Gönderen Konu: 20 yaş saç ekimi  (Okunma sayısı 641 defa)

EREN

• Yeni üye
  • *
20 yaş saç ekimi
« : 16 Ocak 2023, 22:00:22 »
Öncelikle sıkmadan kısaca konuyu özetleyeyim daha sonra detaya gireyiim. Egemen güdül hairclinic ankarada saç ektirmeye karar verdim yaş 20. Herkese selamlar. Eylül ayında saç ekimine karar vermiştim daha sonra bu forumla tanıştım ve çok değerli insanlar çok değerli bilgiler verdi bana ve sizlerin tavsiyeleri doğrultusunda vvazgeçmiştim ancak geçtiğimiz 5 ay benim için çok zorlu geçti ve tekrar ektirmeye karar verdim. Muhtalip keser gibi kimi klinik daha erken yapmayalım dedi, medikal park gibi bazı klinikler de sorun olmaz yapabiliriz dedi. Üniversiteye yeni başladım ve bu durum çok can sıkıcı artık dayanamıyorum özgüven sıfır ooldu heryere şapkayla gidiyorum. Şirketlerle görüşmelerim sunularım oluyor ve buralarda şapka takmak pek uygun olmuyor . Egemen güdül ile görüştüm 10 şubatta bana yağ enjeksiyonlu saç ekimi planladık. Ekim öncesi tavsiyelerinize açığım. İlerleyen aşamaları da görüntülü olarak buraya atacağım.

EREN

• Yeni üye
  • *
Ynt: 20 yaş saç ekimi
« Yanıtla #1 : 16 Ocak 2023, 22:04:14 »
birkaç güne saçımı 3 numara yapacağım o haliyle buraya atacağım
Ekim merkezi: Haır clınıc Ankara (egemen güdül)
ekim tarihi: 02.02.2023

EREN

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 16 Ocak 2023, 22:05:38 »
Şu an durum bu

Musa Turcan

• Full Member
« Yanıtla #3 : 16 Ocak 2023, 23:11:40 »
Herhangi bir tedavi uyguluyormusun

EREN

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 17 Ocak 2023, 09:34:43 »
Vitamin ilaçları dışında bir şey kullanmıyorum. Ergenliği daha bitirmediğim için hormanlırama etki edecek her ilaç ileride kalıcı sorunlar bırakabileceği için kullanmak istemedim.

EREN

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 17 Ocak 2023, 09:35:34 »
Birkaç kez cildiye ile görüştüğümde genetik ve strese bağlı olduğunu söyledi ve yapacak birşey yok dedi.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 17 Ocak 2023, 12:18:00 »
 varolan dokulmeni durdumadan ekim hata olur eken ekimciden kaç.ya hormonu baskılarsın ya saçı beslersin.finasteridle baskılarsın yas erken bloker losyonalr var onlarda çok etkili değil o zaman olan saçı guclendircen.genetikte damarlar buzusur saç beslenemez saçı bir tek dmaqrdaki kan besler.masaj ve dermoller uygula senede 3 4 kere prp yaptır.sakın saçına takviye yapmadan kesinlikle ektirme ekim ve ilacca rağmen ilerde 2. ekim gerekebilir
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

kelveötesi35

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 17 Ocak 2023, 13:03:09 »
varolan dokulmeni durdumadan ekim hata olur eken ekimciden kaç.ya hormonu baskılarsın ya saçı beslersin.finasteridle baskılarsın yas erken bloker losyonalr var onlarda çok etkili değil o zaman olan saçı guclendircen.genetikte damarlar buzusur saç beslenemez saçı bir tek dmaqrdaki kan besler.masaj ve dermoller uygula senede 3 4 kere prp yaptır.sakın saçına takviye yapmadan kesinlikle ektirme ekim ve ilacca rağmen ilerde 2. ekim gerekebilir

2.ekimle kalsa iyi...

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 17 Ocak 2023, 13:38:49 »
 yarın obur gun finasteride baslar şimdi dısardan kan dolaşımını hızlandırıcı besleyiciler falan tabi kodlanmış genetik dokulme en onemlisi minyaturleşme çok var ama masala dermollerle beslerse minyaturleşme belki yavaslar.guclendirmeden ekim zaten hata
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

EREN

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 17 Ocak 2023, 17:21:07 »
Arkadaşlar farkındayım hata, olmaması gerekir bu yaşta güçlendirmeden ancak hem maddi hem manevi hem de zamansal olarak yaptırmalıyım artık. Kesin yaptıracağım psikolojim 20 yaşında böyle olmayı kaldırmıyor. 10 şubata kadar ne yapabilirim ne uygulayabilirim

Musa Turcan

• Full Member
« Yanıtla #10 : 17 Ocak 2023, 17:36:12 »
Anlıyorum seni kardeşim ancak hem yaşın çok genç dökülmen daha durmamış. ektirmek hata olur. Bu forumda bunların çok fazla örneği var korumadan ekersen eğer 2. ekim şart olur

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 17 Ocak 2023, 18:21:20 »
 tabiki genclikte olmayan saç ne işe yarar .sabah akşam 5 k oval hareketlerle masaj parmak uclarınla masaj yap.haftada 1 de dermoller uygula.aslında nisan mayıs erteleyebilsen o zamana kadar dahada guclendirsen.ekimde aralara girilen yerlerdeki cılız saçlar ölür.dandik yer ekerse aralardaki cılız güçlü farketmezsizin tum saçları doker.

EREN

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 17 Ocak 2023, 19:12:13 »
erteledikçe fiyatlar artıyor maalesef şu an bunun için parayı bile öğrenci halimle biriktirmek çok zordu. bir daha uzun bir süre yetişemeyebilirim zamlara eğer vazgeçersem veya ertlersem. masaj ve dermaroler uygulamaya başlayacağım teşşekür ederim tavsiyeleriniz için sizlerde en iyisi olması için söylüyorsunuz ancak iç saavaşımı yenemiyorum antidepresan kullanacak seviyeye getirdi bu durum beni.

EREN

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 17 Ocak 2023, 19:13:06 »
ayrıca yağ enjeksiyou ve prp ekimden sonra eski saçlarımı bir miktar daha güçlendiriri diye düşünüyorum doğru muyum?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 17 Ocak 2023, 19:47:21 »
 yağ enjeksiyonunu bilemicemde prp ekim haricindede fayda eder ama daha çok ileriki yaslarda etkilidir kanı alıp gencleştirip içine vitamin şu bu katıp geri veriyorlar.saç genclikteki gibi besleniyor.igf daha etkili prpye gore kanın içindeki buyume faktorlerini aytıştırıp geri veriyorlar diye biliyorum.bloker losyonlara bak onlardanda aman aman memnun olan gormedim.masajla dermoller devam guclendir.ekimden sonra belli sure ara verdirirler masajla dermollere.

Facebook Twitter Instagram