Gönderen Konu: Saç ekimi yaptırıyorum inşallah iyi bir Ekim olur düşünceleriniz nedir  (Okunma sayısı 474 defa)

Hsyn34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arka kısım iki tane fotoğraf ekledim ilk foto yeni tıras olmuş halim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Saçların ince 2 ekim planlasan iyi olur kime yaptırıyorsun? Kafa yapın çok büyük durmuyor

Ve ön çizgi hattın belli orjinalini bozdurma
Global Moderator

Hsyn34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saçların ince 2 ekim planlasan iyi olur kime yaptırıyorsun? Kafa yapın çok büyük durmuyor

Ve ön çizgi hattın belli orjinalini bozdurma

Hocam regardhair var bakırköyde orada yaptıracağım. Saç ekimi sonrası prp yaptırmak kalınlaştırmaz mi saç tellerini? Bir de iki Ekim düşünmüyorum çünkü 21 ocakta saç ekiminden 6 ay sonra Haziran'da sakal ekimi düşünüyorum. Yanaklarda boşluklar var onları yaptıracağım . Saç ekimi için 4500 greft alınacak .

kelbabangida

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

Hocam regardhair var bakırköyde orada yaptıracağım. Saç ekimi sonrası prp yaptırmak kalınlaştırmaz mi saç tellerini? Bir de iki Ekim düşünmüyorum çünkü 21 ocakta saç ekiminden 6 ay sonra Haziran'da sakal ekimi düşünüyorum. Yanaklarda boşluklar var onları yaptıracağım . Saç ekimi için 4500 greft alınacak .

regardhair ne kardeşim eminmisin bak saç ekimi bu şakaya gelmez .

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları

Merkezi bilmiyorum hocam
Benim her zaman söylediğim gibi çok konusunu takip etmediğiniz merkezlere saç ektirmeyin
Başarısından emin olduğunuz merkezleri seçin forumu takip ederek

Saç ekimin olumsuz kötü planlaması ki iyi planlama ve iyi saç eken yer çok az forumda fa görüldüğü üzere şakası olmaz kendini seven iyi sonuç isteyen başarısından emin olduğu yere saç ektirir
Global Moderator

Hsyn34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
regardhair ne kardeşim eminmisin bak saç ekimi bu şakaya gelmez .
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=17509.0   aynı klinikte yaptıranda var . Bilindik yerlerde sorun yaşayan da çok maalesef gereksiz para isteyen de çok Ekim merkezlerinde

Hsyn34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
 :-*
Merkezi bilmiyorum hocam
Benim her zaman söylediğim gibi çok konusunu takip etmediğiniz merkezlere saç ektirmeyin
Başarısından emin olduğunuz merkezleri seçin forumu takip ederek

Saç ekimin olumsuz kötü planlaması ki iyi planlama ve iyi saç eken yer çok az forumda fa görüldüğü üzere şakası olmaz kendini seven iyi sonuç isteyen başarısından emin olduğu yere saç ektirir
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=17509.0
Forumda daha önce yaptıranda olmus

Ercan1907

• Sr. Member
Bence biraz daha araştır riske atma basit bir açıklık değil bu

htayfun35

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
:-*https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=17509.0
Forumda daha önce yaptıranda olmus
Hocam örnek olarak attığınız konunun sonucu yok, arkadaş selamün aleyküm demiş sonra ortada yok sonu ne oldu bilemiyoruz yani. Bence siz yine bir araştırın hocam
  • Ekim Tarihi: 16.01.2023
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİRTRASPLANT
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 26
  • Medikal Tedavi Xpecia,Solgar vm2000,Solgar Biotin , Solgar D3K2, ALA, Vichy dercos ds Şamp, Vichy Dercos Aminexil serum
asuman hair Saç ekim merkezi
konum:https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=30201.0

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Eklenen link deki ekim kalitesi çok iyi değil bu kalitede bir ekim istiyorsan gerisi sana kalmış karar için
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram