride burması takarım düğününde, şöyle bide çaktırmadan cebine RU58841 sıkıştırırım.
Ahahaha 😄😄

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 26 Mart 2022, 02:31:13 »
Eskiden nasılsa aynı o şekilde saçlarına şekil verebilirsin.Tabi çıkış yönü doğal ayarlandıysa.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #13 : 26 Mart 2022, 11:12:06 »
Eskiden nasılsa aynı o şekilde saçlarına şekil verebilirsin.Tabi çıkış yönü doğal ayarlandıysa.
Bilgi için sağol dostum.

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 26 Mart 2022, 11:56:06 »
Harbiden saç ektirenler nedense saçı çok uzatıp hep havaya dikiyorlar

Ben yana yatırmayı seviyorum mesela. Ama ekim merkezine foto gönderirken arkaya tarayıp gönderirim sanırım. Çünkü tepe ortadaki seyreklik bu şekilde baya belli oluyor

Facebook Twitter Instagram