Gönderen Konu: Tek Seans mı, İki seans mı? 34 Yaş/Önerilerinize Açığım  (Okunma sayısı 545 defa)

Can Bayraktar

• Yeni üye
  • *
Merhabalar, herkese iyi günler diliyorum.
Forumu uzun süredir takip ediyorum ve tercih edeceğim klinik noktasında tüm araştırmalarımı forum vasıtasıyla yaptım.
Aklımda 4 saç ekim merkezi var ve bunlardan birinde karar kılacağım. Sizlere danışmadan saç ekim merkezleriyle iletişime geçmek istemedim. Fikirlerinize ve önerilerinize açığım.
34 yaşımdayım ve İzmirde yaşıyorum. Sizlere danışmak istediğim;
1- Varolan açıklığım tek ekimde kapanır mı, ya da iki seans planlamak daha mı mantıklı olur?
2- İki seans planlandığı takdirde ekim yapılan bölge ile yapılmayan bölge arasında ki fark rahatsız edici boyutta olur mu?
3- Saç ekimi öncesinde donör bölgemin saç kalitesini arttırmak adına alabileceğim vitamin vs anlamında önerileriniz nelerdir?
Aklımdaki ilk saç ekim merkezi medeks. Bütçem 15-18 bin arası. Merkez tavsiyesi önerilerine de açığım. Şimdiden teşekkürler.

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
Ynt: Tek Seans mı, İki seans mı? 34 Yaş/Önerilerinize Açığım
« Yanıtla #1 : 03 Ağustos 2022, 16:46:54 »
3 seans gerekir , donör cok kisa olsada iyi gözüküyor tabi uzun hali daha net olur.

aciklik ama maksimum , 3 belki de 4 olur .

hadi yav ne 3 , 4 dü diyebilirsin ama sagliklii istiyorsan öyle.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 03 Ağustos 2022, 16:47:27 »
Kafa yapın güzel açıklığın çok ben senin yerinde olsam ekim düşünmem
Kellik sana yakışıyor çünkü kafa yapından dolayı
Ha yaptırıcam illa diyorsanda bu kafa tamamen kapanmaz
Donör çok güçlü görünmüyor açık alan fazla tepe bölgesini pas gecerek bu alana kadar bir saç ekimi yaptırıp ileride duruma göre ikinci ekime bakarsın
Global Moderator

Can Bayraktar

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 03 Ağustos 2022, 17:20:14 »
3 seans gerekir , donör cok kisa olsada iyi gözüküyor tabi uzun hali daha net olur.

aciklik ama maksimum , 3 belki de 4 olur .

hadi yav ne 3 , 4 dü diyebilirsin ama sagliklii istiyorsan öyle.

Hocam daha üç dört saat öncesine kadar sizin süreci başından sonuna araştırdım. Youtube videolarını vs izledim. Hayırlı olsun. Sonuç olarak güzel bi sonuca ulaşmışsınız. 3,4 biraz hadi yav dedirtmedi değil ama mantıksız da değil düşününce. Açık alanım çok fazla.

Can Bayraktar

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 03 Ağustos 2022, 17:23:35 »
Kafa yapın güzel açıklığın çok ben senin yerinde olsam ekim düşünmem
Kellik sana yakışıyor çünkü kafa yapından dolayı
Ha yaptırıcam illa diyorsanda bu kafa tamamen kapanmaz
Donör çok güçlü görünmüyor açık alan fazla tepe bölgesini pas gecerek bu alana kadar bir saç ekimi yaptırıp ileride duruma göre ikinci ekime bakarsın

Hintell hocam, senelerdir sıfır saç ya da ustura takılıyorum. Halimden memnun değil de değilim fakat saçlı halime de özlem duyuyorum içten içe. Yani çokça kişiden de ''seni saçlı hayal edemiyorum'' şeklinde sözler de duydum fakat gelinen noktada tohum bir kere filiz verdi düşünce dünyamda. İlk konuştuğum ekim merkezi de aynı senin çizdiğin noktadan çizmiş ve ilik ekimi buraya kadar yapar, kalanı 1 sene sonra tamamlarız demiş. Kısacası tek ekimle ben bu işin içinden çıkamam.

Musa Turcan

• Full Member
« Yanıtla #5 : 03 Ağustos 2022, 17:45:40 »
açıklığın fazla tek ekimle olmaz
donörü güçlendirmek için finansterid kullanabilirsin

Hair'lı Olsun

• Bu Alana Reklam Verilir.
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 04 Ağustos 2022, 00:28:11 »
Uzun saç ile karar vermek daha doğru ama donörünüz kaliteli görünüyor. Bence finasteride ile beraber ekim olabilir. Sakal ve göğüsten desteklenerek ekim düşünülebilir.
Saç Sağlığı Discord : https://discord.gg/RJrwv4h7

Finansteride
Omega 3  -  Biotin 5000
Keçiboynuzu özü
Masaj - Magnezyum yağı  
D3 vitamin  -  B12 vitamin

Romanadam

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 04 Ağustos 2022, 01:43:38 »
bence tek seansta önden 5,6 cm içeriye kadar bir ekim yaptır ondan sonrada dahada ekim işine bulaşma .çünkü donör bölgen ancak tek bir ekimi kaldırır o da ancak dediğim bölgeleri kapatır .bence bu şekilde ekim başarılı olursa arka vertex biraz açık kalır ama sonuçtan memnun kalırsın . sonuçta saçın biraz uzun kullanımında orta tepede bir miktar kapanır.
yalnız bence sakal destekli ekim yaptır belki ikinci bir düzeltme ekimi olma ihtimaline karşı.

Can Bayraktar

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 04 Ağustos 2022, 03:05:56 »
Uzun saç ile karar vermek daha doğru ama donörünüz kaliteli görünüyor. Bence finasteride ile beraber ekim olabilir. Sakal ve göğüsten desteklenerek ekim düşünülebilir.

En son 10 gün önce jilete vurmuştum. Saçlarım oldukça hızlı uzuyor fakat kalınlık incelik namına bir yorum yapamıyorum çok uzun senelerdir uzatmadığım için. İki seansta halledeceğim gibi. Sakal yahut göğüse girmek istemiyorum pek açıkçası.

Can Bayraktar

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 04 Ağustos 2022, 03:08:45 »
bence tek seansta önden 5,6 cm içeriye kadar bir ekim yaptır ondan sonrada dahada ekim işine bulaşma .çünkü donör bölgen ancak tek bir ekimi kaldırır o da ancak dediğim bölgeleri kapatır .bence bu şekilde ekim başarılı olursa arka vertex biraz açık kalır ama sonuçtan memnun kalırsın . sonuçta saçın biraz uzun kullanımında orta tepede bir miktar kapanır.
yalnız bence sakal destekli ekim yaptır belki ikinci bir düzeltme ekimi olma ihtimaline karşı.

Listemde olan görüştüğüm tüm merkezlerin görüşü önerisi bu yönde. Ön hattı kapatalım ilk fırsatta devamına bir bir buçuk sene sonra bakalım diyorlar. 4800 ön hattı kapatır mı kapatmaz mı bunu düşünüyorum açıkçası..

Hair'lı Olsun

• Bu Alana Reklam Verilir.
  • Hero Member
« Yanıtla #10 : 04 Ağustos 2022, 03:13:15 »
Esma - serkan tetik ekimleri var forumda;  sakaldan da greft alımı yaptıkları.  ben baya beğeniyorum ekimlerine.
Saç Sağlığı Discord : https://discord.gg/RJrwv4h7

Finansteride
Omega 3  -  Biotin 5000
Keçiboynuzu özü
Masaj - Magnezyum yağı  
D3 vitamin  -  B12 vitamin

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 04 Ağustos 2022, 05:20:59 »
Yalniz kapanmaz kotu gorunursa 3 numaradan assagi kestiremezsin yani kafan kel gezemezsin .kumar oyniycaksin.ilk ekimin basarisiz olursa ikinci ekimine donor kalmaz kazitamazsinda donor bolgelerindeki izlerden dolayi.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

mr.emre

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 04 Ağustos 2022, 09:05:55 »
Var olan açıklığınız tek bir ekimle kapanmaz ama yapan yerler var, forumda da bu ekimler mevcut ben sağlıklı sonuç alanı çok görmedim.
illa bir fark olur ekim yapılan yer ile açık kalan yer arasında ama bıçak kesiği gibi bir farkın olmaması gerek, saç ekimini yapan merkezin dikkat etmesi gereken bir konu.
saç ekimi önce finasterid donör bölgenizi güçlendirir yan etkilerinden endişe ederseniz xpecia kullanabilirsiniz ama çok fazla işe  yaramıyor bence.

Benimde açıklığım aşağı yukarı bu şekildeydi, saç ekimi yaptırıp yaptırmama konusundaki kararında ekim sonucundan beklentinin ne olacağı en önemli unsur bence.
Life Hair 4300 Greft: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12182.0

Şampuan:

Prozinc Plus

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 04 Ağustos 2022, 12:32:23 »
ben beyın kanaması geçirdim alnımdan enseme büyük bi ameliyat izi ve bi tarafta darbe de alınca sonrasına çökme yaptı biraz ondan sonra ekim yaptırdım ama  bunlar olmasa saç çok istesemde yaptırmam ama senın yerınde olsam kaza bi iz de yok kafa yapnda güzel bence ektirme yok illa ektiricem kafay akoydum diyosan finastiride takviyesi al ama bence yakışıklı duruyor
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Facebook Twitter Instagram