Gönderen Konu: 5 yıldır eline kalem almayan ve başarısız olan ben son 2 ayda Yksye çalışıyorum  (Okunma sayısı 282 defa)

Andrea

• Hero Member
Yaklaşık 5 yıldır elime kalem kağıt almadım ama bu sınav işinin nasıl halledileceğine çok hakim olduğumu düşünüyorum hatta bunun için bir youtube kanalı bile açtım 60 günlük süre zarfındaki her çalışmamı her adımımı günlük kısa vloglar şeklinde atacağım ve 60 gün içerisinde bu sınavdan harika bir sonuç elde edeceğim gerçektende sıfırım şu anda hiçbir bilgim yok başlıyorum artık bakalım sadece ders çalışacağım ve kendi kişisel gelişimime odaklanacağım ders programımı ve hazırlığımı yaptım bakalım videoyu aşağıya bırakıyorum güzel ve heyecanlı bir yol olacak. Bu arada ara sıra kafa dağıtmak için vakit bulursam saç konusuyla alakalı bir seriye yakın zamanda başlamayı düşünüyorum bu kadar yıllık araştırmalarımı makalelerimi daha detaylı bir şekilde sizlere anlatmak istiyorum. Bir de son olarak saç sonuçlarımı beğenen ve soru sormak isteyen arkadaşlar çok yazdılar aşırı mesaj aldığım için buraya Instagram ve discord adreslerimi bırakıyorum gelebilirsiniz. Bu foruma çok şey borçluyum yardımım olduysa ne mutlu bana.

Discord Adresim: https://discord.gg/mx7MUaCu

Instagramda  Faydalı ve komik içerikler üretmeye başlıyorum. Instagram  adresim: @vasifsiz1elemann

Kişisel kullandığım Instagram adresimde: @frkndkmcii istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

anonim21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hedefin neyi kazanmak hocam

Hietzsche

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
60 günde yapabilirsen helal olsun sana dostum  :) ama şuda var sıcağı sıcağına bilgi ile gireceğin için büyük avantaj yeterki sınava kadar aralıksız bir tempo ile çalış ve vazgeçme .

Andrea

• Hero Member
Hedefim herhangi bir yeri kazanmak değil hocam şu an yaza kadar boş vaktim olduğundan deneyip YouTube üzerinde içerik oluşturmaya karar verdim. Ama ilk 5 bine giderim diye düşünüyorum. Pes etmek yok yarın bayram olmasına rağmen alarmı 4.50 ye kurduk derse devam bu arada şimdiden hayırlı bayramlar.

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

orientis

• Hero Member
Normalde ne okuyorsun
ben de esit agirliktan girecegim hedef marmara hukuk
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi 1/4 Proscar

anonim21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Normalde ne okuyorsun
ben de esit agirliktan girecegim hedef marmara hukuk
35 mat bırak net kazanırsın

orientis

• Hero Member
35 mat bırak net kazanırsın

su an ayt mat 26-29 geliyor.tyt de 23-24 geliyor
sosyali 32-35 yaparsam girerim.bir de obp 70 benim ticaret lisesi çıkışlıyım

Sen okuyor musun yoksa hazırlanıyor musun
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi 1/4 Proscar

Layerbox23

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hedefim herhangi bir yeri kazanmak değil hocam şu an yaza kadar boş vaktim olduğundan deneyip YouTube üzerinde içerik oluşturmaya karar verdim. Ama ilk 5 bine giderim diye düşünüyorum. Pes etmek yok yarın bayram olmasına rağmen alarmı 4.50 ye kurduk derse devam bu arada şimdiden hayırlı bayramlar.
ablam günde 5 saatten aşağı çalışmamasına ve fen lisesine gitmesine rağmen 29 k yaptı senin 5 k yapma ihtimalin imkansızdanda imkansız

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
5k biraz abartı kardeşim. Okul puanın var mı? Yani tam mı kullanacaksın?
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Andrea

• Hero Member
Süreçle iligili her şeyi youtube da paylaşacağım bakalım zaman ne gösterecek :) ziraat ve yazılım mühendisliği okudum

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

anonim21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
su an ayt mat 26-29 geliyor.tyt de 23-24 geliyor
sosyali 32-35 yaparsam girerim.bir de obp 70 benim ticaret lisesi çıkışlıyım

Sen okuyor musun yoksa hazırlanıyor musun
ben birinci sınıf eczacılık okuyorum

AdnanN

• Hero Member
2 ay çalışmayla ilk 5 k girersen efsane olursun net.

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dostum yanlış anlama beni de insanlar 4 yıl boyunca köpek gibi çalışıp 10k ya zor giriyor 1. ile 10000. arasında bile çok çok az net farkı oluyor. Sen 60 günde ilk 5000 gireceğim diyorsun. Çalış kesinlikle illa yararı olur ama biraz da gerçekçi ol mantıklı düşün imkansız hedefler koyma kendine. Eğer aşırı sağlam temelin varsa, hiçbir konuda eksiğin yoksa, bir de aşırı zeki biriysen bir kez okuduğumu bir daha asla unutmam diyorsan bile iki ay çalışma ile 60-70k çok çok düşük ihtimalle girebilirsin. Kimsenin kendini kandırmasina gerek yok motivasyonun da düşmesin ama 2 ay çalışıp 4 yıldır köpek gibi çalışan 20-30 bin kişinin önüne geçeceğini düşündüysen cidden bence çalışmaya matematikten başla.

Facebook Twitter Instagram