Gönderen Konu: Sizce hangi merkezde ektirmeliyim?  (Okunma sayısı 864 defa)

emrinho

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Sizce hangi merkezde ektirmeliyim?
« : 12 Ocak 2023, 18:16:52 »
Merhabalar

Ben de bir süredir forumu takip ediyorum. Müthiş faydalı bir platform. Kuranlara da paylaşım ve yorum yapanlara da tebrikler ve teşekkürler.

İstanbul'da yaşıyorum ve en geç Şubat ayı sonuna kadar saç ektirmeyi planlıyorum. Birkaç yerle görüşme fırsatım oldu. Planlamalar ve fiyat teklifleri şöyle:

•Medeks 4000-4500 greft (20.000 ₺)
•‌AKL 3500-4000 greft (25.000₺, booster 2500₺)
‌•Asuman Hair Transplant  4000-4500 greft 32.000₺
•‌Serkan Aydın (Arena) 4000-4500 greft (20.000₺)
‌•Prof Dr Derya Özçelik ~4500 greft (40.000₺)
‌•Serkan Aygın 4000-4500 greft (2000€, ~40.000₺)
‌•Dr. Terziler 4500 greft (45.000₺)
‌•Dr Harun Şamiloğlu ~2500 greft (18.000₺)

Görüşmelere dair nacizane yorumum da şöyle;

-Medeksle gün sonunda görüştüm. Yüzeysel de olsa daha samimi bir ortamda konuştuk. Gökhan bey elle kontrol etti saçımı. Çekme testi yaptı. Olumlu konuştu. Tek seansta kapanır, 2.seansa ihtiyaç kalmaz, ilerleyen yıllarda olur da tekrar dökülürse o zaman ona göre planlama yaparız dediler.

-Akl'de tam instagram'da gösterilen şekilde karşıladılar. Bir danışman eşlik etti Bülent beyle görüşmemize. Bülent bey trikoskopla baktı, ön çizgi çizdi yaklaşık olarak bu şekilde planlarız diye göstermek için. Dökülme kesin devam eder, 2.seans gerekir 5-7 sene sonra ama şu anda iyi sonuç alırız dedi.

-Serkan Aydın'dan donör alan sıkıntısı yaşayanlar ve biraz laubali tavırları nedeniyle biraz uzaklaştım diyebilirim. Telefonla görüştüm.

-Asuman hanımlarla yüzyüze görüşemedim ama danışmanı ön, şakak ve az miktarda arka ekimi yaparız, başarılı bir operasyon olur diye yorum yaptı fotoğraflara bakınca. Mesaiden fırsat bulabilirsem yüzyüze görüşmek de istiyorum.

-Derya Özçelik hoca ile telefonda görüştüm, çok ayrıntılı bilgi verdi. Tecrübeli, kendisi de işleme giriyormuş. Bir arkadaşım ektirmiş ve sonucu güzel. Ama fiyat biraz yüksek.

-Serkan Aygın en erken Mayıs ayında müsaitlik var dedi. O kadar geciktirmek istemiyorum. Ayrıca beklemeye değer mi bilemiyorum..

-Dr Terziler çok reklam gibi geliyor. Çok çekmedi açıkçası. Fiyatı da yüksek zaten.

-Harun Şamiloğlu'na ektirip iyi sonuç almış bir arkadaşım var. Bir arkadaşım da yarın ektirecek. Doktor bey de giriyormuş işleme. Günde 1 kişi alıyorlarmış. Az greft ekmeyi tercih ediyor sanki, nedenini anlamadım açıkçası.

Harun Şamiloğlu-Medeks-Akl-Asuman arasında kaldım..

Fotoğraflarımı ve görüştüğüm merkezleri değerlendirdiğinizde hangisini tercih etmeliyim sizce?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Sizce hangi merkezde ektirmeliyim?
« Yanıtla #1 : 12 Ocak 2023, 20:27:46 »
Saç ekimine uygunsun kardeşim

Serkan aygın Medeks-Akl-Asuman

Bunlar üzerinde durabilirsin
Global Moderator

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 12 Ocak 2023, 22:03:12 »
Benim surecime bak tam bana yakin dokulmen.hatta yuzde 80 e yakin ayni
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 12 Ocak 2023, 22:04:09 »
Guzel ellerde guzel planlamayla guzel ekim olur donurun kalin telli iyi .ama maneul ekim olsa super sonuc olur.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

emrinho

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 13 Ocak 2023, 23:05:14 »
Benim surecime bak tam bana yakin dokulmen.hatta yuzde 80 e yakin ayni

Sizin sürecin gönderisini bulamadım. Link paylaşabilir misiniz?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 13 Ocak 2023, 23:51:09 »
 finaserid kullan olan saçını gurleştir.yoksa ekimde kayıpların olucak.dr harunun az ekmesi ve işleme kendi girmesi  güzel.az greft ekimi fabikasyonu bozar itinalı iş olur .onemli bir avantajdır.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 14 Ocak 2023, 01:20:43 »
Asuman hair .

Facebook Twitter Instagram