Gönderen Konu: HAFTADA 3 MG FİNASTERİDE KULLANMAK İŞE YARAR MI?(DOKTOR ÖNERİSİ)  (Okunma sayısı 962 defa)

ber134

• Full Member
pardon, soruyu yanlış anlamışım.
  • Yaşınız 25

jakos

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
paylastigin video avustralya´nin onemli sac doktorlarindan ikisi. onlara mi inanacaksin burada tanimadigin kisilerin soyledigi yorumlara mi? mantigini tam anlayamadim.

Arabatutkunu

• Full Member
paylastigin video avustralya´nin onemli sac doktorlarindan ikisi. onlara mi inanacaksin burada tanimadigin kisilerin soyledigi yorumlara mi? mantigini tam anlayamadim.
YAN ETKİ HİÇ OLMAZ DEMİYOR VİDEODA.MİNİMUM DİYOR.KULLANAN ARKADAŞLARA SORDUM NE KADAR RAHATSIZLIK VERİYOR YA DA HİÇ VERMİYOR MU BUNU MERAK ETTİM.

Mert Kaan Can Karataş

• Sr. Member
Ben proscarı 10 a bölerek kullanıyorum ,ama sanki yanetki yaptı.Yeni başladım üstelik 10 gün oldu.

Hercul38

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları

Ben proscarı 10 a bölerek kullanıyorum ,ama sanki yanetki yaptı.Yeni başladım üstelik 10 gün oldu

Nasıl bölüyosunuz 10'a ve ne gibi bir etki gördünüz?

Arabatutkunu

• Full Member
Ben proscarı 10 a bölerek kullanıyorum ,ama sanki yanetki yaptı.Yeni başladım üstelik 10 gün oldu.
0,5 MG A TEKABUL EDİYOR 10 A BÖLMEK.HAFTADA 3,5 MG YAPIYOR.

DEMEKKİ YAN ETKİ YAPIYOR.SADECE MİNİMUMA İNİTYOR.NE GİBİ YAN ETKİ GÖRDÜNÜZ?

Mert Kaan Can Karataş

• Sr. Member
Ben proscarı 10 a bölerek kullanıyorum ,ama sanki yanetki yaptı.Yeni başladım üstelik 10 gün oldu

Nasıl bölüyosunuz 10'a ve ne gibi bir etki gördünüz?

İlk etapta 5 e ,daha sonra hepsini yarıya bölerek 10 a bölmüş oluyorum.Sabah ereksiyonu görmüyorum.İsteksizlik yapıyor.

Facebook Twitter Instagram