Gönderen Konu: Saçım Hakkinda Yorum  (Okunma sayısı 367 defa)

Burak Seyhan

• Yeni üye
  • *
Saçım Hakkinda Yorum
« : 19 Ocak 2023, 16:44:47 »
Merhabalar
24 yasindayim dokulme 19 yaslarinda basladi ve   saçımın dokulmesi agresif olarak tahmin ediyorum tepe bolgesinden baslayarak onlerden ve orta kesimden seyrelmeler oldu herhangi ilac vs kullanmadim doktora gittigimde erkek tipi dokulme denildi ve herhangi bir ilaci vs yok kan degerlerime bakildi eksik yok sampuan ve b12 sanirim vitamin verdi biraz kullandım bi faydasini gormedim cozum olarak sac ektirmek geliyor 1 hafta sonraya gün aldım 5000 ile 6000 greft arasi ekilecegi soylendi yorumlarinizi bekliyorum tesekkurler

Serobaba

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saçım Hakkinda Yorum
« Yanıtla #1 : 19 Ocak 2023, 22:42:53 »
5000-6000 senin saç dökülme şekline göre çok değil mi? Varolan saçlarına zarar da verebilir. İyi merkezlerle görüş öyle karar ver. Sonra 2.ekime ihtiyaç duyarsan donör yetersiz kalmasın.

Burak Seyhan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 20 Ocak 2023, 04:04:24 »
Saclarim ama cok seyrek uzun oldugu icin cok gelebilir kisa halini de atayim bi bakabilirmisiniz

Burak Seyhan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 20 Ocak 2023, 05:53:25 »
Burada daha net sanirim

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 20 Ocak 2023, 09:47:37 »
Dostum bu saçı korumaya almazsanız ekim yaptırdığınızda bir süre sonra ekim olmayan saçlarınızda dökülme olacağı için yine mutsuz olursunuz. Bence forumda bir tedavilere göz atın derim. Daha sonra ekim konusunda kararınızı verirsiniz. Yaşınız genç şuan olan saçlarınız muhtemelen dökülmeye devam edecek. Ekim ile beraber bir süre mutlu olsanızda dökülmeden sonra kötü bir görüntü oluşabilir. Hele ki 5000 - 6000 gibi sayılar ekilirse ileri de 2. bir ekime ihtiyaç duyduğunuzda donör bölgeniz yetersiz kalır. Pişman olursunuz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Burak Seyhan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 20 Ocak 2023, 11:10:15 »
Oyedavi etmeye baslayacagum mevcut savi korumaya yonelik ahmet tosun ile gorustum ekimi orda planluyoruz ön 3 parmak tepe komple kpanacak ortaya ise biraz daha seyrek ekecegini belirtti ekim plani nasil peki sizce

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 20 Ocak 2023, 11:58:31 »
Dostum bu saçı korumaya almazsanız ekim yaptırdığınızda bir süre sonra ekim olmayan saçlarınızda dökülme olacağı için yine mutsuz olursunuz. Bence forumda bir tedavilere göz atın derim. Daha sonra ekim konusunda kararınızı verirsiniz. Yaşınız genç şuan olan saçlarınız muhtemelen dökülmeye devam edecek. Ekim ile beraber bir süre mutlu olsanızda dökülmeden sonra kötü bir görüntü oluşabilir. Hele ki 5000 - 6000 gibi sayılar ekilirse ileri de 2. bir ekime ihtiyaç duyduğunuzda donör bölgeniz yetersiz kalır. Pişman olursunuz.

+1
Global Moderator

Burak Seyhan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 20 Ocak 2023, 12:18:28 »
Sac ekimi islemi ile beraber mevcut sacim icim tedaviye baslayacagim ama nasil bir yol izleyebilirim

kelveötesi35

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 20 Ocak 2023, 12:31:09 »
Kardeşim muhtemelen bildiğini okuyacaksın ama yukarıda hintell ve diger arkadaşın dediği şeyleri bende yenilemek isterim. Ektirecek olan kişi sensin bize giren çıkan yok, ama yıllardır buradayız, gördügümüz şeyler var. Maksat senin kısa sürede mutlu olup sonrasında tekrar mutsuz bir sürece girmemen.

Seni çok iyi anlıyorum. Hepimiz o süreci yaşadık. Ama hatalardan ders çıkararak ilerlemeliyiz.

Yaşın çok genç. Ektirsende dökülme devam edecek. 5000-6000 çok çok fazla ekim sayısı bu yaşta. Besleyip beslemeyecegi muaamma vücudunun.
Güzel bir donörün var yazık etme.

Umarım en doğru kararları verirsin kardeşim  ;)

Burak Seyhan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 20 Ocak 2023, 12:47:11 »
Degerli abilerim yorumlariniz icin tesekkur ederim vertex bolgemde 3 5 tel var zaten ahmet tosun tepeyi komple kaaptacagini soyledi oradan zaten kaybedecegim pek birsey yok sanirim ve ön üç parmak sık ekecegini söyledi ortalar seyrek ekecegini soyledi artik cok rahatsız oluyorum yani şöyleki saçım uzun evet var gözüküyor fakat aralari cok seyrek ahmet tosun zaten 5000 6000 ekilmeli falan aralari cok bosluk dedi rahat kaldirir dedi komple saclarimin sıfıra inmesini bekleyip oyle ektirmek istemiyorum onun yerine 2.ekim yaptirabilirim belki ahmet tosunda ortalari biraz daha seyrek ekeriz acilirsa ilerde 2.bi ekim yaparız demisti ona göre de kendisi ayarlar sanirim donör bölgemi ekim yaptirdiktan sonra mevcut saçımı korumak istesem koruyamazmiyim

Serobaba

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 20 Ocak 2023, 14:20:08 »
Senin kafa henüz ekim yapılacak kıvama gelmemiş. Şuan ki hali iyi bence. Zaten şimdi donörünü tepe bölgene harcarsan ileriki zamanda önler açıldımı ekilecek saçın kalmaz vede tepeye ekilen saçların tutma oranı çok düşük.yani boşa gidebilir. Ektireceksen de çok çok iyi merkez seçmen gerekir. Belki de sadece ön açıklıklar ekilirse şimdilik seni tatmin edebilir.
Ama ekim için çok erken bence.

BeRan

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 20 Ocak 2023, 14:30:09 »
Minox kullan 1 sene ekimlik saçın olur bıraktığın gibi tüm minyatürleri döker.

Facebook Twitter Instagram