Gönderen Konu: 17 Yaşında Saçlarım Çok Seyrek  (Okunma sayısı 588 defa)

Oguzhann35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
17 Yaşında Saçlarım Çok Seyrek
« : 30 Ekim 2023, 22:41:03 »
14 yaşında şakaklarım ve üst bölgem açılmaya başladı ve açıldı 15 te bu durdu baya saçım seyrekleşmişti şuan 17 yim dökülme (10 15 tel) arası yani normal ama saçım bayağı seyrek önerebileceğiniz bir tavsiye var mı gerçekten yanımı çok sıkıyor bu mevzu .

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 17 Yaşında Saçlarım Çok Seyrek
« Yanıtla #1 : 30 Ekim 2023, 23:12:53 »
bir dermatoloğa gidip detaylı kan tahlili yaptırmanı öneririm. eksiklerin varsa tamamla ardından aga e tablet kullanmaya başlayabilirsin dökülmeyi bir nebze durdurur
ne zaman gelişimini tamamlarsın o zaman finasteridi doktor kontrolünde kullanabilirsin
bu yaşta hiçbir ilacı kullanman doğru olmaz. aynı yaşta aynı şeyi yaşadığım için seni çok iyi anlıyorum açtığım konulara ve saçımın şuanki haline bakabilirsin motive olmak için.
merak etme senin de saçların düzelecek şuan sadece ilaç tedavisi için erken
geçmişte herhangi bir ilaç kullandın mı roaccutane gibi? benim dökülmemi aşırı agresif yapan ilaç buydu

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Oguzhann35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 30 Ekim 2023, 23:22:47 »
bir dermatoloğa gidip detaylı kan tahlili yaptırmanı öneririm. eksiklerin varsa tamamla ardından aga e tablet kullanmaya başlayabilirsin dökülmeyi bir nebze durdurur
ne zaman gelişimini tamamlarsın o zaman finasteridi doktor kontrolünde kullanabilirsin
bu yaşta hiçbir ilacı kullanman doğru olmaz. aynı yaşta aynı şeyi yaşadığım için seni çok iyi anlıyorum açtığım konulara ve saçımın şuanki haline bakabilirsin motive olmak için.
merak etme senin de saçların düzelecek şuan sadece ilaç tedavisi için erken
geçmişte herhangi bir ilaç kullandın mı roaccutane gibi? benim dökülmemi aşırı agresif yapan ilaç buydu
Herhangi bir ilaç kullanmadım şuandada dökülme yok 2 senedir bu şekilde yakın zamanda dermatologa gideceğim

Sigma

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 02 Kasım 2023, 23:27:43 »
Kanka bende de başladı dökülme 17 yaşındayım 5 aydır falan dökülüyor ilk aylar umursamadım sonra canımı sıkmaya başladı gidip kan testi yaptırdım 4 tane vitamin eksik kansızlık çıktı hepsini toparladım 1 ayda bide üstüne finasa başladım bakalım nasıl olacak sonuç

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 03 Kasım 2023, 08:10:54 »
Aynen  sigma gibi doktora gözükün...Güzel bir tedavi ile saçlarınız toparlar ..Ancak hiç birşey yapmayip sadece şampuanla sonuç almaya çalışırsanız ya da saçı kazitayim gurlessin gibi cahilce eskiden kalma taktikleri denerseniz 22 yaşına gelmeden gider bütün saçlar ..

Facebook Twitter Instagram