Gönderen Konu: HELP! saç ekimi yaptırmaya uygun bir adamıyım?  (Okunma sayısı 240 defa)

ballad

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
HELP! saç ekimi yaptırmaya uygun bir adamıyım?
« : 29 Kasım 2022, 14:18:05 »
Merhaba herkeze.yaklasik 1 yildir forumu takip etmekteyim.karar verdim .42 yas Bursa.20 de yavas yavas dokulma basladi 10 yildir berbere gitmedim vesselam.butcem 30 bin civari, olsa direk asmede giderdim direk.cok buyuk bekletim yok sakaklar acik kalabilir kunte kinte olmayalim yeter.ayrica story nin sonunda yok senin kellenin reaksiyoni baska biraz daha bekle ilk defa boyle bisey gordum gibi suni kivirmalara maruz kalmak istemiyorum.gecmiste yasadigim diz ameliyatlariyla bu kivirmalar sabittir.hersey oldugu kadar hayal satip placebo etkisi isin sonunda aynada patlmasin.herkeze mutluluklar

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: HELP!
« Yanıtla #1 : 29 Kasım 2022, 14:20:15 »
Saç ekimine uygun değilsiniz  hocam açıklık ile donör arasında 3 katı fark var
Sizin yerinizde olsam bu işleme bulaşmam
Global Moderator

ballad

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 29 Kasım 2022, 14:29:49 »
Hintell hocam.Ist de beraber calistigim Bi abim vardi 2012 de 55 yasindaydi 50 yasinda ekim yaptirmis.iddaya giriyodum diger calisanlarla yavuz abi sac ektirmis diyodum kimse inanmiyodu.kim ektiyse tek ekimde yapmis vertex e dikkatli bakinca anlasiliyodu.eski fotosunu gosterdi benden cok daha kotuydu.onu gorunce acaba dedim hep.isi yapan yapiyo diye dusunuyorum kanimca.ayrica senin ki gibi sıkligi yakalayamaz tabi en azindan yari doğal olablir mi😀

Aang

• Full Member
  • Daha güzel günlere.
« Yanıtla #3 : 29 Kasım 2022, 14:39:43 »
Saç ekimi hakkında beklentinizin ne olduğunu karar verip buna göre yer araştırmanızı öneriyorum. Saç ekimden kastınız anadan doğma bir saç ekimi ise siz buna maalesef uygun değilsiniz. Arka donör bölgenizdeki saçlarla çok fazla bir ekim yapılması mümkün değil fakat sakal bölgeniz sık gözüküyor buradan alım yapılarak daha seyrek olacak şekilde bir ekim yapılabilmesi mümkün olabilir. Bursa'da bu işi yapabilecek saç ekim merkezleri bulunmakta olup kafanıza uymayan bir yer olursa İstanbul'da sizin için ikinci bir düşünce olabilir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 29 Kasım 2022, 14:50:52 »
Hintell hocam.Ist de beraber calistigim Bi abim vardi 2012 de 55 yasindaydi 50 yasinda ekim yaptirmis.iddaya giriyodum diger calisanlarla yavuz abi sac ektirmis diyodum kimse inanmiyodu.kim ektiyse tek ekimde yapmis vertex e dikkatli bakinca anlasiliyodu.eski fotosunu gosterdi benden cok daha kotuydu.onu gorunce acaba dedim hep.isi yapan yapiyo diye dusunuyorum kanimca.ayrica senin ki gibi sıkligi yakalayamaz tabi en azindan yari doğal olablir mi😀

hocam bahsettiğiniz kişinin donör durumu iyidir sizin donör bu alanı kapatacak bir donör değil
morelnizi bozmak gibi bir derdim yok olur tarafını görsem söylerdim ama ben göremedim
artık gerisi sizin bileceğiniz bir durum
Global Moderator

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #5 : 29 Kasım 2022, 14:58:13 »
ön cizgi birazda üste dogru bu sekilde yaptiran cok , benim icin uygun degil ama yaptiranlar mutlu gibiler.

ballad

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 29 Kasım 2022, 15:00:00 »
Dedigin gibi Hintell hocam banada oyle geliyodu.hlhicbir merkezle gorusmedim burda daha objektif olucagi icin paylasmak istedim.👍

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 29 Kasım 2022, 15:00:33 »
teşekkürler hocam hayırlısı diyelim :)
bu arada bence kellik size yakışıyor kafa yapınız güzel
bu görüntü kafada çıkacak 3/5 kapatıcı olmayan görüntüdn daha iyi donör de izler filan gerek yok kısaca
Global Moderator

ballad

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 29 Kasım 2022, 15:04:42 »
ön cizgi birazda üste dogru bu sekilde yaptiran cok , benim icin uygun degil ama yaptiranlar mutlu gibiler.
[/quote. Sevgili Aksamci Asmed bildigin okus pokus yapmislar sac ķökleri cok dogal duruyo olunca oluyo. Dedigin gibi cizgi ustte olursa belki iyi birsey ortaya cikabilir.

ballad

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 29 Kasım 2022, 15:07:15 »
teşekkürler hocam hayırlısı diyelim :)
bu arada bence kellik size yakışıyor kafa yapınız güzel
bu görüntü kafada çıkacak 3/5 kapatıcı olmayan görüntüdn daha iyi donör de izler filan gerek yok kısaca
dedigin gibi kellik kotu durmuyo😀.bide ekimle eldeki bulgurdan olmayalim😀

Facebook Twitter Instagram