Gönderen Konu: saç ekimi öncesi lazer epilasyon  (Okunma sayısı 381 defa)

denixex

• Full Member
saç ekimi öncesi lazer epilasyon
« : 19 Ekim 2022, 23:28:50 »
merhaba arkadaşlar bir konuyu hakkında bilgi almak istiyordum,

saç ekimi için kökler donör bölge dediğimiz kafanın arka tarafından alınıyor bunu biliyorum , ama buradaki donör yetersiz olduğunda veya 2. ekim için yetersiz kaldığında ense kılları göğüs kılları gibi yerlerdende alınıyor diye duymuştum. Ben lazer epilasyona gidip vücut kıllarından kurtulmayı düşünüyorum, ama ilerde 2. kez saç ektirmek zorunda kaldığımda bu seferde nereden kök alınıp ekilcek o yüzdende acaba lazer yaptırmasam mı diye düşünüyorum ?

Yorumlarınızı bekliyorum

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
Ynt: saç ekimi öncesi lazer epilasyon
« Yanıtla #1 : 19 Ekim 2022, 23:38:02 »
sorunu kenndin cevaplamissin aslinda .
donör yetersiz ise BHT "body hair transplaint" de düsünüyorsan tabiki vücut killarini lazerlemek mantikli olmaz .

denixex

• Full Member
« Yanıtla #2 : 19 Ekim 2022, 23:47:16 »
sorunu kenndin cevaplamissin aslinda .
donör yetersiz ise BHT "body hair transplaint" de düsünüyorsan tabiki vücut killarini lazerlemek mantikli olmaz .

BHT'nin kalitesi donöre göre daha düşük olduğu için vücut kılları ile yapılan ekimler daha kötü oluyormuş hocam bu konuda bilginiz var mı ?

denixex

• Full Member
« Yanıtla #3 : 22 Ekim 2022, 11:43:16 »
up

ramazanzzz

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 22 Ekim 2022, 23:19:34 »
merhaba arkadaşlar bir konuyu hakkında bilgi almak istiyordum,

saç ekimi için kökler donör bölge dediğimiz kafanın arka tarafından alınıyor bunu biliyorum , ama buradaki donör yetersiz olduğunda veya 2. ekim için yetersiz kaldığında ense kılları göğüs kılları gibi yerlerdende alınıyor diye duymuştum. Ben lazer epilasyona gidip vücut kıllarından kurtulmayı düşünüyorum, ama ilerde 2. kez saç ektirmek zorunda kaldığımda bu seferde nereden kök alınıp ekilcek o yüzdende acaba lazer yaptırmasam mı diye düşünüyorum ?

Yorumlarınızı bekliyorum

Göğüs killarinin kendilerine faydası Yokki , heleki nakil edilirse dahada incelirler gibi .
Bilmiyorum hiç rastlamadım ama başarı oranları çok düşüktur .
Çok zor durumda kalinmadigi sürece bulasilmamalidir diye düşünüyorum .
Paran gidecek şekillerinden ötürü düzensiz olacak sürekli dokuluyorlar ben kendimde tabiri caizse killiyim sabah kalktığımda özellikle parkelerde yatağımdan düşmüş onlarca göğüs bacak kılı görüyorum :) ben olsam gider lazerimi yapardım onlardan medet ummazdim ,
Yinede arastirim alıp Ekim Yapmak sorun değil Sonucu nasıl oluyor bakın . Kendiniz karar verin
  • Ekim Tarihi: 15.09.2021
  • Ekim Merkezi ismi Asuman hair transplus
  • Greft Miktarı 4700
  • Yaşınız 25
  • Medikal Tedavi Finasterid xpecia prozinc plus şampuan ve Vichy dercos ds

mihtoreyn|

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 23 Ekim 2022, 01:49:55 »
Tr de bht yapan klinik nerdeyse hiç yok bu durumda göğüs kıllarını düşünmen oldukça anlamsız kardeşim .Lazerle aldır gitsin arkana bakma bile.

denixex

• Full Member
« Yanıtla #6 : 23 Ekim 2022, 10:59:02 »
Tr de bht yapan klinik nerdeyse hiç yok bu durumda göğüs kıllarını düşünmen oldukça anlamsız kardeşim .Lazerle aldır gitsin arkana bakma bile.
ense kıllarından da mı ekim yapılmıyor hocam genel olarak peki ?

denixex

• Full Member
« Yanıtla #7 : 23 Ekim 2022, 10:59:34 »
Göğüs killarinin kendilerine faydası Yokki , heleki nakil edilirse dahada incelirler gibi .
Bilmiyorum hiç rastlamadım ama başarı oranları çok düşüktur .
Çok zor durumda kalinmadigi sürece bulasilmamalidir diye düşünüyorum .
Paran gidecek şekillerinden ötürü düzensiz olacak sürekli dokuluyorlar ben kendimde tabiri caizse killiyim sabah kalktığımda özellikle parkelerde yatağımdan düşmüş onlarca göğüs bacak kılı görüyorum :) ben olsam gider lazerimi yapardım onlardan medet ummazdim ,
Yinede arastirim alıp Ekim Yapmak sorun değil Sonucu nasıl oluyor bakın . Kendiniz karar verin
göğüs kılı dediğiniz gibi ince hocam ama peki ense kılları ? çünkü komple lazere gitmeyi düşünüyorum

ramazanzzz

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 23 Ekim 2022, 16:36:41 »
göğüs kılı dediğiniz gibi ince hocam ama peki ense kılları ? çünkü komple lazere gitmeyi düşünüyorum
Görüntü Yeterince aciklayici
  • Greft Miktarı 4700
  • Yaşınız 25

denixex

• Full Member
« Yanıtla #9 : 23 Ekim 2022, 19:25:23 »
Görüntü Yeterince aciklayici
resimdeki donor areanın altında olan enseden ekim yapılmıyor mu hocam hiç peki ?

ramazanzzz

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 23 Ekim 2022, 20:04:42 »
resimdeki donor areanın altında olan enseden ekim yapılmıyor mu hocam hiç peki ?
Hiç alındığını görmedim , çıksa ne çıkacak ordan ?
Donor bölgeniz iyiyse oraya gerek kalmaz
Tek seans 4000-4500 civarı oda rahatlıkla çıkıyor normalde olmadı 4000 ordan 500 sakaldan Yine alınır.
Bu arada niye eziyet ediyorsunuz kendinize niye illa göğüs ve ense diyorsunuz anlamış değilm :) donor bolgenizmi iyi degil
  • Greft Miktarı 4700
  • Yaşınız 25

denixex

• Full Member
« Yanıtla #11 : 23 Ekim 2022, 21:31:29 »
Hiç alındığını görmedim , çıksa ne çıkacak ordan ?
Donor bölgeniz iyiyse oraya gerek kalmaz
Tek seans 4000-4500 civarı oda rahatlıkla çıkıyor normalde olmadı 4000 ordan 500 sakaldan Yine alınır.
Bu arada niye eziyet ediyorsunuz kendinize niye illa göğüs ve ense diyorsunuz anlamış değilm :) donor bolgenizmi iyi degil
donör bölge iyi hocamda , uzun vade düşünüyorum , şimdi 27 yaşındayım bu sene donörden 4000 greft alıp ektirdim , 35 yaşında bir ekim daha yaptırmak istersem bu sefer donör yetmezse diye kendimi garantiye almak istiyorumda :D

Facebook Twitter Instagram