Gönderen Konu: Dökülmeyi neredeyse bitirdim ama saç çıkışı yok  (Okunma sayısı 830 defa)

rangel

• Sr. Member
4 aydır tedavi uyguluyorum.1 aydır sadece losyon uygularken 3-5 tel geliyor.Duşta yada uyurken yastıkta saç gelmiyor.
Ama saç çıkışı da yok , şakaklar dolmadı.
Tedavim:fin , minox , miracle losyon , omega 3 , magnezyum , tarakla masaj.

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Dökülmeyi neredeyse bitirdim ama saç çıkışı yok
« Yanıtla #1 : 30 Nisan 2021, 03:21:49 »
 şakaklar çok zor iştir.dermoller minoxun içine kırmızı biber hapı azelik ve retonik asitlerle önde etkinliğini arttırmak amaçlanır
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

rangel

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 30 Nisan 2021, 03:24:59 »
şakaklar çok zor iştir.dermoller minoxun içine kırmızı biber hapı azelik ve retonik asitlerle önde etkinliğini arttırmak amaçlanır

dermaroller da kullanıyorum.haftada 2-3 gün minoxtan sonra dut-ketoral-acnelyse krem karışımı sürüyorum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 30 Nisan 2021, 03:39:28 »
 retoniğin dutla ketoralle bileşmi nasıl bilmiyorum.azelik sürsen bence daha iyi ustune hemen minox yani azelderm krem.acnelsya retoniktir gecirgenliği arttırsın diye kullanılır dermollerde yapar aynı gorevi azelik dht kovucudur.retonik asit  acnelsyada azelik asit azeldermde var.haftada 2 3 gun suruon ama dht gunluk uretiliyor ve bileşenlerin karısımı ortaya nasıl sonuc çıkarcak birbirinle sinerjik calısmaları falan belkide birbirini baltalarlar.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 30 Nisan 2021, 19:48:44 »
Tedaviler genelde son durumu korumak içindir.Bu bile başarı.Yeniden saç çıkışı sağlamak zordur.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 30 Nisan 2021, 23:27:50 »
 tepede çıkartabiliyor

Facebook Twitter Instagram