Gönderen Konu: Bursa İbrahim Erayhan 2. ekim vertex veön bölge 3800 greft 24.02.2023  (Okunma sayısı 2599 defa)

Magrur Bey

• Jr. Member
  • **
Selamün Aleykum sevgili dostlar. Öncelikle deprem dolayısıyla hayatını kaybedenlere Allahtan rahmet, kalanlara sabır ve başsağlığı diliyorum içimiz paramparça Allah yardımcımız olsun.
24.02.2023 tarihinde Bursa İbrahim ERAYHAN kliniğinde saç ekimim gerçekleşti 3800 greftlik bir çalışma oldu vertex ağırlıklı ama genel olarak açık yerlerin her tarafına ekim oldu önceki ekimimde ön çizgiye 2li 3lü greft ektikleri için doğallıktan uzak bir görüntü vardı İbrahim Bey ön çizgiye daha doğalı yakalamak adına nispeten daha cılız tekli greftleri ektirerek çizgiyi düzeltmiş oldu. Öncelik vertex bölgesiydi benim için açıklık çok fazla belki bu ekimle kapanmaz ama bundan sonra donör bölgemden daha fazla greft alınabileceğini de zannetmiyorum kısıtlı bir bölgeden toplamda 7300 greft alındı çünkü. İçime sinen bir ekim oldu emeği geçen herkese başta İbrahim Bey olmak üzere İlhan Bey, Enes Bey, Buse Hanıma içtenlikleri ve samimiyetleri için teşekkür ediyorum umarım süreç sonunda mutlu olacağım bir ekim olur. Görüş yorum ve bundan sonraki süreç için önerileriniz bekliyorum.

Magrur Bey

• Jr. Member
  • **
Ekim öncesi durum uzun ve kısa hali

Magrur Bey

• Jr. Member
  • **
Vertex ve donör bölgesi

Magrur Bey

• Jr. Member
  • **
Ön çizgi belirleme

Magrur Bey

• Jr. Member
  • **
Ekimden sonra

Magrur Bey

• Jr. Member
  • **
1. gün

Muzzy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
kardesim ikinci ekimin hayirli olsun. ilk ekimini takip etmis birisi olarak yorumum bence bu saç seni 8 ay sonra gayet tatmin edici bi hale gelicek. ama 2000 küsur greft bana biraz yetersiz geldi. daha fazla cikmaz miydi sence?

Muzzy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
çok pardon yanlış görmüşüm. 3800 yazıyormuş. o halde harika

Magrur Bey

• Jr. Member
  • **
Eyvallah dostum çok sağolasın 3800 benimde beklediğim bir rakam değildi beklentimden fazla çıktı tabi umarım donör çok hırpalanmamıştır  :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun saç eliminiz ön ve orta alan güzel olur ama bu tepe kapanmaz kardeşim çok zor alan inşallah güzel olur ve tepeye ekilenlerin hepsi çıksa dahi gene çok seyrek bir görünüm olur tepe çok geniş tüm kapanı kapatacak kadar sayı az tabi olabilen bu malzemeye göre umarım güzel olur sonuç
Global Moderator

Magrur Bey

• Jr. Member
  • **
Ekimden sonra donör bölge

Magrur Bey

• Jr. Member
  • **
Sağolasın hintell evet tepe en zor bölge sayı bu donörden alinacak maksimum sayı bu yüzden benimde tepe ile ilgili görüşüm seninle aynı ki İbrahim beyde aynısını demişti beklentim bu yüzden maalesef az

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Sağolasın hintell evet tepe en zor bölge sayı bu donörden alinacak maksimum sayı bu yüzden benimde tepe ile ilgili görüşüm seninle aynı ki İbrahim beyde aynısını demişti beklentim bu yüzden maalesef az

umarım beklediğimizin çok üzerinde başarılı bir sonuç olur kardeşim

keşke bu kadar grefti alt vertekse harcamasaydın
ön orta ve gerisini sıklaştırsaydın tepeninde bir kısmına girilseydi daha iyi bir plan olurdu ama sen böyle istemişsin ibrahim beyde sana dürüstçe anlatmış durumu
Global Moderator

Magrur Bey

• Jr. Member
  • **
Beni rahatsız eden vertex bölgesiydi tamamiyle benim tercihim daha ekimim olmaz diye düşünüyorum donör kıtlığından dolayı artık fixdeep toppik idare edicez seyreklik göze batarsa ha batmazsa da olduğu kadar deyip kaderimize razı olacağız :) yapacak birşey yok tamamen kellikten buralara gelmekte psikolojik olarak oldukça rahatlatıcı tabi

Magrur Bey

• Jr. Member
  • **
11.gün kabuk dökümünden sonraki görüntü

Facebook Twitter Instagram