Gönderen Konu: Hikmet TUNÇ CLİNİCA TURKEY Yaş 35 4.500 Greft 08.03.2023 Hair Transplant  (Okunma sayısı 3280 defa)

muraty_55

• Jr. Member
  • **
Arkadaşlar  4 gün önce ekimi yaptırdım bugün iti barı ile 4. günün içerisindeyim

EKİMDEN ÖNCE HİÇBİR TAKVİYE İLAÇ KULLANMADIM

karar verirken bir kaç merkez ile telefonda görüştüm  Hikmet bey e yakın arkadaşım 10 yıl önce ektirmişti ve memnundu  sonra başka bir merkeze de ektirmiş ondan memnun kalmamıştı

Medeks  Gökhan bey ile görüştüm gayet profesyonel bir ekibi var çok ilgili ve güler yüzlü davrandı. ona olmayı da düşündüm

hikmet bey ekimi direk kendisi yapacağı için daha bir ikna olarak ekimi gerçekleştirdik

ekim gayet konforlu ve rahat geçti   6.5  saatte  ekim tamamlandı  doktor a hızlı bitti dedim  elim hızlıdır dedi :))  donör bölgemde  iyi oldugundan hızlı bitirdik dedi

10 yıl sonra bir ekim daha düşüne bilirsin dedi 6000 7000 lere gerek yok  ileri de lazı olabilri diye düşündü

daha önce de hacamat ve sülük tedavisi uyguladığımdan çok zorlamadı beni

ortalama 4.500 greft ten fazlası ekildi   (SAYMANIN BİR YÖNTEMİ VAR MI ???? )   saç tellerim sağlıklı ve çoklu imiş  kendisi saç yapımı beğendi ve güzle bir ekim oldu dedi  kendisi 18 senedir   asistanı ise 7 senedir ekim yapıyor  ve beraber çalışıyorlardı

EKİM SONRASINDA  SAÇIMA PRP UYGULANDI

ayrıca yabancı olarak ekime gelen çok fazla idi

ekimden sonraki 1. gün ve 2 . gün yıkama işlemine gittim   şehir dışından geldiğimden dolayı hem kontol edelim diye 2 gün yıkama yaptık    (ekim sonrası ertesi gün  yanlış bir uygulama mıdır ?   )

dün sadece yani 3. gün su ile yıkadım ve yarın şampuan ile başlayıp seti kullanacağım

6 aylık set verdi bana   MOSSİ marka    içerisinde haplar serumlar v.s bir sürü ürün   
MOSSİ DIŞINDA TAKVİYE İLAÇ TAVSİYE EDER MİSİNİZ [/b]  ??

ön saç çizgimi çizdiği zaman fark edemedim açıklığı kapatttıĞından olsa gerek  suan çok sıradan buldum   daha öne doğru çıkıntı olması doğal ve çekici olurdu diye düşünüyorum  2. BİR İŞLEM YAPMAK MANTIKLI mı  1  saat lık ısımız var   kaşlardan 7 cm yukarı çekerek ekim başladı

benim kafa yapım oval ve dar gibi   

sanki ekim çok geniş yapılmış gibi  geldi   acaba siz nasıl düşünüyorsunuz ?  RESİMLER YETMEDĞİNDEN SAYFAYI AŞAĞI ÇEKİNİZ...

muraty_55

• Jr. Member
  • **
Ynt: Hikmet TUNÇ Yaş 35 4.500 Greft 08.03.2023 Saç Ekimi
« Yanıtla #1 : 12 Mart 2023, 12:36:53 »
BUNLARDA EKİMDEN SONRAKİ RESİMLERİM
  • Yaşınız 34

hammut

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 12 Mart 2023, 12:39:48 »
Dıstım hayırlı olsun ama Keske  Medeks
Olsaydı demeden geçemicem on çizgiyi pek beğenmedim hem tasarım olarak hemde yamuk sanki umarım tatmin edici bir Sonıç alırsın

muraty_55

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 12 Mart 2023, 12:44:23 »
SON EKLEDĞİM RESİMDEKİ GİBİ ÖN ÇİZGİYİ ORAYA MI ÇEKSEYDİK  YADA TEKRAR YAPTIRABİLİRİM SADECE ÖN BÖLGEYİ

DAHA HAVALI OLACAKTIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM
« Son Düzenleme: 12 Mart 2023, 12:55:21 Gönderen: muraty_55 »
  • Yaşınız 34

Xserez

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 12 Mart 2023, 14:24:08 »
Böyle bir çizgi daha yakışıklı olurmuş bence

kelbabangida

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 12 Mart 2023, 14:38:55 »
evet ön çizgi hatalı ama bu saattten sonra yapacak bir şey yok umarım ekilenler güzelce çıkar.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 12 Mart 2023, 14:41:52 »
Hayırlı olsın saç ekimine bakarsak çok kaliteli bir merkez değil ön çizgi yapmayı bilmeden saç ekmiş merkez umarım saç yönlerini düzgün olur sma genelde işlemler bir birine bağlantılıdır
Keşke sraştırıp daha doğal ve güzel planlama yapam bir saç ekim merkezi seçseydin bununda nedeni saç ekimi planlaması ve  çizgi saç ekimi nasıl olmalı
Bunlar hakkında bilgin olmaması seçimlerine yansır kişilerin saç ekim öncesi o yuzden bunları iyi öğrenin öyle karar verin diye söylüyoruz

Umarım mutlu olursunuz geniş alan hayırlısı olsun
Global Moderator

muraty_55

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 12 Mart 2023, 17:56:15 »
evet bana da geniş ekim geldi ama forumda daha önce ektiren kişininde ekim öncesi böyel idi ekim sonrası fena değildi

biraz araştırdım acıkcası ama kişinin kendisinin ekim yapması benim için önemli idi

arkada donör bölge ileride  tekrar çıakr ön bölümlere havalı bir duruş verebilir miyiz  sadece ön ortaya 1 cm alan eksek yada 3 gün sonra gidip yaptırabiliyor muyum ?

kafamda şuan ödem var sıvı gibi hissediyorum 4. gun bitti şuan 

bira önce yıkama yaptım çok dikkatli bakınca çıkan 10 20 saç var 

kurulama yapmadım  dustan sonra temas ı azaltmak için
  • Yaşınız 34

muraty_55

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 12 Mart 2023, 18:04:04 »
Böyle bir çizgi daha yakışıklı olurmuş bence

yan şakaklar fazlaca boş kalmaz mıydı böyle ?

yıkama dan sonraki resimerim an itibarı ile
  • Yaşınız 34

muraty_55

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 12 Mart 2023, 18:56:49 »
Hayırlı olsın saç ekimine bakarsak çok kaliteli bir merkez değil ön çizgi yapmayı bilmeden saç ekmiş merkez umarım saç yönlerini düzgün olur sma genelde işlemler bir birine bağlantılıdır
Keşke sraştırıp daha doğal ve güzel planlama yapam bir saç ekim merkezi seçseydin bununda nedeni saç ekimi planlaması ve  çizgi saç ekimi nasıl olmalı
Bunlar hakkında bilgin olmaması seçimlerine yansır kişilerin saç ekim öncesi o yuzden bunları iyi öğrenin öyle karar verin diye söylüyoruz

Umarım mutlu olursunuz geniş alan hayırlısı olsun

Bu arada alnımda ödem var sanırım şiş duruyor bugün 4. Gün bitti bol sıvı alıyorum 3 boyunca antibiyotik aldım

Takviye ilaçlara başlamam lazım sanırım

Ekimden sonraki 3 gün boyunca  kendimi iyi hissettiğimden doldatı gezdim pek rahat durmadım sıkıntı olur mu

Bir de medeks e de gittiğimde bana Fue safir yöntemi yaparız demişti  hikmet bey de o yöntem ile yaptı acaba dhı yaptırabilir miydim
  • Yaşınız 34

Kshvrz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 12 Mart 2023, 19:50:31 »
SON EKLEDĞİM RESİMDEKİ GİBİ ÖN ÇİZGİYİ ORAYA MI ÇEKSEYDİK  YADA TEKRAR YAPTIRABİLİRİM SADECE ÖN BÖLGEYİ

DAHA HAVALI OLACAKTIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM

Sıkılaştırma ihtiyacı duyarsan şayet ozaman çizgi çalışması yaparsın.ama bence Bi sene bekle belki gerek duymazsın bile

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 12 Mart 2023, 20:01:35 »

Bu arada alnımda ödem var sanırım şiş duruyor bugün 4. Gün bitti bol sıvı alıyorum 3 boyunca antibiyotik aldım

Takviye ilaçlara başlamam lazım sanırım

Ekimden sonraki 3 gün boyunca  kendimi iyi hissettiğimden doldatı gezdim pek rahat durmadım sıkıntı olur mu

Bir de medeks e de gittiğimde bana Fue safir yöntemi yaparız demişti  hikmet bey de o yöntem ile yaptı acaba dhı yaptırabilir miydim

dostum medeks ektirseymişsin keşke
saçı teknik ekmez bu ön çizgiyi teknik yapmadı kişiler yaptı
teknik değil saç ekmesini bilen kişi doğru ekim yapar

medeks bu ekimden 20 gömlek üst seviye saç ekerdi hata yapmışsın medeks  den vaz geçmekle
Global Moderator

DeliKurt

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 12 Mart 2023, 20:06:20 »
medeks ile  görüşüp sonrasında  nasıl böyle saç ekmeyi bilmeyen bir yer tercih etmek gibi bir hata yaptın hocam ?
neyse umarım sonuç kötü olmaz sırıtmaz bu ön çizgi ve saç yönleri de umarım dik yapmamışlardır

muraty_55

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 12 Mart 2023, 20:11:42 »
Medekste de düşündüm ama 2 yer aynı teknik  fue safir yöntemi  ile ekeceğinden  gökhan bey de ekimi yapmayacağındam ekibinin yapacağından dolayı buhikmet hocayı seçtim  hata olarak sanırım ön çizgimi beğenmediniz  ben yeni yeni farkettim  gökhan hoca da alnımı çizmişti buna yakın gibiydi sanırım ama daha dar almıstı

Ben de geniş buldum daha dar ve şakaklar girintili olsa idi daha modern dururdu diye dişünüyorum alnım izin verirse orta bölüme bir çalışma yaparak girinti artabilir mi ?

Neden 1 sene sonra 1 hafta sonra olamaz mı ?
  • Yaşınız 34

muraty_55

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 12 Mart 2023, 20:15:13 »
Sıkılaştırma ihtiyacı duyarsan şayet ozaman çizgi çalışması yaparsın.ama bence Bi sene bekle belki gerek duymazsın bile

Yani fue sadir yöntemi ile a ile b arasında sıkık farkı ne kadar olabilir ki ? Aslında 2 sendir dhı yöntemi için bekliyordum nasıl oldu hızlı karar verip dho dan vazgectim kendimi çözemedim galiba basiretim bağlandı aklımda başka işler vardı istanbula gidince onlara odaklandım saçı 3. Planda bıraktım desem yeridir

Aslında her konuyu doktorlar ile konsuttum gökhan bey safir fue yaparız diyince dhı kafamda orada bitti  ve  dedim ki kendi işini yapan doktora ektireyim
  • Yaşınız 34

Facebook Twitter Instagram