Gönderen Konu: The Hair Clinic ( Ahmet Tosun ) 05.12.2022 // 4.700 Greft / Yaş : 26  (Okunma sayısı 3658 defa)

wonder34

• Yeni üye
  • *
Herkese Merhabalar. :)
Son 5 yıldır saç dökülme sorunu yaşıyorum , PRP, mezoterapi, çeşitli ilaçlar nice şampuanlar derken son 2 yıldır ciddi olarak ekim araştırma sürecine girmiştim , öncelikle bu forumu kuranlara, insanlara bilgi , tecrübe ve moral veren herkese teşekkürler. Pandemi öncesi başka bir klinik ile görüşmüş ancak pandeminin etkisi ve askerlik sürecim ile erteleme kararı almıştım bu geçen süre zarfında fiyatlarda artış gösterince görüştüğüm yerden vazgeçmek zorunda kaldım. 6-7 aydır forumu sürekli takip etmeye başlayınca üstatların da yorumlarını dikkate alarak bütçeme de uyduğu için Sayın Ahmet Tosunun ekimlerini takibe almaya başladım ve nihayetinde kasım ayının başı gibi kendisi ile görüşmeye gittim. Birebir görüşüp yapabileceklerini açık bir dille güven vererek anlattı hasta doktor ilişkisinden daha çok abi-kardeş gibi sohbet edip 5 Aralık sabahına ekim için sözleştik, kendisi açıklığımın fazla olduğunu ilerleyen senelerde arka bölgeye de ekim ihtiyacı olabileceğini söyledi önlere yoğun arkaya doğru azalan bir planlama kararı verdik.

5 Aralık sabahı 9 gibi kan alımı ile süreç başladı , daha sonrasında Ahmet hoca ön çizgiyi belirledi naturel olması konusunda ikimizde hem fikirdik kendisini tercih etmeme sebeplerinden biri de ön çizgi de ki başarısı idi.
Daha sonra Cansu Hanım , Buse Hanım ve Beyza Hanımdan oluşan ekip (umarım isimler doğrudur :)  ile sürecimiz başladı.
Kanalları bizzat Ahmet Tosun açtı.
Pek fazla ağrıya dayanıklı değilimdir ancak varsa kafasında soru işareti olan arkadaşlar bilsinler ki sadece anestezi iğnesi esnasında çok ufak bir ağrı oluyor o da dayanılmayacak kadar değil kesinlikle bu konuda içleri rahat olsun ondan sonra hiç bir şey hissetmiyorsunuz sadece yatmaktan sağa sola dönmekten biraz boynunuz uyuşup ağrıyacaktır o da sonucu güzel olacak işlem için dayanılabilir düzeyde.
Akşama doğru 4 gibi işlemlerim bitti ilgilenen tüm ekibe teşekkür ediyorum , inşallah süreç güzel sonlanacak sık sık gelişmeleri yazacağım sorusu olan arkadaşlara her türlü yardımcı olurum.

wonder34

• Yeni üye
  • *
Bugünde ilk yıkamayı klinikte yaptık , fotoğraflar ektedir.
  • Ekim Tarihi: 05.12.2022
  • Ekim Merkezi ismi The Hair Clinc (Ahmet Tosun)
  • Greft Miktarı 4700
  • Yaşınız 26
  • Medikal Tedavi The Mossi Hair Vitamin

Muhammetgokkk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam ekiminiz hayırlı olsun planlamayı çok beğendim Ekim öncesi fotoğraflarınıza baktığımda açıklığa göre çok güzel sıklıkla ekilmiş umarım sonuç dilediğiniz gibi olur

wonder34

• Yeni üye
  • *
Hocam ekiminiz hayırlı olsun planlamayı çok beğendim Ekim öncesi fotoğraflarınıza baktığımda açıklığa göre çok güzel sıklıkla ekilmiş umarım sonuç dilediğiniz gibi olur

Teşekkürler muhammet hocam inşallah
  • Greft Miktarı 4700
  • Yaşınız 26

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun saç ekiminiz planlama güzel ekim sık açık alana göre temiz bir saç ekimi olmuş umarım güzel sonuç olur
Global Moderator

wonder34

• Yeni üye
  • *
hayırlı olsun saç ekiminiz planlama güzel ekim sık açık alana göre temiz bir saç ekimi olmuş umarım güzel sonuç olur

Teşekkürler üstadım değerli yorumun için.
  • Greft Miktarı 4700
  • Yaşınız 26

leventoğlu

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
ön çizgi ekim sıklığı gayet güzel.
ekim alanın genişliğine göre 2 seansa bölmeniz sağlıklı bir karar olmuş
hayırlı olsun takipteyiz :)
  • Ekim Tarihi: 29.03.2022
  • Ekim Merkezi ismi ahmet tosun (thehairclinic)
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi the mossi london

Soulfly

• Sr. Member
Hayırlı olsun güze bir saç ekimi olmuş umarım istenilen sonuç yakanalınır.

wonder34

• Yeni üye
  • *
Teşekkürler güzel görüşleriniz için kabuk dökümünü iple çekiyorum tekrar fotoğraf paylaşacağım
  • Greft Miktarı 4700
  • Yaşınız 26

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
çok rahatlarsın kabukları dökünce
Global Moderator

wonder34

• Yeni üye
  • *
Bugün operasyondan sonra 5.Gün yıkamadan sonra güncel halimiz
  • Greft Miktarı 4700
  • Yaşınız 26

EczacıAL

• Full Member
gayet güzel bir ekim olmuş |-nazarboncugu-| benimde ekim yeni olduğu foruma sık girmeye ve sizlerinde süreçlerinizi takip etme şansım oldu:) donör bölgede güzel görünüyor homojen bi alım olmuş
Esma&Serkan TETİK (Antalya) l 2-3 Aralık 2022lYaş30 l Saç+ Sakal DHİ 4137 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=29652.0

wonder34

• Yeni üye
  • *
gayet güzel bir ekim olmuş |-nazarboncugu-| benimde ekim yeni olduğu foruma sık girmeye ve sizlerinde süreçlerinizi takip etme şansım oldu:) donör bölgede güzel görünüyor homojen bi alım olmuş

Bende biraz önce sizin konuyu okuyordum başarılı bir ekim olmuş :) teşekkürler yorumunuz için inşallah aynı anda güzel sonuçlar elde edeceğiz
  • Greft Miktarı 4700
  • Yaşınız 26

EczacıAL

• Full Member
Bende biraz önce sizin konuyu okuyordum başarılı bir ekim olmuş :) teşekkürler yorumunuz için inşallah aynı anda güzel sonuçlar elde edeceğiz
inşallah bu kadar emeklerden  sonra herkesin sonucu iyi olsun
Esma&Serkan TETİK (Antalya) l 2-3 Aralık 2022lYaş30 l Saç+ Sakal DHİ 4137 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=29652.0

baldLion

• Hero Member
Güzel ekim takipteyiz hocam.

Facebook Twitter Instagram