Gönderen Konu: Saç ekimi 5000 greft Hair center of Turkey  (Okunma sayısı 1920 defa)

RicardQ7

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi 5000 greft Hair center of Turkey
« : 16 Kasım 2022, 23:47:13 »
Merhaba forum emekçileri. Herkese selam olsun. Öncelikle teşekkür etmek istiyorum buradan çok şey öğrendim. 11 Kasım 22 tarihinde İstanbul Yenibosna'da Hair Center of Turkey isimli klinikte saç ekimi gerçekleştirdim. Burayı tercih etmemin sebebi instagram sayfasındaki başarılı ekimlerdi. Özellikle ekim çizgileri ve yakaladıkları sıklıklar çok ilgimi çekti istediğim ve ihtiyacım olduğunu düşündüğüm gibiydi.

Klinikte Burak bey ile muhatap oldum. Ön çizgimi Ebru hanımla birlikte tasarladık. Ekim yapılacak açıklık çok geniş olduğu için iki ekim yapalım diye ısrar etseler de ben önleri sık ekelim arkalara doğru seyrek gitsin istedim ve planlama o şekilde yapıldı. Şakaklara da karartma yapılsın diye ekim çizgisi tasarımına dahil ettik. Kökleri Nisa hanım makineyle işlem yaptı ve Kevser hanım aldı. Ekimi Ozan bey Kevser hanım ve İbtisam hanım gerçekleştirdi. Ekim  on buçuk saat civarı sürdü benim için aşırı zorluydu. Uzun sürmesinin sebebi diğer odadaki hastanın zorluk çıkarması ve başka müşterilerle ilgilenmek zorunda kalmalarıydı diye tahmin ediyorum. Ekim uzadıkça lokal anestezinin etkisi azaldı ve çok acılı bir ekim yaşadım anca anca kendime geliyorum. Ekimin sonlarına doğru elektrikler gitti telefon flashı ile ekime devam ettik. Sırtım belim başım felaket ağrıdı çok acı çektim malesef. Toplamda 4500 saç-500 de sakaldan olmak üzere 5000 greft ekim yapıldığı söylendi. Özellikle sıklık ve ön çizgi konusunda Yorumlarınızı ve dualarınızı bekliyorum saygılar.

jber

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi 5000 greft
« Yanıtla #1 : 17 Kasım 2022, 00:59:28 »
Geçmiş olsun ama neden bu kadar acı çektiğini anlamadım yani acı hissettiğin an tekrar anestezi yapmalarını istemedin mi ? Ya da onlar o şekilde nasıl işleme devam ettiler çok ilginç geldi bana. Dostum bence 2 ekim olarak yapsan daha iyi olurdu sanki ama ön taraf gayet iyi çizgini de beğendim biraz alnın daralmış olacak. Güncellemelerini bekliyorum

Farfan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi 5000 greft Hair center of Turkey
« Yanıtla #2 : 17 Kasım 2022, 01:36:40 »
Hayırlı olsun ön çizgin güzel ben beğendim ancak alan çok geniş olduğu için kliniğin dediği gibi 2 seanslık bir planlama yapılsaymış daha iyimiş ekimin umarım seni tatmin eder tekrar hayırlı olsun
  • Ekim Tarihi: 21.10.2022
  • Ekim Merkezi ismi The Hair Clinic
  • Greft Miktarı 5450
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Proscar 1/4, The Mossi London şampuan ve Solgar Biotin

RicardQ7

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi 5000 greft
« Yanıtla #3 : 17 Kasım 2022, 10:02:37 »
Geçmiş olsun ama neden bu kadar acı çektiğini anlamadım yani acı hissettiğin an tekrar anestezi yapmalarını istemedin mi ? Ya da onlar o şekilde nasıl işleme devam ettiler çok ilginç geldi bana. Dostum bence 2 ekim olarak yapsan daha iyi olurdu sanki ama ön taraf gayet iyi çizgini de beğendim biraz alnın daralmış olacak. Güncellemelerini bekliyorum
Teşekkürler dostum. Çok fazla anestezi almak istemedim artık ama galiba çok uzun sürünce bir de anesteziyle uğraşmayalım bitsin istedim bir an önce. Sıklığı nasıl olmuş sence gözüme bazen biraz seyrek geliyor :)
  • Ekim Tarihi: 03.11.2022
  • Ekim Merkezi ismi Hiar Center of Turkey
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi Xpecia

RicardQ7

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 17 Kasım 2022, 10:04:05 »
Hayırlı olsun ön çizgin güzel ben beğendim ancak alan çok geniş olduğu için kliniğin dediği gibi 2 seanslık bir planlama yapılsaymış daha iyimiş ekimin umarım seni tatmin eder tekrar hayırlı olsun
Teşekkürler dostum 2. Ekim olayı gözümü korkutuyor ama mecbur yaptıracağız galiba. Önler sık ve doğal çıksın da arkaları sonra düşünürüz.
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi Xpecia

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 17 Kasım 2022, 10:18:14 »
Forumu takip edip instagram sayfasındaki başarılı ekimlere karar vermek nasıl bir mantık dostum? İnstagram sayfasına başarısız saç ekimlerinide koyuyor mu merkez? Neyse hayırlı olsun
Saç ekim öncesi saçlarının kesilmeden önceki resimlerini eklermiain açıklığın nasıl belli değil şu an konuda
Global Moderator

Tolga10

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 17 Kasım 2022, 10:21:39 »
Saç ekiminiz hayırlı olsun fotoları ay ay atarsanız gelişimi takip amaçlı, forumdan daha iyi bilgi alabilirsiniz

JFKennedy

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 17 Kasım 2022, 10:22:36 »
Saç ekiminiz hayırlı olsun hocam inşallah güzel sonuçlarınız olur  |-onayisareti-|
  • Yaşınız 25

RicardQ7

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 17 Kasım 2022, 10:24:56 »
Forumu takip edip instagram sayfasındaki başarılı ekimlere karar vermek nasıl bir mantık dostum? İnstagram sayfasına başarısız saç ekimlerinide koyuyor mu merkez? Neyse hayırlı olsun
Saç ekim öncesi saçlarının kesilmeden önceki resimlerini eklermiain açıklığın nasıl belli değil şu an konuda
Teşekkürler yorumun için. Mantıksız gözükse de üç dört tane klinik gezdim akl de bunlara dahil. Ekim sonuçları ve görüşmelerimizde aklıma yatan burası oldu. 40 bin lira verecek durumum da yoktu açıkçası. Ekim öncesi durumumu ekledim hocam.
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi Xpecia

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 17 Kasım 2022, 10:27:08 »
Anladım dostum ama gene ekim öncesi resminde bir şey anlaşılmıyor tepeden yada merkezin ekim öncesi çektiklerini iste yükle
Global Moderator

RicardQ7

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 17 Kasım 2022, 10:36:09 »
Anladım dostum ama gene ekim öncesi resminde bir şey anlaşılmıyor tepeden yada merkezin ekim öncesi çektiklerini iste yükle
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi Xpecia

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 17 Kasım 2022, 11:00:05 »
Dostum bu açıklığa böyle bir saç ekimi planlanmaz bu kadar geniş alan için hem ön çizgin ileri alınmış hem yan temple yapılmış hem bütün kafaya saç ekilmiş bu kadar geniş alana yani merkez çok ciddi bir fanteziye girmiş bu ekim sonucunun çok sık olması gerek seni mutlu etmesi için o da zor bir ihtimal olacağı için bu açıklık. E forumu takip edip ekim bilincine sahip biri olarak senin de bunu bilmen gerekirdi.. 2 ekim planlanıp ön çizgi daha geriden olmalıydı tepe ikinci ekime bırakılmalıydı. İnşallah çok iyi saçlar çıkarda mutlu olursun yoksa vahim.

Kısaca ben saç ekseydim hayatta böyle saçma bir riske ne seni ne kendimi sokmazdım.
Sen kafasında saçı az dökülmüş bir insan hadi derin bu kadar agrasif ön çizgi yap temle yap ama merkez planlama yapmayı duruma göre saç ekmeyi bilmiyor bilse bunu yapmaz diye düşünüyorum.
Global Moderator

RicardQ7

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 17 Kasım 2022, 11:29:32 »
Dostum bu açıklığa böyle bir saç ekimi planlanmaz bu kadar geniş alan için hem ön çizgin ileri alınmış hem yan temple yapılmış hem bütün kafaya saç ekilmiş bu kadar geniş alana yani merkez çok ciddi bir fanteziye girmiş bu ekim sonucunun çok sık olması gerek seni mutlu etmesi için o da zor bir ihtimal olacağı için bu açıklık. E forumu takip edip ekim bilincine sahip biri olarak senin de bunu bilmen gerekirdi.. 2 ekim planlanıp ön çizgi daha geriden olmalıydı tepe ikinci ekime bırakılmalıydı. İnşallah çok iyi saçlar çıkarda mutlu olursun yoksa vahim.

Kısaca ben saç ekseydim hayatta böyle saçma bir riske ne seni ne kendimi sokmazdım.
Sen kafasında saçı az dökülmüş bir insan hadi derin bu kadar agrasif ön çizgi yap temle yap ama merkez planlama yapmayı duruma göre saç ekmeyi bilmiyor bilse bunu yapmaz diye düşünüyorum.

Abi çok teşekkürler ilgin ve yorumların için eline sağlık. Alın çizgisi zaten yüze oranla yukardan planlandı kafamın yarısı alın olarak kaldı :) hala dökülmeyen ön çizgimden birkaç tel var onların gerisinden planlandı yani. Haklısın forumu uzun süredir takip ediyorum biraz da ben kliniği fanteziye ittim çünkü şakaklardaki açıklık beni rahatsız ediyordu. Ön taraf dolsun orta ve tepe bölgeyi ilerde var olan saçlar dökülünce tekrar düşünürüz diye düşündüm. Ön çizgi tasarımı ve sıklığı hakkında ne düşünürsün?
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi Xpecia

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 17 Kasım 2022, 11:33:15 »
bu açıklığa göre tasarımın doğru olmadığını düşünüyorum :( sıklık normal ama çok iyi sonuç olmaz ise seni tatmin etmez ve ayı geniş alanı revize etmek için aynı sayı gerekir yani makul bir planalama olmalıydı adım adım gitmeliydin bu alana göre sen saçı olan biri değilsin ki dostum senin istediğin beklentin değil olay nasıl iyi olabileceği yoksa bende evden işe işten eve helikopterle gitmek isterim :)
Global Moderator

RicardQ7

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 17 Kasım 2022, 11:41:24 »
bu açıklığa göre tasarımın doğru olmadığını düşünüyorum :( sıklık normal ama çok iyi sonuç olmaz ise seni tatmin etmez ve ayı geniş alanı revize etmek için aynı sayı gerekir yani makul bir planalama olmalıydı adım adım gitmeliydin bu alana göre sen saçı olan biri değilsin ki dostum senin istediğin beklentin değil olay nasıl iyi olabileceği yoksa bende evden işe işten eve helikopterle gitmek isterim :)

Teşekkürler üstad. Umarım sık bir şekilde çıkar. Köklerin kaliteli ama ince telli olduğu söylendi. İnce telli saçlarda ekim sonuçlarının daha doğal durduğunu söylemiştiniz başka konu başlıklarında. İnşallah doğallık ve sıklık yakalanır.
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi Xpecia

Facebook Twitter Instagram