Anket

Ön çizgi önden mi olmalı? Geriden mi?

Gönderen Konu: Ön çizginin önde olmasının daha güzel durması gerçeği  (Okunma sayısı 887 defa)

Parzival

• Full Member
Hepimiz kafayı kapatmak için ön saç çizgisini geriden başlaması gerektiğini biliyoruz ancak sadece ön kısmı dökülmüş olan kişilerinde daha doğal olması için geriden çizilmesi öneriliyor , işin gerçeği alından başlamadığı ve düzgün çizildiği sürece ergenlik çizgisinden çizilmesi gerektiğini düşünüyorum ve görüyorum sizce geriden çizilmiş ön çizgileriniz sizi tatmin ediyor mu?

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Ön çizginin önde olmasının daha güzel durması gerçeği
« Yanıtla #1 : 16 Kasım 2022, 23:24:31 »
 bende önde durması gerektiğine inanırım ama yas geciyor donor sınırlı daha az greft harcamakta gerek çünki diğer yerlerede greft gerekli önde olursa diğer yerleride genc goruntu için daha sık ekmek zorundalar donor buna yetmez ondan ekimciler işin doğrusu geride tutuyorlar.he açık alını bende hiç sevmiyorum saç istediği kadar gür olsun alın açıksa işi bozuyor.birde saçın minyaturleşmesine bakılır kişinin genetik hikayesi ölçü alınır yuz hatlarıda uyuyorsa o zaman onde tutulablir.ben onde isterim ama doğru olan ekimcilerin yaptıkları gibi geride olmasıdır
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Parzival

• Full Member
« Yanıtla #2 : 17 Kasım 2022, 01:27:17 »
Artık vertex açıkta kalsa önden ekilmesi taraftarıyım :)
  • Yaşınız 24

kelceko

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 17 Kasım 2022, 02:04:05 »
ergenlik çizgisi biraz abartı ama söylediklerine katılıyorum öyle ekimler görüyorumki adamın önden bakınca kafasının tepesinden başlıyor ön çizgi haliyle ekim güzel sonuçlansa bile estettik olarak aslında kel halinden bir farkı olmuyor ne yazıkki.

taco_9

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 17 Kasım 2022, 02:14:54 »
Artık vertex açıkta kalsa önden ekilmesi taraftarıyım :)

|-onayisareti-|

aynen vertekse yetmiyorsa ön taraf güzel olsun yeter ,öyle seyrek bir sonuç olmasından sa güzel ve sık bir saç çizgisini tercih ederim ama kişinin boyu çok kısaysa durum değişebilir  :)

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 17 Kasım 2022, 10:25:54 »
 ben zır kel olsam onden ortaya yada ortanın az gerisine kadar ekilicek donorum olsa gene onden isterim çizgiyi gerisi boş kalsın derim.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 17 Kasım 2022, 10:54:56 »
Ön çizgi donör durumu açıklık alın kaslarına göre belirlenir dostum kafasına göre öne arkaya alınmaz
« Son Düzenleme: 17 Kasım 2022, 12:05:20 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 17 Kasım 2022, 11:53:50 »
 tabiki yüzün alnın matematiği yapılır on çizgi ondan sonra belirlenir ama yukardaki on çizgiyide hiç sevmiyorum kafa kucukte olsa kocakafalı gosteriyor açık alın.

Passenger

• Full Member
« Yanıtla #8 : 17 Kasım 2022, 15:02:38 »
 ön çizgi konusunda ben böyle çok fazla sivri ve sakaklarin çok boş kaldığı ekimleri sevmiyorum..ekilenlerin hepsi çıksa bile bence de çok fazla değişim olmuyor karşıdan bakılınca.. örnek Leyla ile mecnundaki mecnunun sac ekimi..e insanlar da sosyal hayatta kafamıza tepeden bakmıyor yani genelde..:)ama verteksi gözden cikarmazdim çünkü mesela ışıklı bir ortamda ne kadar kötü göründüğünü görüyorsunuz
  • Ekim Tarihi: 02.09.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair Transplant
  • Greft Miktarı 5080
  • Yaşınız 35
  • Medikal Tedavi konazol şampuan, vicy dercos şampuan

Facebook Twitter Instagram