Gönderen Konu: 2. Ekimi simdi yapmalı miyim nerde?  (Okunma sayısı 1320 defa)

Ömür Muti

• Sr. Member
2. Ekimi simdi yapmalı miyim nerde?
« : 24 Ekim 2022, 22:05:14 »
S.a ilk Ekim 5000 köktu 3 sene once yaptım şimdi yaşım 27 ama saçım azda olsa hala dokulmem var beklemeli miyim ekmeli miyim nerde ekebilirim takıldım bu konuya

Ömür Muti

• Sr. Member
Ynt: 2. Ekimi simdi yapmalı miyim nerde?
« Yanıtla #1 : 24 Ekim 2022, 22:06:09 »
Arkadaşlar sizce bekleyeyim mi hintel abi seninde tavsiyelerine değer veriyorum cevabını merak ediyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 25 Ekim 2022, 04:51:16 »
şimdi dostum beklemelimiyim çok spesifik bir soru
yaşın kaç neden beklemelisin gibi bilgilere sahip değilim ve zaten beklemeden araştırmadan saç ektirmenin acısını bir kere yaşamışsın

donör kullanılmış açık alan çok fazla ve saç tellerin içince

sana tavsiyem saç ektireceksen sadece bu alana ektir ve destekle saçını
ve iyi bir ekimci seç

çok sık bir sonuç beklentinde olmasın
Global Moderator

Ömür Muti

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 25 Ekim 2022, 20:08:18 »
Dondugun icin teşekkürler hintel yaşım 27 beklemeli miyim dememi. Amacı hala dokulmem var dökülme bittiği zaman mi eksem yada şimdi eksem bunlar dökülse bile çok sırıtır mi ki çok gür amacında değilim araştırdım biraz 3 aydır forumdayim günde olusu 3. 4 saat bakınıyorum çok şey öğrendim ama şahin çevik asuman serkan aygin en yaygın hangisininsecsem veya zamanı mi daha değil mi diye soru işareti var

Ömür Muti

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 25 Ekim 2022, 20:10:07 »
Ayrıca on çizgi iyi öne sac ekmeyecem

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 25 Ekim 2022, 20:24:00 »
Dondugun icin teşekkürler hintel yaşım 27 beklemeli miyim dememi. Amacı hala dokulmem var dökülme bittiği zaman mi eksem yada şimdi eksem bunlar dökülse bile çok sırıtır mi ki çok gür amacında değilim araştırdım biraz 3 aydır forumdayim günde olusu 3. 4 saat bakınıyorum çok şey öğrendim ama şahin çevik asuman serkan aygin en yaygın hangisininsecsem veya zamanı mi daha değil mi diye soru işareti var

3 de başarılı ekim merkezine kendin karar vereceksin

dökülmen varsa medikal tedavi düşüneceksin bu donörü ve var olanları güçlendirip öyle ekime girmelisin
Global Moderator

Ömür Muti

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 25 Ekim 2022, 21:07:39 »
Güçlendirdim ekime girdim ilacı bıraktığımda tekrar sac zayiflayacagi için ekilen sac dökülecek mi acaba biraz sohbet edelim seninle abi gerçekten ihtiyacım var ki Ekim yaptığımda burdan herkze örnek olmak istiyorum inşallah iyi olumlu orneklerle

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 26 Ekim 2022, 21:04:59 »
Güçlendirdim ekime girdim ilacı bıraktığımda tekrar sac zayiflayacagi için ekilen sac dökülecek mi acaba biraz sohbet edelim seninle abi gerçekten ihtiyacım var ki Ekim yaptığımda burdan herkze örnek olmak istiyorum inşallah iyi olumlu orneklerle

maksat burada ekim saçlarını güçlü şekilde çıkarmak desteklemek beslenmesini sağlamak
çünkü zaten saçların beslenmediği için döküldü
belnmeyen alana saç eklersen daha çok yemek gerek sağlayamazsa saçların gelişimi zayıf olur
,

sonrasında bırakırsan kendi saçların zayıflamaya devam eder dökülme durumun devam ediyorsa
Global Moderator

Ömür Muti

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 28 Ekim 2022, 20:50:17 »
Aynen ekilen sac dökülür mu diye muhabbetiniz vardı açılan konuda şimdi dht hala devam ediyor 40ka kadar gider saçı güçlendirdim ektim alan beslendi kok beslendi Fin önerirsin genelde ama kullandığım kadar saçlarım kalcak 10n15 sene nasıl kullanabilirim ki  atıyorum x speca yıllarca kullanacam böbreklere zarar bunkez

Ömür Muti

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 28 Ekim 2022, 20:54:58 »
Ayrıca bekle hepsi dökülsün ekersin derler zaten aralarda ki seyreklikte ekilmis saçta var yani ekmeseydim bir kaç tel olacaktı kafamda kısaca dökülsün ekersin bu kez ekersem dht devam ettiği için saçlar zayoflayacak veya dökülecek dht hala var dokulmem devam ediyor çünkü  o zaman hepsinin dokulmesiyle bitmiyor yaşla alakalı devam dökülmeye bağlı olarak öyleyse dedigin gibi hep takviye kullanacaksam hair forte ile sac çıkarırım 10 yıl kullanırım yaşım ilerlemiş olur bırakırım sac azaldigin da ekerim beni bu yola götürüyor ne doğruyum yalnisim.bilmiyorum

Ömür Muti

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 28 Ekim 2022, 20:58:31 »
Bi konuda sen donör dhtye az magruz kaldığı için geç dökülür ama Ekim alanında çok olduğu için ondanda etkilenir demiş sanirim artik onlar donörde kalsin ilaçla sac cikariyim yıllarca bilemiyorum yaaa eksen ekmesen dert 24 yaşımda ektim doğal gitti birazda ekilen gitti sonuç ortada ben seyredince ekerim dedim bu kez dht ekilene zarar verdiğini öğrendim yine arada kaldım yıllarca ilaç tedavisi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 29 Ekim 2022, 14:25:22 »
Dostum durumu anlayamıyosun sanırım şu an kafanda zaten çok ince saç var önceki ekilen saçlarda incelmiş maksat hem donör bölgeniz güçlendirmek hem de var olan saçlarını güçlendirmek yani seni operasyona hazırlandırmak ekilen saçlarında beslenip çıkmasını sağlamak açıkçası saç ekiminden başarı sağlamak.  zor bir vaka senin kafan daha sonra da saçında dökülme ve incelme hissedersen ara ara kullanır bırakırsın
Global Moderator

kelveötesi35

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 10 Kasım 2022, 15:09:38 »
Dostum ya bu deveyi güdeceksin, ya bu diyardan gideceksin. Bizler, saç yönünden 'hasta' olan kişileriz maalesef. Bu yüzden bu deveyi, ilaçlarla, takviyelerle, sağlıklı beslenerek vs güdebiliriz.

Bir ekim yaptırmışsın, verimli olmamış, burayı keşfetmişsin, çok iyi araştırıp zamanı gelince 2. ekimle yine de iyi bir sonuca sahip olabilirsin.

Dipnot: Benim önerim, beklemen...

Ömür Muti

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 15 Kasım 2022, 18:35:59 »
Peki hintel ben ektirmeyecem bu seneyi de es gececem ilaç falan kullanacak aklımda hair forte var biraz saçımı güçleştirip bir süre idare etmek istiyorum ama bırakırsam daha çok dökülme olur mu senin düşüncen nedir x specia falan bu arada abim sac ekti izin alabilirsem onun konusunu burda acacam

Ömür Muti

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 15 Kasım 2022, 18:38:06 »
Takvimden kastin sac çıkarıcı ilaç kullanmam mi yoksa kalan saçı daha iyi olsun diye vitamin takviyesi mi yapmam mi (sac için sağlıklı şeyler ile beslenme ve masaj dışında)

Facebook Twitter Instagram