Gönderen Konu: 22 yaş bugüne kadae farkında değildim dupa olduğumu fark ettim  (Okunma sayısı 708 defa)

fk53official

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
dünyam başıma yıkıldı hayattaki tek umudum buydıu son zamanlarda tüm geleceğimi planlarken bunun üzerine planlamıştım psikolojisi güçlü özgüvenli
birisiydim saçlarım seyrek olsada artık değilim. Saçlarım gibi ışığımı,gençliğimi, özgüvenimi sahip olduğum her şeyimi kaybettim

fk53official

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
yorum yapacak tek bir kişi yok mu forumda

Alper1

• Sr. Member
Hocam dupalılar için tedavi yolu dut veya finasterid kullanıp ekim için gereken donör bölgeyi güçlendirip dökülmesini önleyip ekim yaptırmaktır fakat şöyle bir sıkıntı var dupa donör bölgeyide etkilediği için finasteridi veya dutasteridi bıraktığınız andan itibaren ekim yapılmış olsa bile o bölge dahil bütün bölgedeki saçlar dökülecek yani bir nevi ömrünüzün uzun bir bölümünü fin ve duta ayırmanız gerekecek.
  • Yaşınız 22

Yanlarıalüstükalsin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeşim daha çok gençsin iyi bir işe ve para kazanmaya odaklan en kötü protez kullanırsın Allah başka dert tasa vermesin

fk53official

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeşim daha çok gençsin iyi bir işe ve para kazanmaya odaklan en kötü protez kullanırsın Allah başka dert tasa vermesin
açıkcası iyi bir işim allaha şükür maddi durumumda iyi bi takım eksiklerim var değerlerimde onları toparlıyorum şimdilik yapılcak tek şey o bide scliniceğe başladım en azından gittiiği yere kadar saçımı tutacaksa tutacağım denemekten zarar gelmez bunu saçı geri çevirme yolu olduğunu bilsem yaparımda ekimde çözüm değil protez de takmayı düşünmüom zor da olsa kel halimi sevicem son 2 aydır ağır depresyondayım bunun bi faydası yok  her insan dış güzelliği kendine has bence toplumun güzellik algılarından dolayı kötü hissedemem benliğimi sağlayan şey saç olmamalı hayatunda saç hariç her şey yolunda ben 22 yaşında ama 5 yıldır aktif ticaret yapan sosyal medyayla uğraşan birisiyim pek çok ortam gördüm işler yaptım paralar kazandım ama beklemediğim bi anda bu saç beni çöküşe uğrattı demek istediğim tabiki dezavantajlı bi durum ama hayatımızı zindanda çevirmememiz lazım ben bunun benim sınavım olduğunu düşünüyorum 22 yaşında bana çok büyük bi olgunluk kattı parayla satın alamayacağım bir eksiklik kazandım

Yanlarıalüstükalsin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
açıkcası iyi bir işim allaha şükür maddi durumumda iyi bi takım eksiklerim var değerlerimde onları toparlıyorum şimdilik yapılcak tek şey o bide scliniceğe başladım en azından gittiiği yere kadar saçımı tutacaksa tutacağım denemekten zarar gelmez bunu saçı geri çevirme yolu olduğunu bilsem yaparımda ekimde çözüm değil protez de takmayı düşünmüom zor da olsa kel halimi sevicem son 2 aydır ağır depresyondayım bunun bi faydası yok  her insan dış güzelliği kendine has bence toplumun güzellik algılarından dolayı kötü hissedemem benliğimi sağlayan şey saç olmamalı hayatunda saç hariç her şey yolunda ben 22 yaşında ama 5 yıldır aktif ticaret yapan sosyal medyayla uğraşan birisiyim pek çok ortam gördüm işler yaptım paralar kazandım ama beklemediğim bi anda bu saç beni çöküşe uğrattı demek istediğim tabiki dezavantajlı bi durum ama hayatımızı zindanda çevirmememiz lazım ben bunun benim sınavım olduğunu düşünüyorum 22 yaşında bana çok büyük bi olgunluk kattı parayla satın alamayacağım bir eksiklik kazandım

Eğer dht baskilayici ilaç kullanıyorsan finstarid tarzı depresyonunun sebebi o bende coknkotu yannetki yaptı 1 ay bile kullanamadım aksiyete depresyon vs mahvetti beni xpecia denilen ilac

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Eğer dht baskilayici ilaç kullanıyorsan finstarid tarzı depresyonunun sebebi o bende coknkotu yannetki yaptı 1 ay bile kullanamadım aksiyete depresyon vs mahvetti beni xpecia denilen ilac
Basit bir vitamin takviyesi olan bir ilaç psikolojini bozup seni nasıl depresyona soksun? Vitamin aldığın için mi psikolojin bozuldu?

emekli kel

• Hero Member
  dupası olan bir arkadas dermolllerden çok memnun kalmıştı
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Yanlarıalüstükalsin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Basit bir vitamin takviyesi olan bir ilaç psikolojini bozup seni nasıl depresyona soksun? Vitamin aldığın için mi psikolojin bozuldu?

Ne vitamini kardesim bilmeden yorum yapıyorsunuz dht denilen hormonu baskiliyor ve testesteron da aynı seviyede düşüyor bunun sonucunda da güçsüzlük libido düşüklüğü menide sivilasma halsizlik olusuyor

Coping Tranny

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ne vitamini kardesim bilmeden yorum yapıyorsunuz dht denilen hormonu baskiliyor ve testesteron da aynı seviyede düşüyor bunun sonucunda da güçsüzlük libido düşüklüğü menide sivilasma halsizlik olusuyor
O dandirik vitamin takviyesinin içeriğinde Testosteron baskılayacak madde yok. DHT de o kadar fazla azalmıyor Saw palmetto ile.

Tomodachi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Allah aşkına şu adamı ciddi alma ya cxpdcia gibi bir vitamin takviyesi kullanıp yan etki gördüm diyor eğer saçlarını kurtarmak istiyorsan Fin kullanman gerekiyor ve yaşın uygun

Yanlarıalüstükalsin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Allah aşkına şu adamı ciddi alma ya cxpdcia gibi bir vitamin takviyesi kullanıp yan etki gördüm diyor eğer saçlarını kurtarmak istiyorsan Fin kullanman gerekiyor ve yaşın uygun

Tomodaci şahsına hiç birsey söylemedim sen kim oluyorsun da benimle bu şekilde konuşuyorsun eğer çok erkeksen instagramni söyle orda konuşalım ciddiye alınacak birimiyim görelim bakalım

Tomodachi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tomodaci şahsına hiç birsey söylemedim sen kim oluyorsun da benimle bu şekilde konuşuyorsun eğer çok erkeksen instagramni söyle orda konuşalım ciddiye alınacak birimiyim görelim bakalım
birinicisi evet ciddi alınacak bir tarafın yok bir vitamin ilacından yan etki görüyorsun ikincisi YouTube dışında herhangi bir sosyal medyam yok üçüncüsü yine söylüyorum bu platformda senin fikirlerini kimse kullak vermesin SevimlinIN tekisin
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2024, 14:35:18 Gönderen: Tomodachi »

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bilmeden yorum yapan sensin vitmanin takviyesi alınca testesteron düşüyorsa sende su da içme yemek de yeme. Ciddiye alınacak bir şahıs değilsin tartışmaya gerek duymuyorum o yüzden.

emekli kel

• Hero Member
  tartışmaya gerek yok burdaki tek amacımız saç .
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram