Gönderen Konu: Saç ekimi öncesi sonrası öneriler lazer,şampuan,vitamin,şapka  (Okunma sayısı 449 defa)

JFKennedy

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhabalar tekrardan bu forumda yeniyim,2hafta sonra Dr.cinik hospitalde saç ekimim olacak lakin sorularım var yani lazer tedavisimi ne varmış ekim sonunda görmelik öneriyormusunuz ? deneyimleyen oldumu ? Birde ekimden 14 gün spnra gün boyu şapka takabilirmiyim 2-3ay saatte bir on dk havalandırmalar yaparak ? ve vitamin şampuan tavsiyeleride verebilirseniz sevinirim saç yapım yaglı.
( ekim işe birlikte yeni konu oluşdurup tüm fotpları gün gün yükleyecegim )

xKarax

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sapka olayini bende merak ediyorum, sonucta öyle görüntüyle is yerinde dolasmak istemem acikcasi. ama benim bildigim kabuk dökümünden sonra sapka takilabilir, tabiki dar ourmicak ve ekilen alanin üstüne bastirmicak sekilde.
  • Yaşınız 35

JFKennedy

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Sapka olayini bende merak ediyorum, sonucta öyle görüntüyle is yerinde dolasmak istemem acikcasi. ama benim bildigim kabuk dökümünden sonra sapka takilabilir, tabiki dar ourmicak ve ekilen alanin üstüne bastirmicak sekilde.

Evet hocam bende öyle duymuşdm ama emin olmak için tecrübeli arkadaşlardan teyit etmelil sormuşdm ama cevaplayan ne yazık ki olmadı  :-\
  • Yaşınız 25

Facebook Twitter Instagram