Gönderen Konu: Saç dökülmesi Dökülme HELP  (Okunma sayısı 658 defa)

Bakbi96

• Full Member
Saç dökülmesi Dökülme HELP
« : 11 Şubat 2021, 23:31:28 »
Saç ekiminin 3.ayındayım. Yıkarken 2 3 tel dökülüyor problem var mıdır? Lütfen bilgi verir misiniz psikolojim bozuldu.. ( spora başladım 3 gün oluyor. Bunun etkisi var mıdır?)

Bakbi96

• Full Member
Ynt: Dökülme HELP
« Yanıtla #1 : 12 Şubat 2021, 10:31:15 »
Neden kimse bilgi vermemiş

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 12 Şubat 2021, 11:07:31 »
 sorun yok .sporu kararında yap fazla testeron salgılatmadan
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 12 Şubat 2021, 13:47:55 »
Öncesinde saçlarınız var mıydı saçlarınız ince miydi kalınmıydı ekim nasıl yapıldı nerede yapıldı planlama nasıl bu gibi durumları görmeden konuşmak doğru değil süreç ve öncesi için doğru yönlendirmeler için bu paylaşımlarınız forumda olması gerek.

Yani kafadan konuşan insanlar değiliz
Global Moderator

Bakbi96

• Full Member
« Yanıtla #4 : 12 Şubat 2021, 14:17:20 »
sorun yok .sporu kararında yap fazla testeron salgılatmadan

Testesteron olayi için nelere dikkat etmem gerekiyor

Bakbi96

• Full Member
« Yanıtla #5 : 12 Şubat 2021, 14:18:21 »
Öncesinde saçlarınız var mıydı saçlarınız ince miydi kalınmıydı ekim nasıl yapıldı nerede yapıldı planlama nasıl bu gibi durumları görmeden konuşmak doğru değil süreç ve öncesi için doğru yönlendirmeler için bu paylaşımlarınız forumda olması gerek.

Yani kafadan konuşan insanlar değiliz

Yeni saç ektirdiğimi belirttim öncesinde nasıl saçım olabilir usta. Sorduğum soruyla yazdıkların arasında bağlantı kuramadım.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 12 Şubat 2021, 14:29:54 »
Yeni saç ektirdiğimi belirttim öncesinde nasıl saçım olabilir usta. Sorduğum soruyla yazdıkların arasında bağlantı kuramadım.

Söyle saç olabilir her saç ekilen bölge tamamen kel olmuyor seyrek bir saç da olabiliyor.

Ve 90 gündesin? Ekim saçlarının yeni yeni hareketlenme zamanı henüz hafif bir kararma başladına göre acaba dökülenler daha önce kendi saçların olabilir mi şeklinde.

Kısaca resim paylaşmadan olmuyor bu işler
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 12 Şubat 2021, 16:19:48 »
 sporda çok testeron salgılatmamaya.hareketlerin arasını az tutarsan testeron salgılanırmış.ağır spormu yapıon
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Bakbi96

• Full Member
« Yanıtla #8 : 12 Şubat 2021, 17:50:23 »
sporda çok testeron salgılatmamaya.hareketlerin arasını az tutarsan testeron salgılanırmış.ağır spormu yapıon

Aktif fitness hayatım vardı zaten saç ekiminden sonra devam etme kararı aldım. 80. Gündeyim ekim süresinin. Hareketlerin arasını uzun mu tutmam gerekiyor. Net bilgi verir misiniz rica etsem

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 12 Şubat 2021, 18:44:29 »
 bir uzmandan duydum internette hareketler arası 20 saniyeden once testeron salgılarmışsın 20 saniyeden uzuun tuut bence.vucut geliştirme aşırıya kaçıldığında saç dokebiliyor

Facebook Twitter Instagram