Gönderen Konu: Revita şampuana Altarnatif şampuan önerileri  (Okunma sayısı 4476 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Revita şampuana Altarnatif şampuan önerileri
« : 22 Şubat 2023, 04:25:58 »
selam arkadaşlar malum revita şampuan ülkemizde satılmıyor yurt dışından temin etmek de zor

o yüzden hemen kolları sıvadım içerik karşılaştırması ile yakın bir şampuan bulmam gerekiyordu

revita yı revita yapan bira kaç özellikten biri bence biz saç ektirenler için aslında önemli olan bir durum kafein

kanı hareketlendirir cild de saç çıkışlarına da bu durum bir miktar destek olur ve saç derisini güzel temizler

Alpecin Caffeine C1 Dökülme Karşıtı Şampuan olabilir bu altarnatif

DOĞAL SAÇ BÜYÜMESİ: Bu şampuan, doğal saç büyümesini desteklemek için saç derisini temizler.
DAHA KALIN, DAHA GÜÇLÜ SAÇLAR: Bu erkek şampuanında kafein, çinko ve niasin birlikte çalışarak incelen saçlarınızı daha kalın, daha güçlü ve daha dolgun bir his için yeniden şarj eder.
ENERJİ VE YENİLEME: Kafein ve hint yağı ile bu şampuan, daha dolgun görünen saçlar için telleri şarj eder ve enerji verir.
SAÇINIZ İÇİN MÜCADELE: Alpecin şampuanımızın günlük kullanımı, doğal saç büyümesini desteklemeye yardımcı olur ve saçınızın gür ve dolgun görünmesini ve hissetmesini sağlar.

alman ürünü

sizinde kullanıcı olarak önerilerileriniz varsa altarnatif

koınuyu yeşillendirebilirsiniz

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Revita şampuana Altarnatif şampuan önerileri
« Yanıtla #1 : 22 Şubat 2023, 16:26:05 »
Eline sağlık Hintell, hakkın ödenmez

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 22 Şubat 2023, 19:06:51 »
Eline sağlık Hintell, hakkın ödenmez

rica ederim dostum
Global Moderator

Can13

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 24 Şubat 2023, 16:34:13 »
İsana diye bir marka var coffeinli şampuanı ben haftada1 bunu kullanmayı düşünüyorum mentolde var içinde günlük kullanım içinde tresan biberiye şampuani şuan kullaniyorum

Elcid01

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 24 Şubat 2023, 18:01:29 »
Asmed sac ekiminden sonra hangi sampuani öneriyo.bilen var mi ?

stand

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 25 Şubat 2023, 13:13:21 »
Hocam bu şampuanı günlük mü kullanıyorsunuz?
Yoksa haftada 1-2 defa bu şampuanı kullanıp alternatif günlük şampuan mı kullanıyorsunuz?
Her gün kafein içeren şampuan ile yıkamak sorun olur mu?

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 25 Şubat 2023, 14:23:22 »
Alpecine sampuan iyi yalnız alında sivilce yapıyor bende yaptı bir arkadaşıma önermistim ondada yaptı
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Serobaba

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 04 Mart 2023, 00:17:29 »
Sebamed anti-hairloss shampoo da da kafein var.Ben arada prozinc plus şampuan la dönüşümlü kullanıyorum. Saçta fazla bekletince kızartıyor yanma hissi oluşturuyor.

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 04 Mart 2023, 01:21:54 »
İsana diye bir marka var coffeinli şampuanı ben haftada1 bunu kullanmayı düşünüyorum mentolde var içinde günlük kullanım içinde tresan biberiye şampuani şuan kullaniyorum
Almayın hocam o şampuanı kimseye tavsiye etmem içindeki kafein oranı %0,00000000001 falandır. Hintell abimiz güzel bir şampuan tavsiyesi vermiş gerçekten kafeinli güzel bir şampuan istiyorsanız. Benim tavsiyemde sebamedin kafeinli olanıdır güzel bir kafein oranı var onunda.
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

Can13

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 05 Mart 2023, 16:29:36 »
Hocam içeriğinde cafein ilk sıralarda yani dediğiniz kadar az olması zor

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #10 : 05 Mart 2023, 18:36:59 »
Ben ulaşabiliyorum Revita şampuana 6 yıldır kullanıyorum ama ilginçtir son zamanlarda artık bende şampuanımı değiştirmeyi düşünüp içerik araştırmasına girmiştim. Çünkü şampuan için 100 dolar vermek ve getirmesi bana çok gerek yok gibi geldi. Sonuçta ben finasterid kullanıyorum saçlı derinin temizlenmesi, saçların dolgun gözükmesi ve saçlara zarar vermemesi şampuan açısından yeterli olmalı. Bunu düşünerek halen Revita varken dedim bir kaç tane şampuan daha alıp deneyeyim diye düşünüyordum ve mesaj atacaklar atmadan söyleyeyim seçeneklerim arasında Vichy, Alpecin, Head and shoulder cafein, Ducray ds bu şampuanlara bakınıyordum bende. Eskiden Ducray şampuanı deneyimlemiştim ama tam beklentilerimi karşıladığı söylenemez. Yanlış hatırlamıyorsam günlük kullanmıyordum hafta da 1 - 2 kez kullanıyordum. Yalan olmasın tüm kullandığım şampuanlar Revita'nın verdiği etkiyi göstermediği için yıllardır bu şampuanı kullandım ama iyi bir alternatif olursa en azından Türkiye'de bulunan bende şampuanı değiştirmeyi düşünüyorum.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 05 Mart 2023, 18:53:23 »
Abi alpecinin türlü şampuanı var tam olarak yazdığını yazınca başka alpecin şampuan c1 olarak çıkıyor black edition yazdığımda ise recharges olanı bulamadım,link atar mısın? birde kepeğe iyi gelirmi bu acaba
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

Can13

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 06 Mart 2023, 12:00:31 »
Bence temiz icerekli ve kafeinli bir şampuan bulabilirsek daha faydalı olabilir alpecin biraz içerik olarak ağır gibi daha iyi bilen arkadaşlarda yorumlarsa sevinirim

javelin

• Sr. Member
  • Mızrak çuvala sığmaz
« Yanıtla #13 : 06 Mart 2023, 16:23:44 »
Bebe şampuanı önerir misiniz? zarar olur mu?  bir kaç gün kullandım saçımı dolgunlaştırdı.???

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 06 Mart 2023, 18:29:30 »
Hocam içeriğinde cafein ilk sıralarda yani dediğiniz kadar az olması zor
Valla siz bilirsiniz ben kullanmış biri olarak söyledim bunu şahsen bimdeki Aplus şampuan ya da İpek şampuandan hiçbir farkı yok ki onlar daha iyidir.
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

Facebook Twitter Instagram