Gönderen Konu: Saçlarım çok seyrek ve az  (Okunma sayısı 314 defa)

Seven

• Full Member
Ynt: Saçlarım çok seyrek ve az
« Yanıtla #1 : 28 Mart 2023, 21:34:22 »
16 yaşında çok bir şey yapamazsın saçlarına çok ınce tellı yapısı saçların uzun kullanma uzun kullanırsan dökülme hızlanır
Biterse Bitsin Sonu değil ya!!

Kerim2121

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 28 Mart 2023, 21:49:24 »
peki sizce çok mu az saçım ve wax kullanmayı bırakayım mı

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 28 Mart 2023, 21:57:01 »
 gozenekleri tıkıcak şeler surme saçı doker .kullandıktan sonra saçını iyi yıka deriden arındır.doğru yasa beslenme uyku şu bu genetiği olumsuz etki etmesin.yanlış hayat hızlanırır.şu aşamada yapıcağın saç masajı ve dermolller.fena değil saçların.bazen sulale kel olur kendin saçlı kalabilirsin bazen sulale saçı olur kendin kel olabilirsin 3 gobek geriden dededen alabilirsin kellik genini.anne tarafı daha baskındır.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 28 Mart 2023, 22:11:26 »
Dostum saçların çok uzun, kısa kestirmen dökülme açısından daha sağlıklı. Ne yapabilirsin sorusuna gelirsek, bu yaşta sakın finasterid vs kullanma. Hergün mutlaka saç masajını yap. Yağlanmasına izin verme. İyi bir şampuan kullan. Dermaroller kullan.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 28 Mart 2023, 22:22:25 »
konozol şampuan al haftada 1 kere ya da 2 kere yıka sadece saçlarını uzatma kısa kullan dökülme yavaşlasın dökülen saç uzun kullanılmaz beslenme olmadığı için dökülüyor
uzun saç daha fazla enerji ister
b12 eksikliği varsa kan testi yaptır b12 kullan bunun dışında bu yaşta başka bir şey yapamazsın
Global Moderator

Kerim2121

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 28 Mart 2023, 22:46:12 »
konazol şampuan kullanmam şart mı ve her gün yıkıyorum yıkamazsam yağlanıyor hemen

baldman

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 28 Mart 2023, 22:55:12 »
gozenekleri tıkıcak şeler surme saçı doker .kullandıktan sonra saçını iyi yıka deriden arındır.doğru yasa beslenme uyku şu bu genetiği olumsuz etki etmesin.yanlış hayat hızlanırır.şu aşamada yapıcağın saç masajı ve dermolller.fena değil saçların.bazen sulale kel olur kendin saçlı kalabilirsin bazen sulale saçı olur kendin kel olabilirsin 3 gobek geriden dededen alabilirsin kellik genini.anne tarafı daha baskındır.

+1

Facebook Twitter Instagram