Gönderen Konu: 48 yasindayim sac ekim merkezi tavsiyesi ve sac ekime uygunlugum hakkinda  (Okunma sayısı 434 defa)

yabulahan

• Full Member
Herkese Merhabalar;

48 yasindayim, yaklasik bir yildir forumu takip ediyorum ve de cok ogretici ve faydali buluyorum basta Hintell olmak uzere tum tecrubeli arkadaslara oncelikle tesekkur ederim.
Bu gurup sayesinde biraz daha cesaret ve bilgi edinerek sac ektirmeyi her gun daha ciddi bir sekilde dusunuyorum. Bir kac gorusmem oldu bu konuda İlhan Serdaroglu, Ali Dursun Kan ve Ali Osman Apaydin bunlarin son ikisiyle tanidik tavsiyesi ve tanidik oldugu icin tercih ettim. Bunun disinda Akl, Asmed ve bir kac baska merkezle de whats app, mail araciligiyla iletisim kurdum Akl cok yakin bir tarihe gun de verdi, Asmed koordinatoru finasterid kullanimina sicak bakmadigim yanitimdan sonra israrla mesaj atmama ragmen bir daha geri donus alamadim malesef.
Daha once burda bir konu daha acmistim biraz acemi oldugum icin bulamadim, bu arada saclarim biraz daha uzadigindan bir kac merkezin islak saclarla da foto istemesinden islatilmis saclarla yeni fotolar koyup tekrar bir konu acmak istedim. Umarim fotolar daha net fikir verir yorum yapacak arkadaslara.
Bu arada daha onceki actigim konumdan da anladigim donor alanimin kisitli olmasindan manuel alim ya da ekime yonelmem benim icin daha uygun gorunuyor Asmedin finansterid sarti ya da israri ve de sanirim daha ulasilmaz gorunmesi benim daha iyi servis alabilecegim ve bana en uygun ve dogru merkezi bulmamda sizin de tavsiyelerinize tekrardan basvurmami zorunlu kildi.
Simdiden herkese yorum ve tavsiyeleri icin tesekkur ederim.

İbrahim

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Hocam bu açıklığa 2 ekim düşünmelisiniz. İlk konunuza da baktım donör o attığınız fotoğraflardan daha iyi gözüküyor. Eğer Asmed'e ilk fotoğrafları attıysanız finasterid kullanın demiş olabilirler. Şuan ki fotoğraflarda bence çokta gerekli durmuyor. Ben size HLC'i söyleyecektim eğer bütçe sorununuz yoksa saç ve sakal alımını kullandıklarından ve manuel alım yaptıklarından dolayı ama ilk konuda zaten Hintell size önermiş. Asmed, HLC ve Serdar Gökrem önerileri yapılmış. Bununla beraber isterseniz forumdan Asuman Hair, Serkan Aygın, Hakan Doğanay, Esma Serkan Tetik, Life Hair bu merkezlerinde sonuçlarına bir göz atabilirsiniz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
2 ekim sakal destekli

Bu alana kadar 1 ekim

Bu kafs tek ekimle kapanmaz

Tek ekimle iyi bir sonuç alınmaz o yüzden en başından doğru adım atın ilk ekim planlaması bu şekilde devam edin

Unutmayın ki ben hiç bir saç ekimi sonucunda ya da planlamasında yanılmam dinlemenizi öneririm
Global Moderator

kelveötesi35

• Hero Member
Hocam yaşın harika bir yaş ekim için. Eger iyi bir sonuç alayım saç defterini kapatayım diyorsan hintelin dediği gibi 2 ekimle bu işi halledersin

yabulahan

• Full Member
Arkadaslar hepinize tavsiyeleriniz icin tesekkur ederim basta Hintell olmak uzere elbette yorumlarınızı ve tavsıyelerınızı cok önemsiyorum biraz daha Hlc üzerine yoğunlaşmam gerek sanırım. İstanbulda olmama rağmen en doğru secimi değerlendirmek istiyorum açıkçası fiyat konusunda esneğim gercekten sadece Ekim merkezinin isminin büyüklüğü ne kadar ünlü vs ye ekip ne kadar pahalı olmasından daha ziyade benim özelimde nasıl bir ekip ekimimi yapacak ve de nasıl iş çıkaracaklar kısmı benim tercih yapmam da daha belirleyici olur malum aynı ekim merkezindeki her ekim yapan standart degıldır muhakkak onlar ıcerısınde de ıyı kısmen daha az ıyı ekımcıler vardır.
Daha Once Hlc ye ya da Asmed e ekim yaptırmış ya da bu ekim merkezlerini iyi bilen arkadaslardan da ekim yaptırmam gereken Doktor Ekimci ve ya Ekip ismi de verebilseniz özelden ya da  burdan cok makbule geçer.
  • Ekim Tarihi: 21-24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 4838
  • Yaşınız 48
  • Medikal Tedavi Finansteridi ekim oncesi sonrasi 20 ser gun kullanip 45. Gunde 1/2 procea olarak tekrar basladim solgar vm2000 biotin5000 omega3 kolajen tıp1-3

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Asmed'de Koray Hoca zaten kendi ekibi var saç mikronuna göre alımı yapan ekip değişiyor. Eğer konsültasyon yapılmıyorsa bence size mail atan hasta koordinatörünü mailde yazar telefon ile ulaşabilirsinz. HLC'de ise ekim yapan kişiler muhtemelen bu konuya bakmaz siz kendiniz forumdan arayıp bu kişilere mesaj atıp bilgi alabilirsiniz. Benim bildiğim 3 tane ayrı doktor var ekim yapan HLC'de. Eğer kafanızda bu merkezler netse bence şimdiden irtibat kurmanızda fayda var. Çünkü yoğun bu merkezler ileri tarihte verebilirler.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

yabulahan

• Full Member
Evet Asmed ile kesildi görüşme ama Hlc en erken mart ayına tarih verdi tekrar iletisim kurucam uygun bir tarih bulabilmek icin cok tesekkur ederim tekrar yanıtın icin
  • Greft Miktarı 4838
  • Yaşınız 48
  • Medikal Tedavi Finansteridi ekim oncesi sonrasi 20 ser gun kullanip 45. Gunde 1/2 procea olarak tekrar basladim solgar vm2000 biotin5000 omega3 kolajen tıp1-3

heprotar

• Sr. Member
Hlc bu saçı ekemez orayı eleyin bence günde 1000 greft max ekiyorlar sizin en az 5000 grefte ihtiyacınız olacak hesabınızı buna göre yapın .
Hlc de bir arkadaşım ektirdi geçen sene ektirdiğine pişman oldu söylediğine göre çok eziyet çekmiş bir daha saç ekimi öldürselerde yapmam diyordu  ;)
Ayrıca orda sadece 3 doktor yok çok sayıda doktor var sürekli değişiyor çalışanlar.

yabulahan

• Full Member
Hlc ıle bır yazışmam oldu ve özellikle sordum Dr Ozgur Oztan koordınatorlugunde 4 doktor ismi verildi açıkçası benim düşüncem de bir önceki yanıtımda belırtıgım gıbı merkezden ziyade eken kısı ya da ekip bence cok daha önemli 1 sınıf merkezin 3 kalıte ekıbıne ekdırmek yerine 3 sınıf merkezin bırıncı sınıf ekıbıne ektirmek cok daha mantıklı olabilir o yüzden merkez ok ama bence hangi ekip daha da önemlı.
Fakat ben bu greft olaylarının buyuk abartmalar ıcerdıgını düşünüyorum gecen 7-8000 greft ekıldıgını soleyen bursadan bir arkadasa hatta adaşım olduğu icin hatırlıyorum bursadan ıbrahım adında bir doktor ekmiş Hıntell de yorum yapmış arka bölümu daire ye alıp 1000 Max demiş ama gözle sayılıyor nasıl 1000 nasıl 7-8000 bın anlaşılır gibi değil. Az ekıp gayet ıyı sonuc alan doktorlar var bence bu daha önemli greft adedi ne gore diye düşünüyorum. Greflerı alıp kanalı açıp ekımı ekıbıne yaptıracak tavsiye üzerine gıttıgım bir doktor ben ekerim de çıkarmı bilmem tarzı bir laf ettı ekıbının kotu oldugunu anlamıştım çünkü arkadasıma transmedden ekıbı gelip ekmıstı oysakı yeni çalıştığı yerde yeni bir ekip yetırstırmeye çalışıyordu kı kendısının de güveni yoktu. Dolayısıyla merkez ok ama ekip tavsiyesi olursa bence cok kıymetli.
  • Greft Miktarı 4838
  • Yaşınız 48

Facebook Twitter Instagram