Gönderen Konu: 17 yaşında dupa mi var  (Okunma sayısı 501 defa)

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
17 yaşında dupa mi var
« : 13 Ocak 2023, 20:05:05 »
Ensemdeki saçlar dökülüp ensedeki çizgiyi yukarı mı çıkarmış yoksa saç uzayıp kıvırcık/dalgalı bir hal aldığı için mi öyle duruyor? Dupa olma ihtimali var mı?

https://disk.yandex.com.tr/d/MrXLhArL6-nYOQ

muroreis

• Hero Member
Ynt: 17 yaşında dupa mi var
« Yanıtla #1 : 13 Ocak 2023, 23:22:52 »
Ensemdeki saçlar dökülüp ensedeki çizgiyi yukarı mı çıkarmış yoksa saç uzayıp kıvırcık/dalgalı bir hal aldığı için mi öyle duruyor? Dupa olma ihtimali var mı?

https://disk.yandex.com.tr/d/MrXLhArL6-nYOQ
Kaç kere daha konu acican ? Saçlarında bir sorun gözükmüyor bence salsan mi biraz forumu
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 13 Ocak 2023, 23:39:45 »
Kaç kere daha konu acican ? Saçlarında bir sorun gözükmüyor bence salsan mi biraz forumu

Hocam fotoğraflar yanıltıyor favori kısmında saç kalmadı...

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 13 Ocak 2023, 23:45:38 »
 yıllar gectikce cmkare bası saç sayısı yarıya duser.onunda yarısından fazlası dokulurse gozle gorulur saç dokulmesi olur.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 13 Ocak 2023, 23:49:43 »
yıllar gectikce cmkare bası saç sayısı yarıya duser.onunda yarısından fazlası dokulurse gozle gorulur saç dokulmesi olur.

Abi favori kısmında saç kalmadı sebebi nedir sence baya inceldi gibi saçlar, alnımda böyle pek bi seyrelme yok ama tepe kısmı ve favoriler baya seyreldi.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 13 Ocak 2023, 23:53:21 »
  tepe seyreldiyse genetik vardır favori ile beraber seyreldiyse bilemicem .ilerde dupayamı bağlıcak onuda bilemiyorum dupada pek bilgili değilim.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 13 Ocak 2023, 23:54:20 »
  tepe seyreldiyse genetik vardır favori ile beraber seyreldiyse bilemicem .ilerde dupayamı bağlıcak onuda bilemiyorum dupada pek bilgili değilim.

Abi fotoğraf atsam anlar mısın tepede seyrelme var mı bana mı öyle geliyor

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 13 Ocak 2023, 23:59:44 »
 at yarın bakarım olmazsa.

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 13 Ocak 2023, 23:59:58 »

Abi fotoğraflarin hepsi burda buyur.

Klasöre buradan erişebilirsiniz:
Saç
https://disk.yandex.com.tr/d/SjxRORibAV1y2w

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 14 Ocak 2023, 00:00:44 »
at yarın bakarım olmazsa.

Attım abim bir linkle tüm fotolara ulaşabilirsin. Yorumlarsan sevinirim.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 14 Ocak 2023, 00:01:54 »
 genetik baslangıcı bence.

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 14 Ocak 2023, 00:03:19 »
genetik baslangıcı bence.

Anladım abi peki bunu nerden anladın ben nasıl anlayabilirim böyle bir durum varsa kendim? Bir ay önce cildiye gitmiştim kadın pek umursamadan bişey yok diyip gönderdi ama dediğim gibi umursamadı pek. Saçlarım incelmiş mi?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 14 Ocak 2023, 00:05:07 »
 bana incelmiş geldi ışıktanda olabilir ondekilerde oyle geldi.ilk attığın karanlık resimdede cansızlaşmış matlaşmaa baslamış incelmiş gibi geldi.insallah oyle değldir.tepede normalden biraz daha buyuk orta nokta

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 14 Ocak 2023, 00:08:11 »
bana incelmiş geldi ışıktanda olabilir ondekilerde oyle geldi.ilk attığın karanlık resimdede cansızlaşmış matlaşmaa baslamış incelmiş gibi geldi.insallah oyle değldir.tepede normalden biraz daha buyuk orta nokta

Anladım abi. Cansızlaştığı doğrudur ama pek matlaşma hissetmiyorum saçta, şakak tarafı açılma yok ama tepede hafif bi açıklık var dediğin gibi, ileriyi kimse bilemez abi ama dökülme tipine göre sence ekime uygun bir saç yapım olur mu eğer ileride saçsız kalırsa tepe bölgesi? Kafam biraz büyük ama sen ne diyorsun bu konuda? Ayrıca hipotroidi hastasıyım onun da etkisi olabilir mi?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 14 Ocak 2023, 00:11:18 »
 hastalığının etkisini bilmiyorum.dr yok dediyse olmama ihtimali daha ağır basıyor bence.şimdilik ilerisini bilemeyiz.greft sayın çok dok dok daha bitmez o saçlar.2 3 ayda bir resimlerle saçlarını takip et aynı makine aynı ışıkla bu iş en iyi resimlerden anlaşılır.uzun donem bişi olcağını sanmıom.ben yatar.saç için olumsuz hormonlar 23_01 arası salgılanıyormuş uykuda olursak o hormonları almıyormuşuk sende yat.

Facebook Twitter Instagram