Gönderen Konu: Tek ekim mi iki ekim mi ? Yorum lütfen  (Okunma sayısı 308 defa)

Foreign

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Tek ekim mi iki ekim mi ? Yorum lütfen
« : 11 Ocak 2023, 00:00:11 »
Selamlar herkese

Burada yeniyim ama bu kadar kisa surede cok sey ogrendim, emegi gecenlere tesekkur ederim.

36 yasindayim, artik sac konusunda netim ektirecegim. Agresif bir dokulme hic olmadi sacimda fakat tepe bolgesi son 6 yilda dokuldu.

Butcem 25 max 30bin civari ve ekim Istanbul'da olmali. Yaptirdigim sac analizinde donorun saglam oldugu ve greftlerin uclu dortlu oldugu soylendi.

Kafamda birkac yer var;
Gonlum Serkan Aygin'dan gecse de fiyat bandi yuksek
Asuman hanimla hala gorusmedim, kafamdaki ikinci secenek kendisi
Sonra da alternatif baska yerler var fakat seciciyim.

Simdi soruma gelecek olursak sizce bu saca tek ekim mi lazim, cift ekim mi ?

Gorustugum yerlerden kimisi 4/5 bin tek seferde yapilir derken iki ayri merkez ikinci ekim de lazim dediler. Acikcasi 7bin greft aliriz vs diyen de oldu ama ben bunun saglikli olacagini dusunmuyorum. Gerekirse garanti olsun iki kez olsun ama sizin fikriniz nedir ?

Karar verme asamasindayim fikirleriniz cok onemli,o yuzden lutfen esirgemeyelim.
Simdiden tesekkur ederim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Tek ekim mi iki ekim mi ? Yorum lütfen
« Yanıtla #1 : 16 Ocak 2023, 21:48:13 »
Selamlar kendi saçlarında dökülme olmaz ise 1 ekimle iyi bir sonuç alırsın
Global Moderator

Foreign

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Tek ekim mi iki ekim mi ? Yorum lütfen
« Yanıtla #2 : 16 Ocak 2023, 21:56:14 »
Hintell hocam hem buradaki cevap hem de forumdaki emegin icin sahsen tesekkur ederim. Sayenizde cok sey ogrendim. Sayenizde adini duydugum asuman hanim da ayni seyi soyledi. 2bin one 2bin vertekse olacak sekilde 4bin greftle guzel netice aliriz dedi. Bir de boyle bir on cizgi olsun dedi, sizce dogal duruyor mu. Fikrinizi cok onemsiyorum hocam, simdiden tesekkur ederim

Facebook Twitter Instagram