Gönderen Konu: Ev sahibimiz kiraya neredeyse %200 zam yaptı  (Okunma sayısı 368 defa)

fatih90

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ev sahibimiz kiraya neredeyse %200 zam yaptı
« : 30 Kasım 2022, 12:37:39 »
Saç ekimi düşünüyordum. Forumda kendini kanıtlamış uygun merkezlere bakıyordum
Bir yandan da merkezlerin sürekli zam yapmasından şikayetciydim

Bizim ev sahibi de kiraya %200'e yakın zam yaptı fena girdi bu zam. Yılbaşında gelecek maaş zammının çoğu gitti

Bu konuyu açma sebebim artık ekim merkezlerinin çatır çatır zam yapmalarını şimdi anlıyorum. Herkes zam sokuyorsa ekim merkezleri neden geri kalsınlar ki

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Ev sahibimiz kiraya neredeyse %200 zam yaptı
« Yanıtla #1 : 30 Kasım 2022, 16:02:44 »
çok geçmiş olsun üzüldüm dostum ama ülkede ki durumu yeni mi anladın sen  ? hiç markete pazara gitmiyor musun kira dışında
zam yapanlara suçu yükleyip sebep olanları desteklemeye devam eden bir halkımız olamaya devam ederse bu günleri mumla ararız

sen asıl asgari ücrete zam yapılınca gör ülkeyi her şey gene 3 X olacak

Global Moderator

BJKKARA

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 30 Kasım 2022, 16:08:05 »
valla dostum bu günler gene iyi günler bu seçim son şans

Kewell

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 30 Kasım 2022, 19:22:21 »
Bukadar zam yapmasi yasak degil mi?

babacan

• Full Member
« Yanıtla #4 : 30 Kasım 2022, 20:38:13 »
Bukadar zam yapmasi yasak degil mi?

Sözde var

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #5 : 30 Kasım 2022, 22:39:32 »
Işte bak yapılan bir hamlenin sonucu ülkemizi nasıl etkiledi görüyoruz.

Doğru dururken ev sahipleri "Ulan benim evim şöyle şöyle ediyor ben en iyisi mi şunu evden çıkaracak bir yöntem bulayım da yüksekten kiraya vereyim." demeye başladı.

Emlakçı "Ya birileri ev kiralasa veya alsa da komisyon kazansak" oldu.

Ee sonuç olarak kiracı mahvoldu. Şuan evinden çıksa taşınma bedeli ile 15k çok rahat gider.

Olan vatandaşa oluyor kimin umrunda.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Salvatore

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 01 Aralık 2022, 14:45:00 »
Ev sahibi tüfe oranının üstünde zam yapamaz.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 01 Aralık 2022, 16:48:12 »
Normal vatandaşın dışında tayin olan  büyük şehirlerde
Asker polis öğretmen doktor barınamayacak bu kira fiyatlarına
Aldıkları maaşlarla
Global Moderator

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #8 : 01 Aralık 2022, 22:17:36 »
Normal vatandaşın dışında tayin olan  büyük şehirlerde
Asker polis öğretmen doktor barınamayacak bu kira fiyatlarına
Aldıkları maaşlarla
Beyin göçünden başka seçenek kalmamış oluyor başkanım.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 02 Aralık 2022, 00:56:19 »
“HERKES HAKETTİĞİNİ YAŞAR” maalesef. Ülkenin durumuda zaten bunu çok açıkça gösteriyor.
Halk kendine gelip “tüm siyasetin sadece bir tiyatrodan ibaret olduğunu ve perdedeki gösterinin , yapıldığı coğrafyaya uygun betimlemeler içerdiği taktirde ancak alkış  topladiyabildiğiini” farketmediği sürece düzelmez bu sistem (ekonomi-kültür-eğitim)
Susmaz alkışlar..

Kiracı -ev sahibine küser
Ev sahibi kiracısına
Tüketici mahalle bakkalını suçlar faiş fiyatlardan sebep
Vatandaş pazarçıya giydirir
Pazarcı halciyi
halci çiftçiyi suçlar durur.. sonra bu saydığım tüm cemaat biraraya geldiğinde suçlayacak kimse bulamaz ise “Dış Mihraklar “ der kapatır konuyu..
Azınlık “acaba mı ? Suçu dış değilde iç mihraklarda mı arasak , kim yönetir kardeşim bu ekonomiyi” diye sesini yükselttiği an “al sana maaş zammı “ der 2 aylığına alır hararetini bu azınlığın.
Maaşını alamayanlar kalır bir ateşi sönmeyen  hemen  yapılır bir beyin fırtınası “hooop EYT hayırlı olsun” .. onlarda memnun olur..

Zor Türkiye yaşamakta iş yapmakta yönetici olmakta.. çok Zor herkesi mutlu etmek. Allahtan çok güçlü ülkeyiz de etkilenmiyoruz pek enflasyondan. Ya Almanya gibi olsaydık, kıskançlıktan deliye döner, İngiltere gibi açılıktan sürünürdür.

Hadi biz yine iyiyizde (70s-80s) bu yeni jenerasyona “sözümona Z kuşağına” gerçekten için açıyor.
10-15 bin maaşla ev kuracaksın , düğün yapacaksın, çocuk bakacaksın..

Dipnot:2023 Şubat sonu -mart başı fiyatları görün x2 mi olur x2,5 mu bilemedim.varsa temel ihraçlarınız ne varsa kredi kartlarından alın şimdiden kıçı kırık mont olmuş 5000 tl. Ayakkabı 2000 lira zam gelmeden alsak kenara mı koysak “ der olduk.

Ben önümüzdeki 5 yıl için maaleef çok umutsuzum daha iyiye gideceğini hiç düşünmüyorum forumdaşlar

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 04 Aralık 2022, 11:02:26 »
“HERKES HAKETTİĞİNİ YAŞAR” maalesef. Ülkenin durumuda zaten bunu çok açıkça gösteriyor.
Halk kendine gelip “tüm siyasetin sadece bir tiyatrodan ibaret olduğunu ve perdedeki gösterinin , yapıldığı coğrafyaya uygun betimlemeler içerdiği taktirde ancak alkış  topladiyabildiğiini” farketmediği sürece düzelmez bu sistem (ekonomi-kültür-eğitim)
Susmaz alkışlar..

Ev sahibi kiracısına
Pazarcı halciyi
halci çiftçiyi suçlar durur.. sonra bu saydığım tüm cemaat biraraya geldiğinde suçlayacak kimse bulamaz ise “Dış Mihraklar “ der kapatır konuyu..
Azınlık “acaba mı ? Suçu dış değilde iç mihraklarda mı arasak , kim yönetir kardeşim bu ekonomiyi” diye sesini yükselttiği an “al sana maaş zammı “ der 2 aylığına alır hararetini bu azınlığın.
Maaşını alamayanlar kalır bir ateşi sönmeyen  hemen  yapılır bir beyin fırtınası “hooop EYT hayırlı olsun” .. onlarda memnun olur..

Zor Türkiye yaşamakta iş yapmakta yönetici olmakta.. çok Zor herkesi mutlu etmek. Allahtan çok güçlü ülkeyiz de etkilenmiyoruz pek enflasyondan. Ya Almanya gibi olsaydık, kıskançlıktan deliye döner, İngiltere gibi açılıktan sürünürdür.

Hadi biz yine iyiyizde (70s-80s) bu yeni jenerasyona “sözümona Z kuşağına” gerçekten için açıyor.

Dipnot:2023 Şubat sonu -mart başı fiyatları görün x2 mi olur x2,5 mu bilemedim.varsa temel ihraçlarınız ne varsa kredi kartlarından alın şimdiden kıçı kırık mont olmuş 5000 tl. Ayakkabı 2000 lira zam gelmeden alsak kenara mı koysak “ der olduk.

Ben önümüzdeki 5 yıl için maaleef çok umutsuzum daha iyiye gideceğini hiç düşünmüyorum forumdaşlar

+1 daha iyi anlatılmazdı
Global Moderator

kelveötesi35

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 08 Aralık 2022, 15:54:52 »
Susmaz alkışlar..

Ev sahibi kiracısına
Pazarcı halciyi

+2

Passenger

• Full Member
« Yanıtla #12 : 09 Aralık 2022, 09:59:23 »
Sen koyun olmaya niyetli olursan seni güden çok olur demişler..ülkenin özeti bu..sorgulamayan elestirmeyen okumayan araştirmayan puta tapar gibi siyasetçilere tapan insanlar oldukça ve Almanya'daki bir bakan yanlışlıkla kendi kartı degil de devletin verdiği devlet için harcanması gereken bir kredi kartından marketten yanlışlıkla bir ürün aldı diye istifa etttirilirken bizde tam tersi çalmayanin enayi görüldüğü bir ülkede hicbisey düzelmez..en fazla ağrı kesici verilir ama hastalık geçmez..
  • Ekim Tarihi: 02.09.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair Transplant
  • Greft Miktarı 5080
  • Yaşınız 35
  • Medikal Tedavi konazol şampuan, vicy dercos şampuan

Facebook Twitter Instagram