Gönderen Konu: The hair clinic - Ahmet tosun saç ekimi - 28.11.22 (5622 greft) yaş 32  (Okunma sayısı 3885 defa)

chfsm

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese merhaba arkadaşlar. Tamamen forumun sayesinde saç ektirme merkezine the hair clinic olarak karar verdim ve 28 Kasım da saç ekimimi yaptırdım.

1 ay önce klinikte Ahmet beyle tanıştık ve anlaştık. Kendisinin görüşleri o kadar samimi geldi ki o an karar vermiştim zaten bu klinikte yapıtaracağıma. 
Pazartesi saat 7:30 da klinikte oldum. Kan alımı ön çizgi traş vs derken 8 buçuk gibi anastezi yapıldı ve hemen akabinde greft alımına başlandı. Greft alımını Sadettin bey ve Cansu hanım yaptı. İkisi de çok ilgililerdi.Gördüğüm ve hissettiğim kadarıyla işinin ehli uzmanlardı. Operasyondan önce çok tedirgin olmama rağmen operasyon sırasında bütün gerginliğim geçti ve emin ellerde olduğumu hissettirdiler.

Saat 10 gibi greft alımı bitti. Kanal açımını sadece Ahmet bey yaptı. Sohbeti o kadar iyiydi ki kanal açımı bittiğini anlamadım bile.sürekli mola veya başka bir ihtiyacım olup olmadığı soruldu. Ekip gerçekten çok iyiydi.

Saat 11 gibi ekime başlandı. Ekimde Sadettin bey Cansu hanım ve Buse hanım vardı. Benm için en zor kısım ekim kısmıydı. Kıpırdamadan saatlerce durmak beni gerçekten yordu. Saat 14.30 da ekim işi tamamen bitti. Hemen arkasından prp yapıldı. Taburcu olmadan Ahmet beyle görüştük ilaç kullanımlarını anlattı. Yemek vs derken taburcu olmam 15:30 u buldu.

Operasyondan ve klinikten gerçekten memnun kaldım. İlk gece 1-2 saat anca uyuyabildim. 2. Gün yıkamaya kliniğe gittim. Diğer günler evde yıkamayı tercih ettim. Bugün 3. günümdeyim. Alnımda oluşan ödem bugün aşağı doğru inmeye başladı. Şuan burnumda büyük bi şişlik var. Ama sıkıntı yapmıyorum. zaten forumda edindiğim bilgiler sayesinde sürecin böyle olacağını biliyordum.

Şuan ekim yeri deli gibi kaşınıyor. El sürmüyorum. Ama cidden çok zorlanıyorum. Bu konuda önerisi olan varsa çok sevinirim. Şimdiden yorum ve görüşleriniz için teşekkürler.

chfsm

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Traş edildikten sonraki fotolar

chfsm

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim günü

chfsm

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
3. Gün.

leventoğlu

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
ik yorum benim gibi sabah işsizinden gelsin :)
ekim alanı ön çizgi ve yanların planlaması bence çok iyi olmuş.
ekim sıklığıda baya iyi duruyor bu kadar geniş alanı çalışmasına rağmen
 yanlara ekimi siz mi istediniz ahmet bey mi yaptı
  • Ekim Tarihi: 29.03.2022
  • Ekim Merkezi ismi ahmet tosun (thehairclinic)
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi the mossi london

chfsm

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
leventoğlu Yorumun için teşekkürler hocam. Ahmet bey kararı bana bıraktı. Her iki seçenekte de elimden gelenin en iyisini yapacağını ama sonuç olarak şu iyi ve ya şu kötü olur demedi. Forumda da bu konuyu sorduğumda yanlara ekim yapılması yönünde yorumlar aldım.

chfsm

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Şuan kullandığım takviye ve ilaçlar :

Corasprin
Ciprasid 
Mossi şampuan
Mossi proskin foam
« Son Düzenleme: 02 Aralık 2022, 16:45:58 Gönderen: chfsm »

chfsm

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
10. Gün yıkama. Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Canimo

• Sr. Member
ekim inanılmaz sık görünüyor ,ön çizgi,donör bölge vs de şu an için harika görünüyor umarım sonrasıda aynı güzellikte olur hocam.

chfsm

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
ekim inanılmaz sık görünüyor ,ön çizgi,donör bölge vs de şu an için harika görünüyor umarım sonrasıda aynı güzellikte olur hocam.

Yorumun için Teşekkürler hocam.

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Maşallah çok güzel görünüyor.
Ahmet Tosun son zamanlarda muazzam işler çıkarıyor. Şahsen asmed, ahd kalitelisini yakaladı diye düşünüyorum.

chfsm

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Maşallah çok güzel görünüyor.
Ahmet Tosun son zamanlarda muazzam işler çıkarıyor. Şahsen asmed, ahd kalitelisini yakaladı diye düşünüyorum.

Yorumun için çok sağol kardeşim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ekim güzel ve kaliteli kardeşim maşallah ön çizgi ekim sıklığı kabuk sonrası görüntü hayırlı olsun.
Global Moderator

chfsm

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yorumun için Çok sağol hintell hocam.

leventoğlu

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
kabuk sonrası görüntü, sıklık  ve yanlar çok güzel duruyor  |-nazarboncugu-|
bundan sonrası sabır ve bakım :)
  • Ekim Tarihi: 29.03.2022
  • Ekim Merkezi ismi ahmet tosun (thehairclinic)
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi the mossi london

Facebook Twitter Instagram