Gönderen Konu: Şok Dökülme Hakkında  (Okunma sayısı 317 defa)

biotin21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Şok Dökülme Hakkında
« : 08 Kasım 2022, 13:35:36 »
merhaba, bu şok dökülme hakkında çok fazla çelişen bilgi okudum etrafta o yüzden kafam karıştı biraz

öncelikle bu süreç hangi zaman aralıkları arasında oluyor, bazıları 1 ay sonra başlıyor derken benim ki 10gün de başladı kabuk dökümü sonrası. erken başlaması kötü bir şey mi
 tam olarak ne zaman biticek bu süreç

şok dökülme çoğu kişide oluyor evet ama olmayan da var mı? olmaması daha mı iyidir ? dökülme sonrası saçların ne kadarı geri cıkıyor çıkmama ihtimali de var sanırım ? o yüzden ne kadar az dökülürse o kadar iyi mi? yoksa döküldükten sonra daha gür ve kalın mı çıkıyor ?

suan benim dökülmem yeni saç kestirmişim de ufak ufak kıllar kalmış ensemde alnımda gibi. dümdüz ve ufak saçlar. bazıları J şeklinde dökülme yaşamış, bazıları köklü dökülme yaşamış. bunun en doğrusu nedir nasıl bi dökülme daha sağlıklıdır

xKarax

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Şok Dökülme Hakkında
« Yanıtla #1 : 08 Kasım 2022, 13:50:12 »
kardesim, bu konulari gece gündüz cok arastirdim. benim anladigim kadariyla sok dökülme olup olmamasi kisiden kisiye degisir. arti kimi insanda erken kimisinde 20.güne dogru baslar. bu dökülüp dökülmemesi sacin sonucunu etkilemez diye biliyorum. sonuc sac kaliten, ekim merkezi, takviyeler vs. den etkilenir. eger bir yanlisim varsa düzeltin, kusuruma bakmayin. ben henüz ektirmedim ama randevu aldim. insallah seneye nisan ayinda sira bende.

vitaminler ve takviyeler önemli, arti sac yikaman, genelde kafana bakimin, masaj vs. bunlar etkiler sonucu, tabiki saclar yeni yerinde iyi beslenmezseler , o ekim iyi sonuca varmaz.
  • Yaşınız 35

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Şok Dökülme Hakkında
« Yanıtla #2 : 09 Kasım 2022, 16:45:56 »
şok dökülmenin ne zaman başladığı ne zaman sonlandığı önemli degil
kişiye göre değişir bunlarla kafanı meşkul etme
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram