Gönderen Konu: Asuman Hair Transplant CLİNİC / 3600 Greft  (Okunma sayısı 15832 defa)

Hitman54

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Asuman Hair Transplant CLİNİC / 3600 Greft
« : 23 Mart 2023, 11:15:17 »
Merhaba;

Size ekim aşamasından bahsedeyim daha önceki ekimimide bu forumda paylaşmıştım ama maalesef olumsuz sonuçlanmıştı bu sefer 1.5 yıl burayı takip edip Asuman Hanıma ekim yaptırmaya karar verdim 22.03.2023 Tarihine randevu aldım Asuman Hanım gerekli incelemeleri yapıp sadece ön ve arkaya doğru tek seferlik bi ekim olacağını ikinci bi ekime yeterli greftin olmadığını ama bu kısımın beni yeterince tatmin edeceğini belirtti bende zaten tepeyi topikle kapatmayı düşünüyorum 3500 greft civarı çıkabileceği kanısına vardı ve öylede oldu 3600 greft çıktı ilk önce Ozan Bey tıraş kan alma anestezi işlemlerini gerçekleştirdi iğne korkumdan ve acıdan onu çok uğraştırdım ama hiç usanmadan sakinleştirerek gayet kibar şekilde yardımcı oldu daha sonra Elif Hanımla beraber alım işlemi başladı oda sağolsun beni kırmayıp fazla çıkartmaya çalıştı daha sonra Asuman Hanım gelip kanalları açtı ve Enes Bey ekim işlemine başladı Elif Hanımla beraber sohbeti ve ilgisi gayet güzeldi daha sonra Özlem Hanımdan gerekli ilaç ve bilgileri alıp hastaneden ayrıldım sabahına ilk yıkama kendileri tarafından gerçekleştirildi Özlem hanıma sayısız soru sormamıza ve işlerimizi halletmesine rağmen hiç bıkmadan usanmadan ilgilenmesini yazmadan geçemem…Günü geldikçe paylaşımlarımı yaparım zaten…

Bu formun kıymetini bilin derim herkese Hayırlı ekimler !

*Ekilen 3600 Greft
*Yaş 33 İkinci Ekim

Takviyeler Şimdilik
Xpecia
Redoxan c d çinko

Hormon testinden sonra ne gerekiyorsa söylücekler onlarıda eklerim…

Hitman54

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim öncesi

Hitman54

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim öncesi

Hitman54

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekimin 1. Günü

Hitman54

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim esnasi ve sonrası

Hitman54

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Buda ekimin olduğu gün akşam

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Badarili bir ekimci...güzel planlama sonucunuz güzel olacak....5 ay sabır lazım sadece...

jason

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Asuman Hair Transplant CLİNİC / 3600 Greft
« Yanıtla #7 : 23 Mart 2023, 11:57:06 »
Hayırlı olsun kardeşim.

Güzel bir planlama yapılmış. Operasyon öncesi ve sonrası Asuman Hanım ve ekibinden memnun kalmıştım ben de. Umarım her şey yolunda ilerler ve mutlu oluruz sonunda.

• Ekim Tarihi: 07.03.2023
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 37

Hitman54

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Badarili bir ekimci...güzel planlama sonucunuz güzel olacak....5 ay sabır lazım sadece...

İnşallah kardeşim son şansımdı zaten

Hitman54

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 23 Mart 2023, 14:01:01 »
Hayırlı olsun kardeşim.

Güzel bir planlama yapılmış. Operasyon öncesi ve sonrası Asuman Hanım ve ekibinden memnun kalmıştım ben de. Umarım her şey yolunda ilerler ve mutlu oluruz sonunda.

İnşallah kardeşim evet ekipleride kendileride çok iyi sağolsunlar şu an sadece o kadar cok ilaç vs verildiki kafam karıştı hepsinin üstüne tek tek yazdılar ama bide ayrica istenilen şeylerde kafam karıştı:)

jason

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 23 Mart 2023, 14:34:28 »
İnşallah kardeşim evet ekipleride kendileride çok iyi sağolsunlar şu an sadece o kadar cok ilaç vs verildiki kafam karıştı hepsinin üstüne tek tek yazdılar ama bide ayrica istenilen şeylerde kafam karıştı:)
İlk günler sayı biraz fazla maalesef ama kısa sürede azalıyor sayı :) Özlem Hanım'a sorabilirsin gerekirse, dönüş sağlıyor her türlü konuda.
  • Ekim Tarihi: 07.03.2023
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 37

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 23 Mart 2023, 14:36:45 »
maşallah donör açıklık durumuna göre planlama çok doğru olabilecek en iyi ekimi yapmış saç ekim merkezi donör durumuna göre sıklık ve ön çizgi gayet başarılı
Global Moderator

Hitman54

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 23 Mart 2023, 15:34:53 »
İlk günler sayı biraz fazla maalesef ama kısa sürede azalıyor sayı :) Özlem Hanım'a sorabilirsin gerekirse, dönüş sağlıyor her türlü konuda.

Evet kardeşim mecbur soracam sanırım:)

Hitman54

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 23 Mart 2023, 15:35:28 »
maşallah donör açıklık durumuna göre planlama çok doğru olabilecek en iyi ekimi yapmış saç ekim merkezi donör durumuna göre sıklık ve ön çizgi gayet başarılı

Eyvallah hocam inşallah çıkarda

Rudi01

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 23 Mart 2023, 15:59:09 »
Ben de 1 ay once Asuman Hanim’in oraya ektirdim. On cizginiz cok guzel olmus yuzunuze de cok yakisacagini dusunuyorum saclar ciktiktan sonra. Ekim de saglikli duruyor. Guzel bir sonuc alacagina eminim dostum. Umarim ikimizin de son kel senesi olur :)

Facebook Twitter Instagram