Gönderen Konu: Saç Ekim İhtiyacım Hakkında Yorumlarınız  (Okunma sayısı 191 defa)

ceyhun92

• Yeni üye
  • *
Saç Ekim İhtiyacım Hakkında Yorumlarınız
« : 24 Ocak 2023, 17:33:47 »
Arkadaşlar merhaba,

30 yaşındayım. 18 yaşımdan beri saçlarımda hep aynı oranda stabil bir dökülme mevcut. Dökülme önce yanlarımdan başladı, daha sonra tepede oluştu. Son olarak da başımın komple üst kısmı zamanla seyrekleşti. Daha önce herhangi özel bir ilaç kullanmadım. 

Saçlarımın sağdan soldan ve üstten görünüşü fotoğraflardaki gibidir. Kaç greft gerekeceği ve kaç seansta tamamlanacağı yönünde görüş ve önerilerinizi merak ediyorum.

Şimdiden teşekkürler.

kelmiyimneyim

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Ekim İhtiyacım Hakkında Yorumlarınız
« Yanıtla #1 : 24 Ocak 2023, 23:55:44 »
dökülmen yaşın göz önüne alındığında çok agresif değil fakat 35 kadar azar azar dökülmeye devam eder sonra oldukça yavaşlayarak devam eder.bu dökülme sürecini göz önünde bulundurarak şimdilik tek bir ekim düşünebilirsin ileriki zamanda ikinci bir ekim gerekeceğini bil ama tabi bu muhtemelen 5 ila 10 yıl arası bir süreçte gerekir diye düşünüyorum.
şu an yapacağın ekim için max 4000 greft ile başarılı bir yerde güzel sonuç alabilirsin .daha çok ön tarafa yoğunlaşacak bir şekilde orta ve arka tarafa da  sıklaştırma tarzında bir ekim sorununu çözer.
hatta bana göre sadece ön kısmı ektirsen yaklaşık 2500 greft kadar diğer seyrekleşen saçlarınıda bir miktar uzun kullansan gayet güzel bir görünüm olur ama tabi öne ekilenlerin yüksek oranda çıkması lazım .bunun içinde forumu iyi araştır dostum ve  çok iyi sonuçları olan merkezlerden birine ekimini yaptır.

pisikletadam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 25 Ocak 2023, 00:18:10 »
kulak üstlerine dikkat özellikle oralardan az bir alım yapılsa dahi çok kötü bir görüntü olur hocam aman dikkat nerde ektirirsen ektir ektireceğin zaman söyle ordan alım yapmasınlar.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 25 Ocak 2023, 01:58:55 »
Yaşın saç ekimine uygun ama saçların çok uygun değil çünkü incelme ve saç dökülmen devam edecek.
Saç ekim düşünüyorsan alaralara girilecek sıklaştırılacak bu durum da saçların incrldiği için
İncelen saçlarda dökülme hızlanacak

O yüzden saçlarını güçlendirip ekimi öyle düşünmen bu aşamada daha doğru olur
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram