Gönderen Konu: eges hair clinic hakkında  (Okunma sayısı 924 defa)

yusuf yeniay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
eges hair clinic hakkında
« : 29 Kasım 2022, 19:45:21 »
Eges hair Clinic
eges hair Center saç ekim merkezinde 12.09.2022 internetten yorumlara bakarak saç ekimi yaptırdım. Ancak 3 ay geçmesine rağmen sonuç tamamen bir fiyasko. Şu anda telefonlarıma bile çıkmıyorlar. İnternet üzerindeki yorumlar tamamen kendi oluşturdukları hesaplardan yapılmış. Kötü yorumlar içinde böyle bir müşterimiz bulunmamaktadır diye cevap verilmektedir. Saç ekim ücretini firma sahibi eşinin adına olan banka hesabına havale istiyor. Böylelikle hem vergi kaçırıyor hem de orada saç ekimi yaptırdığımızı belgelemek istemiyor. Ben bu konuda ayrı olarak mahkemeye başvuru yaptım. Saç ekimi yaptırmak isteyen arkadaşlar benimle iletişime geçsinler benim düştüğüm duruma düşmesinler. Elimde orada saç ekimi yaptırdığıma dair fotoğraflar, banka dekontları ve mesajlar mevcut. Benim artık saç ekimi yaptırma durumum kalmadı tamamen hayal kırıklığı yaşadım. Aynı hayal kırıklığını başkalarının yaşamasını istemiyorum.

Aang

• Full Member
  • Daha güzel günlere.
Ynt: eges hair clinic hakkında
« Yanıtla #1 : 29 Kasım 2022, 23:30:52 »
Öncelikle geçmiş olsun. 3 aylık süreç daha bir şey söylemek için erken ama foto paylaşmadığın için yorum yapamıyorum. Telefonlarına çıkmamaları çok ayrı bir ayıp onlar için. İnşallah daha güzel bir sonuca ulaşırsın.

yusuf yeniay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 29 Kasım 2022, 23:34:50 »
Aynen ama 3 aylık bir süreçte en azından nokta halinde belirginlikler olur neyazikki bende hiç birşey yok....

Aang

• Full Member
  • Daha güzel günlere.
« Yanıtla #3 : 29 Kasım 2022, 23:40:22 »
Foto paylaşmadığın için ezbere konuşmak gerekirse PRP işlemleri ve mezoterapi işlemleri ile ilave takviyeler alarak olumlu sonuç alınmasını arttırabilirsin. Maalesef olumlu sonuç alamıyorsan üzülerek seni 2. bir operasyon bekliyor olabilir.

BeRan

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 25 Aralık 2022, 17:12:54 »
Foto paylaşmadığın için ezbere konuşmak gerekirse PRP işlemleri ve mezoterapi işlemleri ile ilave takviyeler alarak olumlu sonuç alınmasını arttırabilirsin. Maalesef olumlu sonuç alamıyorsan üzülerek seni 2. bir operasyon bekliyor olabilir.

PRP ve Mezoterapi çöptür. Dediğiniz olacak olsa kel kalmaz oğlum şu mantıktan kurtulun

jacksparrow

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 15 Şubat 2023, 20:21:09 »
gecmis olsun, malesef bu sac ekimi isinde arastirma yapmadan karar vermek cok buyuk bir hata

Sanslıkel34

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 16 Şubat 2023, 21:29:36 »
forumda saç ekimi araştırmadan saç ekiminin nasıl yapılması gerektiğini bilmeden saç ektirmek akıllı adam işi değil normal bir insan bu şekilde bir hata yapmaz

Facebook Twitter Instagram