Gönderen Konu: Ekime uygun mu yaş 24  (Okunma sayısı 238 defa)

Oldery

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekime uygun mu yaş 24
« : 13 Ocak 2023, 19:17:35 »
Arkadaşlar merhaba forumu bi süredir takip ediyorum bu saç için ekim düşünebilir miyim ne diyorsunuz değerli önerilerinizi bekliyorum ön çizgi fazlasıyla bozuldu

Oldery

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ekime uygun mu yaş 24
« Yanıtla #1 : 13 Ocak 2023, 19:19:41 »
Fotoğrafların hepsi yoğun ışık altında çekildi.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 13 Ocak 2023, 20:03:05 »
 sorun tepede olsa minox fayda ederdi ama onunda donguleri var fiyatıda çok pahalı oldu.önde az biraz dokulme tum goruntuyu bozuyor.ilaçlardan beklentin dokulmeyi azaltmak olsun.yas 34 olsa sorun olmazdıda gelecektede dokulme devam edebilir saçlar incelmiş tabi resim yoğun ışıkta.donorde bir ömür lazım ilerisi içinde korumak ve saçlarını guclendirmek adına 6 ay finasterid kullan masaj yap dermoller uygula sonra ufak bir ekim öne iyi bir yerde olur.kötü ön ekimi kellikten beterdir.ilk önceliğin olanı korumak olsun yasın çok genc.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Oldery

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 13 Ocak 2023, 20:08:48 »
sorun tepede olsa minox fayda ederdi ama onunda donguleri var fiyatıda çok pahalı oldu.önde az biraz dokulme tum goruntuyu bozuyor.ilaçlardan beklentin dokulmeyi azaltmak olsun.yas 34 olsa sorun olmazdıda gelecektede dokulme devam edebilir saçlar incelmiş tabi resim yoğun ışıkta.donorde bir ömür lazım ilerisi içinde korumak ve saçlarını guclendirmek adına 6 ay finasterid kullan masaj yap dermoller uygula sonra ufak bir ekim öne iyi bir yerde olur.kötü ön ekimi kellikten beterdir.ilk önceliğin olanı korumak olsun yasın çok genc.
Çok sağol abi değerli yorumların için agresif bir dökülmem yok ailede de nw3 en fazla var başka kimse yok ama dediğin gibi öndeki küçük dökülme alanı görüntüyü aşırı bozuyor ve moralimi de baya bozuyor açıkçası klinik olarak önerin var mı şuan günde 2 tablet xpecia prozinc plus şampuan kullanıyorum maddi herhangi bir problemim yok şu sıkıntıdan kurtulmak istiyorum sadece donör ekim için uygun bir sıkıntı yok değil mi ?

Oldery

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 13 Ocak 2023, 20:10:06 »
Bu da gün içerisinde arabada çektiğim tepe

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 13 Ocak 2023, 20:42:09 »
 ekime engel yok canını sıkıyorsa on taraf merkez oneremem tum ön  ekim orneklerini kurcala.genelde az sorunu olanlar muttalip kesere giderler.oda az sayıda ekiyordu onler biraz kalın oluyordu ama murattarumun ekimi güzel oldu.hakan doğanayı beğenmezdim ama can13ün ön ekimi ufak bir alana revize yapılcak olsada iyi oldu.doğallığı hoşuma gitti.ne bilim bak işte sitede orneklere.sen saol.ön ekimi çok iyi arastır kotusu kellikten beter olur.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Oldery

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 13 Ocak 2023, 21:29:14 »
ekime engel yok canını sıkıyorsa on taraf merkez oneremem tum ön  ekim orneklerini kurcala.genelde az sorunu olanlar muttalip kesere giderler.oda az sayıda ekiyordu onler biraz kalın oluyordu ama murattarumun ekimi güzel oldu.hakan doğanayı beğenmezdim ama can13ün ön ekimi ufak bir alana revize yapılcak olsada iyi oldu.doğallığı hoşuma gitti.ne bilim bak işte sitede orneklere.sen saol.ön ekimi çok iyi arastır kotusu kellikten beter olur.
Çok teşekkür ederim abi değerli yorumların için hepsini dikkate alacağım. Yorumlarınız benim için önemli düşüncelerinizi merak ediyorum arkadaşlar.

Facebook Twitter Instagram