Gönderen Konu: SAÇ EKİMİ SONRASI TAKVİYE  (Okunma sayısı 424 defa)

Eren Yavuz

• Full Member
SAÇ EKİMİ SONRASI TAKVİYE
« : 25 Ocak 2023, 19:50:32 »
herkese selam 10 ocakta akl knilikte ekim gerçekleştirdim ekimimden gayet memnunum ekimden sonra klinik bana booster bakım seti hediye etti bu setin içinde şampuan, losyon ve multi plus  vitamin mevcut ama forumu takip ettiğimde genelde insanların ekimden sonra  xpecia ve  propecia kullandıklarını gördüm sizce kliniğin verdiği vitamin yeterli olurmu yoksa bende xpecia veya propecia ya başlamalımıyım ? teşekkürler

multi plus vitamin içeriği:

(SAW PALMETTO, BAL KABAĞI EKSTRESİ, SOYA FASÜLYESİ EKSTRESİ, ATKUYRUĞU KESTANESİ,ÜZÜM TOHUMU EKSTRESİ, PROBİYOTİK MİKROORGANİZMA, ÇİNKO, FOLİK ASİT, SELENYUM, VİTAMİN B3, BİOTİN )

emekli kel

• Hero Member
Ynt: SAÇ EKİMİ SONRASI TAKVİYE
« Yanıtla #1 : 25 Ocak 2023, 20:18:12 »
  finasteridi arastır aklına yatarsa al proscar 5 e bol kullan.proceciaya bedavadan o kadar para verme hapın atası proscar.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hietzsche

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: SAÇ EKİMİ SONRASI TAKVİYE
« Yanıtla #2 : 25 Ocak 2023, 21:20:08 »
içerik süper ve hepsi saç için faydalı şeyler fakat ekstre şeklinde olunca ve hepsi karışım şeklinde tabletlerde yer aldığı zaman genelde pek işe yaramıyor.
bence bu gibi vitaminlerin yerine günlük kabak çekirdeği ve üzüm çekirdeği temin edilip tüketilmesi daha etkili ve sağlıklı olur .
çinko isaw palmetto gibi takviyeleride ayrı ayrı almak lazım.

Facebook Twitter Instagram