Gönderen Konu: 29.10.22 - SERKAN AYGIN (FİGEN HN.) - 4800 GREFT - YAŞ 32  (Okunma sayısı 8836 defa)

AUrungu

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese selam. Öncelikle böyle bir platformun varlığından müsebbip herkese teşekkürler. Buradaki bilgi ve tecrübe paylaşımı gerçekten çok şey öğrenip süreci tam olarak anlamamızı sağlıyor, eksik olmayın.

Evet, daha önce birçok arkadaşımın da ekim yaptırıp memnun kaldığı Serkan Aygın Klinik'te 29 Ekim günü ekim yaptırdım. Bir gün öncesi konsültasyonda Serkan hoca ön çizgiyi çizip donör bölgelerden kaç greft alınacağını belirlemişti. 4800 grefte karar kılındı, bunların 600'ü sakaldan alındı.
Ekim günü klinikte her şey saat mekanizmasında işliyor. Hatta o kadar seri işliyor ki bir an "noluyor lan?" dediğiniz bile oluyor. Herkes ne iş yaptığının farkında, bu güzel bir şey. Ekimden önce Serkan hoca Figen hanımla birlikte tekrar gelip çizgiyi yeniden çizdi. Ardından forumda da bir çok kişinin anlattığına benzer şeyler oluyor. Sedasyon altında zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Toplamda 8 saat sürdü benimki, yarısında uyumuşumdur. Acı yok denecek kadar az sadece uyuşturucu iğneleri hissediyorsunuz. Saç toplama sırasında acı hissederseniz ve söylerseniz de tekrar uyuşturuyorlar zaten. Korkacak, çekinecek hiçbir şey yok. Ekibe buradan da teşekkür ediyorum.
Bu arada alınan saçlarım gayet iyi çıktı. Ön çizgiyi yapmak için tekli saç bulmakta zorlanmışlar, ikili ve üçlü greft çok çıkmış. Sertifika fotoğrafını ekliyorum.  |-nazarboncugu-| 
Ekim alanındaki mevcut saçlarım oldukça incelmiş, zayıflamıştı. 5 aydır finasteride kullanıyorum. Aşağıdaki fotoğraflar ekimden hemen önce değil, o yüzden ekim sırasında daha da güçlenmişti. Serkan hoca da mevcut saçlarımı beğendi, kalınlaştığını ve finasteride devam etmem gerektiğini söyledi. Çok şükür yan etki görmediğim için devam etmeyi düşünüyorum ben de.

Ekimden sonraki gün pansuman yapılıp bandajlar çıkarıldı ve lazer tedavisi uygulandı. Üçüncü gün ise ilk yıkama için çağırıyorlar ama başka şehirde yaşadığım için ekimden sonra ikinci gün İstanbul'dan ayrıldım. En az iki gün dinlenmek lazım ama bunu söyleyebilirim. Yolculuklu bir ekim planlıyorsanız özellikle dikkat etmelisiniz.
Bugün üçüncü gün ve kliniğin verdiği losyon ve şampuanla birlikte ilk yıkamamı yaptım. Herhangi bir zorluğu yok. Losyon biraz kaldı ama zararı yok.

Sırasıyla fotoğraflarımı aşağıya ekliyorum. Değerli yorumlarınızı beklerim.

Ekim öncesi saçlarım:

AUrungu

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 29.10.22 - SERKAN AYGIN (FİGEN HN.) - 4800 GREFT - YAŞ 32
« Yanıtla #1 : 01 Kasım 2022, 18:26:09 »
Sırasıyla;
Ekim günü, pansuman sonrası ve bugün yani üçüncü gün yıkamadan sonraki hali.

kel piero

• Full Member
« Yanıtla #2 : 01 Kasım 2022, 19:29:56 »
hayırlı olsun serkan aygın ekiminiz. sık güzel temiz bir çlışma. ön çizginizde gayet nizami. saçlarda minyatürleşme mevcut onlar ekimle beraber gidecektir. fin ile güçlendirip kalınlaştırmaya devam edin.
  • Ekim Tarihi: 17.10.22
  • Ekim Merkezi ismi AKL
  • Greft Miktarı 3100

shgoon1235

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 01 Kasım 2022, 19:32:54 »
Hayırlı olsun.Serkan Aygın’ın güncel fiyatını paylaşma şansınız var mı?
  • Medikal Tedavi Ru58841 Setipiprant Dut&Fin ve bazı vitamin takviyeleri

AUrungu

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 01 Kasım 2022, 21:12:11 »
hayırlı olsun serkan aygın ekiminiz. sık güzel temiz bir çlışma. ön çizginizde gayet nizami. saçlarda minyatürleşme mevcut onlar ekimle beraber gidecektir. fin ile güçlendirip kalınlaştırmaya devam edin.

Teşekkür ederim. Evet çok zayıflamıştı, bir süredir kullandığım fin ile güçlendirmiştim ama Serkan hoca da güçlenmiş, kalınlaşmış, kullanmaya devam et dedi. Böyle devam şimdilik.

AUrungu

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 01 Kasım 2022, 21:13:22 »
Hayırlı olsun.Serkan Aygın’ın güncel fiyatını paylaşma şansınız var mı?

Sağ olun. Eylül'de 35.000 TL olmuştu, güncel fiyat halen bu.

taco_9

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 01 Kasım 2022, 23:24:46 »
çizgiyi güzel yapmışlar ekim sıklığınıda beğendim şahsen .kliniğin çalışma şekli ilginçmiş ama bu kadar tutulan bir yer olmalarından dolayı şaşırmamak lazım heralde.
bu arada ekim sonrası size hangi destek ve ilaçlar tavsiye edildi acaba öğrenebilirmiyiz.

AUrungu

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 01 Kasım 2022, 23:39:33 »
çizgiyi güzel yapmışlar ekim sıklığınıda beğendim şahsen .kliniğin çalışma şekli ilginçmiş ama bu kadar tutulan bir yer olmalarından dolayı şaşırmamak lazım heralde.
bu arada ekim sonrası size hangi destek ve ilaçlar tavsiye edildi acaba öğrenebilirmiyiz.

evet, her şey çok hızlı cereyan ediyor ve kısa bir sürede kendinizi koltukta uzanırken buluyorsunuz  :D önemli olan bu kadar fazla operasyonda aynı kalite standardını sağlamak ve bu klinik bunu başarmış diyebiliriz. yalnız üçüncü gün bitmiş olmasına rağmen kimse arayıp sormadı. herhangi bir sorunum yok şükür ama naptın nettin diye bi sorsalar iyi olurdu.

ekimden sonra kullanmam için antibiyotik, ödem attırıcı, ağrı kesici ve tüm bunları kullanırken mide sorunu yaşamamam için mide koruyucu verdiler. ek olarak iki şişe şampuan ve bir şişe losyon verildi yıkamalarda kullanmam için. haricinde finasteride devam etmem dışında herhangi bir tavsiye olmadı.

shgoon1235

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 02 Kasım 2022, 08:54:17 »
Sağ olun. Eylül'de 35.000 TL olmuştu, güncel fiyat halen bu.
Teşekkürler cevap için.Forumda okuduklarıma ve fotoğraflara göre Koray Erdoğan’a parası yetmeyen herkesin bence Serkan Aygın’a yönelmesi gerek.Gerçekten güzel işler yapıyor
  • Medikal Tedavi Ru58841 Setipiprant Dut&Fin ve bazı vitamin takviyeleri

AUrungu

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 02 Kasım 2022, 13:08:21 »
Teşekkürler cevap için.Forumda okuduklarıma ve fotoğraflara göre Koray Erdoğan’a parası yetmeyen herkesin bence Serkan Aygın’a yönelmesi gerek.Gerçekten güzel işler yapıyor

Katılıyorum. Belki Asuman Hair ve Hakan Doğanay da eklenebilir bu listeye Serkan Aygın'dan sonra. Diğerlerinin kendini kanıtlaması gerek.

monoblok

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 02 Kasım 2022, 15:56:15 »
Hayırlı olsu Saç ekimin çok kaliteli ve güzel bir saç ekimi olmuş maşallah baya da sık maşallah 🧿 inşallah harika saçların olur.
  • Ekim Merkezi ismi Asmed 5000 GREFT

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 02 Kasım 2022, 17:18:52 »
Hayırlı olsun saç ekimin güzel planlammış maşalallah ön çizgin ve saç sıklığın gayet güzel temiz planlı bir daç ekimi saç ekimi önce saçlarını korumalısın
Ne kullanıcaksın süreçte?
Global Moderator

AUrungu

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 02 Kasım 2022, 17:50:29 »
Hayırlı olsu Saç ekimin çok kaliteli ve güzel bir saç ekimi olmuş maşallah baya da sık maşallah 🧿 inşallah harika saçların olur.

Çok teşekkür ederim güzel yorumlarınız ve dilekleriniz için.

AUrungu

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 02 Kasım 2022, 17:55:18 »
Hayırlı olsun saç ekimin güzel planlammış maşalallah ön çizgin ve saç sıklığın gayet güzel temiz planlı bir daç ekimi saç ekimi önce saçlarını korumalısın
Ne kullanıcaksın süreçte?

Teşekkürler Hintell. Finasteride kullanıyorum halihazırda. Ekimden 2 ay önce senin de önerilerinle pycnogenol, l-arginine, biotin, omega 3 ve arada multivitamin kullanmaya başlamıştım. Farklı günlerde tabi hepsi aynı anda değil. Finasteride'e hiç ara vermedim ekim günü dahi içtim.
Yukarıda saydığım diğerlerine başlamadım henüz. Devam edeyim mi, önerir misin ve ne kadar daha kullanmak gerek?

kel piero

• Full Member
« Yanıtla #14 : 02 Kasım 2022, 18:14:09 »
bazı arkadaşların konularında da gördüm .pycnogenol,  l-arginine , lipoic acid bunlar  ne işe yarıyor saç üzrinde ne amaçla kullanılıyor. bilgilendirir misiniz
  • Ekim Tarihi: 17.10.22
  • Ekim Merkezi ismi AKL
  • Greft Miktarı 3100

Facebook Twitter Instagram