Gönderen Konu: saç ekimi bir kumar mı  (Okunma sayısı 269 defa)

reghull

• Full Member
saç ekimi bir kumar mı
« : 06 Nisan 2023, 10:56:18 »
hocam bende saç ekimi düşünüyorum ama nekroz olmaktan yada tutmamasindan korkuyorum ,diğer hafta Şahin Çelik analiz için gideceğim
saç ekimi bir kumar mı ya tutmazsa,tutmayanlarınkı neden tutmuyor,ya da neden nekroz olanlar oluyor

BeRan

• Sr. Member
Ynt: saç ekimi bir kumar mı
« Yanıtla #1 : 06 Nisan 2023, 11:25:43 »
hocam bende saç ekimi düşünüyorum ama nekroz olmaktan yada tutmamasindan korkuyorum ,diğer hafta Şahin Çelik analiz için gideceğim
saç ekimi bir kumar mı ya tutmazsa,tutmayanlarınkı neden tutmuyor,ya da neden nekroz olanlar oluyor

Bakamıyorlar, dikkatsizler ekim yapan yerin kalitesi kişinin süreci nasıl yöneteceğini bilmemesi ekimden sonra makarnayla ekmeğe devam etmesi gibi. Ekim yeri ve eken kişilerin tecrübesi %30 ise gerisi kişinin süreci yönetmesiyle alakalı.

Dostum iyileşim süreci tamamen bilinçli bir şekilde beslenmekten ve takviyelerden geçer adam 7. günde pöfür pöfür sigara alkol yapıyor ekim saçma yav eheheh diye dolaşıyor.
Mesela toksinleri atmak için ananas, avakado gibi yararlı yağ bakımından zengin meyve tüketimi ilk bir ay önemli karaciğer için keneviz vesaire yani beslenme tarzı bile bu işlerin genelinde etkin dümdüz takviyelerle iş çözülmüyor akşam ekmek makarna yiyeyim 1 avuç ilaç atayım, sonuç başarısız. normal bir durum psikolojik kaygılar üstüne ekleniyor, müthiş kuruntular vesaire derken konu uzar gider kendini net bir şekilde hazırlaman lazım 6 aylık sürece.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: saç ekimi bir kumar mı
« Yanıtla #2 : 06 Nisan 2023, 17:27:33 »
saç ekimi kumar değil olumsuz durumları olabilir ama kumar değil o yüzden kişi önceden saç ekiminin nasıl olacağını bilmeli kendi planını yapmalı izleyeceği yolu bilmeli ve doğru merkez seçmeli
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram