Gönderen Konu: LifeHair Şahin Çelik - 4600 Greft - Yaş 31 - 01.02.2023 Saç Ekimi  (Okunma sayısı 11414 defa)

Uzun Enişte

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba,
Yaklaşık 2 senedir sürekli aklımda olan saç ekimi konusunda uzun süredir takip ettiğim bu forumun yardımıyla saç ekimine karar verdim. Ankara’da bir kaç klinikle görüştüm aralarında en sıcak yaklaşan daha ilgili davranan Şahin Çelik’te saç ektirmeye karar verdim. Kolay bir süreç değil, yaşamımızı da etkileyecek bir süreç olduğu için herkesin bu forumdan iyice takip ederek kararını vermesi gerektiğini düşünüyorum. Ben öyle yaptım, sonuç nasıl olur bilmiyorum tabi ki ama Ekim öncesi soru cevaplarından ve ekim sürecindeki ilgi alakadan gayet memnun kaldım Şahin Çelik’ten.

2 şubatta sabah 10.30 da randevum vardı. Sabah 10.30 da klinikte oldum, Şahin Bey saç çizgi işlemlerimi yüz yapıma göre gerçekleştirdi. Sonrasında Ergin Bey saç traşımı gerçekleştirdi ve operasyon odasına alıp anestezi kısımlarını gerçekleştirdi, daha sonrasında Şahin Bey kanal açma ve kök toplama işlemlerini bir hemşire yardımıyla gerçekleştirdi. Sonra bir yemek arası verdik ve yemekten sonra Ekim işlemini 3 hemşire gerçekleştirdi ve saat 18 gibi işlem bitti. En son PRP işlemi yapıldı ve Ergin Bey tarafından kullanmam gereken ilaçlar tek tek anlatılarak nelere dikkat etmem gerektiği söylendi.Gayet mutlu ve memnun bir şekilde Ekim merkezinden ayrıldım.

Bu işlemler sırasında hiç ağrı ve acı hissetmedim ve ekip olarak gayet cana yakın ilgiliydiler, zamanın nasıl geçtiğini anlamadım,buradan hepsini tekrar teşekkür ediyorum. İnşallah sonuçtanda mutlu olurum.

Fotoğraflardan da görürsünüz zaten saçlarım ince telli ve biraz zayıf, greftler alınırken genellikle çoklu olarak geldiği söylendi. 2800 ön tarafa 1800 de vertex bölgesine ekildi. Destek olarak yan etkilerinden dolayı fin kullanmayı düşünmüyorum farklı önerileri olan varsa söylerse iyi olur ama forumu takip ettiğim kadarıyla fin dışında diğer kullanılan takviye maddeleri genelde aynı tarz şeyler oluyor.

Ekimden 1 ay önce solgar biotin 5000 mg ve d vitamini kullandım, ekimden 2 ay önce kan testi yapmamı istedi Şahin Hoca, sonuçlara bakarak d vitamini kullanmam gerektiğini söylediği için kullandım.

Ekimden sonra da Ekim merkezinin verdiği aşağıda ki seti kullanacağım.

Reg&Row saç şampuan ile losyonu ve Serum
Seogen Tablet

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun  LifeHair Şahin Çelik saç ekimin planlaman çok güzel ön çizgin ve saç ekim sıklığın
tepe bölgesini de orjinal saçın dönüşüne yakın ekmiş güzel yetenek şahin beyi kutlarım güzel yapmış
ekimin kaileli güzel isteğe bağlı ekimide medikal yönde desteklersen iyi olur

inşallah hayalindeki saçlara kavuşursun
Global Moderator

Uzun Enişte

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
İlk yıkama işlemini de bugün klinikte gerçekleştirdik ve bunda sonra ki yıkama süreci bilgilerini aldım.
LifeHair Şahin Çelik saç ekimi

Uzun Enişte

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun  LifeHair Şahin Çelik saç ekimin planlaman çok güzel ön çizgin ve saç ekim sıklığın
tepe bölgesini de orjinal saçın dönüşüne yakın ekmiş güzel yetenek şahin beyi kutlarım güzel yapmış
ekimin kaileli güzel isteğe bağlı ekimide medikal yönde desteklersen iyi olur

inşallah hayalindeki saçlara kavuşursun

Çok teşekkür ederim yorumunuz için, inşallah bende dahil bu süreçten geçen herkes hayalinde ki saçlara kavuşur.
Medikal destek olarak fin den başka öneriniz var mıdır acaba ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
biotin de + olarak ekleye bilirsin solgar 200 mg rica ederim kardeşim geçmiş olsun maşallah diyelim  |-nazarboncugu-|
Global Moderator

Uzun Enişte

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Bunlarda Ekim öncesi..

Uzun Enişte

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
5. Yıkama sonucu..

kelveötesi35

• Hero Member
Kardeşim öncelikle ekimin hayırlı olsun.

Gayet güzel bir ekim olmuş. İnci gibi işlenmiş maşallah.

Takip ettiğim kadarıyla iyi bir ekim merkezinde yaptırmışsın ve takviye olaylarına dikkat edersen bence harika sonuçlar alacaksındır.

Herşey gönlünce olsun |-nazarboncugu-|

Uzun Enişte

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeşim öncelikle ekimin hayırlı olsun.

Gayet güzel bir ekim olmuş. İnci gibi işlenmiş maşallah.

Takip ettiğim kadarıyla iyi bir ekim merkezinde yaptırmışsın ve takviye olaylarına dikkat edersen bence harika sonuçlar alacaksındır.

Herşey gönlünce olsun |-nazarboncugu-|

Eyvallah hocam, temenniniz için çok teşekkür ederim. Takviye olarakta Şahin Beyin verdiği seogen tableti kullanıyorum zaten içinde biotinde var onun sabah akşam, o bittikten sonra Xpecia ya geçerim muhtemelen, ayrıca d vitamini, keçiboynuzu pekmezi ve günlük bir avuç kabak çekirdeğine başlıyorum, biraz doğal yolları tercih ettim. Tekrar teşekkür ederim yorumunuz için.

cral03

• Hero Member
hayırlı olsun takipteyiz

Uzun Enişte

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun takipteyiz
Eyvallah çok teşekkürler

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
ekim öncesi saç durumuna göre saç ekim planlaman kalıp gibi oturmuş saç geçişleride güzel profesyonel bir saç ekimi olmuş
Global Moderator

Eksi sözlük

• Sr. Member
ekim öncesine göre saç ekim planlaman çok güzel sadece tepe verteks alan zor bir bölge onun dışında çok güzel bir sonuç alacağını düşünüyorum

Uzun Enişte

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
ekim öncesi saç durumuna göre saç ekim planlaman kalıp gibi oturmuş saç geçişleride güzel profesyonel bir saç ekimi olmuş
Hintel hocam çok teşekkür ederim yorumunuz için, inşallah sonuçta güzel olur

Uzun Enişte

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
ekim öncesine göre saç ekim planlaman çok güzel sadece tepe verteks alan zor bir bölge onun dışında çok güzel bir sonuç alacağını düşünüyorum
Aynen verteks bölgesi genel olarak zaten zor bir kısım, inşallah yüksek oranda saç çıkışı sağlamasını bekleyeceğim artık. Çok teşekkür ederim yorumunuz için

Facebook Twitter Instagram