Gönderen Konu: The Hair Clinic / Ahmet Tosun / 5700 Greft / Yaş:29 / 11.02.2022  (Okunma sayısı 1272 defa)

eergen

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba, saç ekimi yaptırmayı düşünmeyen biri olarak bir süre önce bu foruma denk geldim ve düşüncelerim değişmeye başladı. Kesin kararımı verdikten sonra forumda bana uygun ekim merkezini aramaya başladım. Forumda kriterlerime göre  5 farklı merkez seçtim ve hepsi ile yüz yüze görüşme gerçekleştirdim sonuç olarak Ahmet Tosun'da karar kıldım. Ahmet Tosun'u seçmemdeki en önemli etken, göstermiş olduğu ilgi alaka oldu. Görüşme çok keyifli geçti, çok güler yüzlü bir insan. Klinik olarak da  temiz ve sakin bir yer. Görüşmede Ahmet bey 2 ekim olarak planlama yaptı daha sonra ekim gününe karar verdim ve randevu oluşturdum.
Ekim günü sabah 7,30 da kliniğe gittim Ahmet bey ile ön görüşme yaptık ve işlemler başladı. Ahmet bey ön çizgimi çizdi, fotoğraf çekildi, kan alındı ve anestezi kısmı başladı, bu kısımda biraz acı hissettim onun dışında ekim boyunca herhangi bir acı hissetmedim. Anesteziden sonra kök alımı ve toplama yapıldı. Daha sonra Ahmet bey kanal açma işlemini gerçekleştirdi ve ekime geçtik. Anestezi, toplama ve ekim işlemlerini Sadettin bey ve Ercan bey gerçekleştirdi, ikisi de işlerinde çok iyiler kendilerine teşekkür ediyorum operasyon boyunca sayelerinde hiç sıkılmadım. Operasyon 6/7 saat sürdü.
Operasyondan sonra Ahmet Bey ekimden sonraki süreçle alakalı bilgilendirme yaparak, kullanmam gereken ilaç (antibiyotik, kan sulandırıcı), yıkamalarımı yapacağım şampuan ve losyonu, verdi. Ertesi gün ilk yıkamam yapıldı ve yıkamayı nasıl yapmam gerektiği anlatıldı. İlk gün ve 1. yıkama fotoğraflarını ekliyorum daha sonra sık sık güncelleme paylaşmaya çalışacağım umarım sonuç güzel olur.
Öncelikle Ahmet beye daha sonra ekimin büyük çoğunluğunda yanımda olan  Sadettin bey ve Ercan beye, her sorumu sabırla ve güler yüzle yanıtlayan Malika hanıma ve diğer arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.
Yorum ve önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

eergen

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ek fotoğraflar

eergen

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
1. Yıkama

eergen

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
10. Gün kabuk dökümü sonrası

eergen

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
10. gün

baytar_60

• Yeni üye
  • *
Öncelikle hayırlı olsun
Ekim planlaman da 2 ekim olması doğru bir karar olmuş
Ön çizgin ve ekim sıklığında gayet hoş
Ekim sonraki fotoğraflar da tertemiz
Donör alanın da harika toplamış
Bundan sonrası bakım ve sabır benim bildiğim
Ama en önemli aşamasını geçmişsin bence 😊

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun saç ekiminiz açık alan çok geniş
açık alana göre planlama gayet güzel temiz ve sık yapılmış ön çizgi planlamanız çok güzel
şok dökülme sonrası saç yönleri ve ekim sıklığı çok güzel duruyor

maşallah güzel saç ekimi umarım sonucunuzda çok güzel olur
Global Moderator

pisikletadam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun güzel ekim özellikle ön çizgi harika dizayn edilmiş .

Muribab

• Hero Member
hayırlı olsun donör kısıtlı açık alan geniş donör'den saç alımı güzel yapılmış hızlı toparlanmış
şok dökülme sonrası da gayet güzel duruyor maşallah inşallah hayalinizdeki saçlara kavuşursunuz

eergen

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hepinize teşekkür ediyorum, ekim düşünenler için sürekli güncellemeye çalışacağım

eergen

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
41. Gün arkadaşlar, ekim bölgesi hariç tıraş oldum. Dökülme biraz yavaş ilerliyor sanki.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Selamlar şok dökülme bitmiş sayılır kardeşim
Donör alanda toparlamaya devam ediyor
Saç ekim sürecin sağlıklı ve güzel şekilde devam ediyor
Yolunda.
Global Moderator

eergen

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
107. gün arkadaşlar mossinin vitamin, şampuan ve serumunu kulllanıyorum. Yorumlarınızı bekliyorum. @hintell hocam kusuruma bakma cevap yazmayı unutmuşum sana çok teşekkürler ilgilendiğin için.

eergen

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
107. gün

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Gayet güzel görünüyor, daha da dolgunlaşacaktır ama  tabi ki henüz erken.

Facebook Twitter Instagram