Gönderen Konu: Seboreik Dermatit ve minoxil  (Okunma sayısı 343 defa)

biotin21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Seboreik Dermatit ve minoxil
« : 03 Mart 2023, 18:06:57 »
seboreik dermatit i olup minoxil kullanan var mı? saç derisine negatif bir etki yaptı mı acaba ? tecrubeleriniz nelerdir ? hangi marka minoxil kullanmak lazım piyasa merdiven altı ürünler kalmış herhalde, düzgün markalar göremedim. sizin önerdiğiniz marka nedir?

TruFet

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Seboreik Dermatit ve minoxil
« Yanıtla #1 : 03 Mart 2023, 19:45:46 »
ben assos minoxidil kullaniyorum , kaliteli ama kutusu 600 tl falan , dermatitim var ve daha cok azdirdi egzamami , ama sacima iyi geldigi icin birakmicam :) alkolsuz kopuk formu var yurtdisinda onlar egzamaya etki etmiyor
  • Yaşınız 18
  • Medikal Tedavi fin ve minoxidil kirkland karisim (ml başınan 0.15 mg fin) , dermapen haftada 1 0.75mm , 2 günde bir 1.25 mg fin, tentürdiyot

biotin21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 03 Mart 2023, 19:53:01 »
ben assos minoxidil kullaniyorum , kaliteli ama kutusu 600 tl falan , dermatitim var ve daha cok azdirdi egzamami , ama sacima iyi geldigi icin birakmicam :) alkolsuz kopuk formu var yurtdisinda onlar egzamaya etki etmiyor
sac derisinde yanma kasınma, gerilme hissediyor musun ? kepeklenme oldu mu

TruFet

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 03 Mart 2023, 20:16:25 »
kepegi baya artirdi eskiden cok yoktu, yanka degil ama kasinma oluyor gece suruyorum sabah bile kasinmaya devam ediyor ;P 1 yildir kullaniyorum baya faydasi olmasa birakirdim oyle soyliyim biraz zulum
  • Yaşınız 18
  • Medikal Tedavi fin ve minoxidil kirkland karisim (ml başınan 0.15 mg fin) , dermapen haftada 1 0.75mm , 2 günde bir 1.25 mg fin, tentürdiyot

biotin21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 03 Mart 2023, 23:14:45 »
kepegi baya artirdi eskiden cok yoktu, yanka degil ama kasinma oluyor gece suruyorum sabah bile kasinmaya devam ediyor ;P 1 yildir kullaniyorum baya faydasi olmasa birakirdim oyle soyliyim biraz zulum
hocam kepekte saç dökülmesi yapar ama bildiğim kadarıyla. o zaman sıkıntı. saç derisini de saglıklı tutmak lazım ki saçlar kalıcı olsun
sampuan olarak ne kullanıyorsun ?

Facebook Twitter Instagram