Gönderen Konu: Ahmet Tosun (The Hair Clinic) saç ve sakal 3900 Greft  (Okunma sayısı 4578 defa)

BayBu

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Öncelikle konuyu okuyan herkese selamlar.
Böyle bir forum hazırlayarak bizlere yardımcı olanlara ve özellikle Hintell hocamada ayrıca çok teşekkür ediyorum. Bu forumda fazlasıyla bilgi edinebildiğim için, kendi deneyimlerimi paylaşmak konusunda borçlu olduğumu hissettim.

Türk Milleti olarak okumaktan çabuk sıkıldığımız için, uzun bir hikaye şeklinde değilde, paragraflara ayırarak yazacağım. İsteyenler, ilgi duydukları paragrafı okuyabilir.

2018 yılında başka bir klinikte saç ekimi yaptırmıştım. Fakat sonuç tatmin edici olmadı. Bunda benimde hatalarım olmuş olabilir, yeterince dinlenmemek gibi. Bu yüzden tekrar ektirmeye karar verdim. Yine aynı yerde ektirecektim. Tesadüfen bu forum ile tanıştım. Donör bölgem çok açılacak diye tereddüt ediyordum ve Forumda donör konusunda Ahmet Tosun hakkında çok olumlu yorum okuyunca, klinikle görüşmeye karar verdim.

İlk görüşme
Benimle irtibata geçen Malika Hanım oldu. Kendisi gerçekten harika bir insan. Her soruya en ince detayına kadar, saat farketmeksizin cevap verdi.
Daha önce bir kaç yerle görüşmüştüm. Onların bazılarında "illa bizde ektirin" gibi bir hissiyat oluşmuştu ancak Malika hanım bu hissiyatı vermedi. Ve bu bende olumlu etki yaptı. Sonuç olarak ekime karar verdik.

Ekim Günü
Bir gün önceden otele yerleştim. Sabah kalktığımda omzumda ağrı vardı. Eczaneden kas gevşetici aldım. Bir saat içinde omzum kıpkırmızı oldu. Ensemede çok az sürmüştüm. Tabiki moralim bozuldu ekim iptal olacak diye. Direk Ekim merkezine gittim. Malika Hanım ve Ahmet Hoca sağolsunlar hemen ilgilendiler. Önce ertelenecek gibiydi ve ben bunu istemiyordum çünkü izinimi öyle ayarlamıştım (Almanyada yaşıyorum).
Yeni sürdüğümü söyleyince Ahmet hoca anti-alerjen serum taktırdı. Ve kızarıklıklar hemen geçti. Yarım saat kadar daha gözlem altında kaldıktan sonra ekim yapılabileceğine karar verildi. Ardından saç traşı Mithat Bey tarafından yapıldı, sonrasında Ahmet Hoca çizgileri çizdi.

Greft Alımı
Lokal anestezi Gizem Hanım tarafından neredeyse ağrı hissettirmeden, sıkmadan ve sohbet ederek gerçekleştirildi.
Ardından Ahmet Hoca sakal ve saçlardan Greft alımı yaptı. Ahmet Hoca hoşsohbet bir insan olduğundan vaktin nasıl geçtiğini anlamadan alım işlemleride bitti. Saçlardan 3000 Greft, Sakallardan 900 Greft alındı.

Ekim İşlemi
Yemek arası verdikten sonra Buse Hanım ve Ercan Bey tarafından ekim işlemi başladı. Yine bu işlemde sorunsuz şekilde gerçekleşti, en azından benim için, Buse Hanım ve Ercan Bey çok yoruldular, haklarını helal etsinler eğer okurlarsa.

İşlem Sonrası
İşlem akşam 8:30 gibi bitti. Hangi otelde kaldığımı sordular. Taksi kısa mesafe almayabilir dediler. Ben eşimle beraber yürüyerek gideriz dedim. "Bukadar adamız burada, yürütecek halimiz yok" dedi Ercan Bey ve kendi arabaları ile otele bıraktı.

Ekim işlemi nasıl oldu bunu amatör biri olarak bilemem, buna forumdaki Hocalarım ve tecrübeli arkadaşlar yorum yapacaktır. Ancak insani olarak gerçekten hepside çok güzel insanlar. Buradan hepsine tekrar teşekkür ediyorum. Umarım sonuçta tatmin edici olur.

Resimleride ayrı ayrı atacağım.

BayBu

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ahmet Tosun (The Hair Clinic) saç ve sakal 3900 Greft
« Yanıtla #1 : 25 Kasım 2022, 18:32:24 »
Ekim öncesi resimler 18.11.2022
« Son Düzenleme: 25 Kasım 2022, 19:02:01 Gönderen: BayBu »

BayBu

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 25 Kasım 2022, 18:35:11 »
Planlama 18.11.2022
« Son Düzenleme: 25 Kasım 2022, 19:02:17 Gönderen: BayBu »

BayBu

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 25 Kasım 2022, 18:39:44 »
Ekim sonrası

BayBu

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 25 Kasım 2022, 19:00:42 »
Ekim sonrası dört gün daha İstanbuldaydım ve o dört gündede yıkama işlemleri için Kliniğe gittim. Mithat Bey ve bir Hanımefendi yıkama işlemini gerçekleştirdiler ve anlattılar.
Bu resimler dün, yani beşinci gün, kendi yaptığım yıkama sonrası.

22.11.2022

kandan

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 25 Kasım 2022, 19:02:59 »
Saç ekim öncesi durumunuza baklırsa kullanırsınız kullanmazsınız bilmem ama finasterid gerekli saçlar incelmiş dökülme devam edecek bence o saçları kurtarın benim fikrim bunun dışında kaliteli sık özenle yapılmış başarılı bir saç ekimi olmuş

BayBu

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 25 Kasım 2022, 19:38:48 »
Saç ekim öncesi durumunuza baklırsa kullanırsınız kullanmazsınız bilmem ama finasterid gerekli saçlar incelmiş dökülme devam edecek bence o saçları kurtarın benim fikrim bunun dışında kaliteli sık özenle yapılmış başarılı bir saç ekimi olmuş

Önerin için çok teşkkür ederim, lakin onu Ahmet Hocaylada konuştum, yan etkilerinden dolayı kullanmak istemiyorum. Mossi London bakım setini aldım, vitaminler, dermaroller, losyon vs. Onları kullanmayı düşünüyorum.

leventoğlu

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 29 Kasım 2022, 13:34:21 »
öncelikle hayırlı olsun
ekim gayet özenli ve sık olmuş
daha öncesinden tecrübelisin zaten
bundan sonrası bakım ve sabır :)
  • Ekim Tarihi: 29.03.2022
  • Ekim Merkezi ismi ahmet tosun (thehairclinic)
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi the mossi london

leventoğlu

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 29 Kasım 2022, 13:35:07 »
birde sana zahmet sakal alımı yapılan yerlerinde fotoğraflarını yüklermisin
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 38

Aang

• Full Member
  • Daha güzel günlere.
« Yanıtla #9 : 29 Kasım 2022, 14:24:18 »
Merhaba, Ön hat çizgisi olarak doğal yapılmaya çalışılmış fakat tam doğal olacak gibi gözükmüyor. inşallah sizleri memnun eder bu görüntü. Bunun dışında 3900 greftlik bir çalışmaya göre donör bölgenizi biraz fazla hırpalamışlar gibi. Bir de üstüne üstlük sakaldan alım yapılmışlar. Donör bölgesinden daha fazla alım yapılarak daha olumlu sonuçlar yapılabilirdi. Bakımlarınıza daha çok dikkat ederek var olan saçlarınızı korumanızı tavsiye ederim

BayBu

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 29 Kasım 2022, 17:13:09 »
birde sana zahmet sakal alımı yapılan yerlerinde fotoğraflarını yüklermisin

Buyur arkadaşım, sakal yerine fazla önem vermediğim için yüklememiştim. Resimlerde gerçek halinden daha kızarık duruyor.

BayBu

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 29 Kasım 2022, 17:19:46 »
Merhaba, Ön hat çizgisi olarak doğal yapılmaya çalışılmış fakat tam doğal olacak gibi gözükmüyor. inşallah sizleri memnun eder bu görüntü. Bunun dışında 3900 greftlik bir çalışmaya göre donör bölgenizi biraz fazla hırpalamışlar gibi. Bir de üstüne üstlük sakaldan alım yapılmışlar. Donör bölgesinden daha fazla alım yapılarak daha olumlu sonuçlar yapılabilirdi. Bakımlarınıza daha çok dikkat ederek var olan saçlarınızı korumanızı tavsiye ederim

Yorum için teşekkür ederim hocam. Tabi sizler daha tecrübelisiniz ama ön çizgi ilk ekimde yapılan çizgi ve öyle kalmasını ben istemiştim, bana doğal gibi geliyordu. Donör bölgelere sonradan bir işlem yapılıp toparlanabiliyormu? Malum iki defa alındığı için muhtemelen seyrek olacak oralar.

leventoğlu

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 01 Aralık 2022, 08:59:13 »
sakallar gayet iyi görünüyor
saç donör alımında olduğu gibi sakal alımında da gayet iyiler

ahmet bey donör kullanımı açısından başarılılar için rahat olsun
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 38

chfsm

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 01 Aralık 2022, 10:24:27 »
Hocam hayırlı olsun. Bende aynı klinikte ektirdim. Düşüncelerimiz aynı klinikle alakalı. İnşallah güzel bir sonuç alırsın.

BayBu

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 01 Aralık 2022, 15:45:09 »
Hocam hayırlı olsun. Bende aynı klinikte ektirdim. Düşüncelerimiz aynı klinikle alakalı. İnşallah güzel bir sonuç alırsın.

Amin hocam çok sağol, umarım sende istediğin sonucu alırsın. Üsttede yazdığım gibi ekim hakkında bişey diyemem ama insanlık olarak çok memnun kaldım. Umarım sonuçta öyle olur.

Facebook Twitter Instagram