Gönderen Konu: nw7 den geri dönmeye calisiyorum  (Okunma sayısı 3342 defa)

Ersin Yüksel

• Jr. Member
  • **
nw7 den geri dönmeye calisiyorum
« : 22 Temmuz 2021, 18:55:19 »
Evet arkadaşlar yaşım 38 , 15 yıldır kelim 1 senedir medikal tedaviyle süreci geri almaya çalışıyorum bakalım nolcak önerilere açığım bu arada ilk 6 ay sadece evde hazırladığım sarmısak yağını kullandım.

ENO7

• Full Member
Ynt: nw7 den geri dönmeye calisiyorum
« Yanıtla #1 : 22 Temmuz 2021, 19:53:14 »
Kenevir yağı kullan  1 ay dene

Ersin Yüksel

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 22 Temmuz 2021, 23:14:59 »
Kenevir yağı kullan  1 ay dene

Önerin için tesekkurler
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi minoxidil , avodart , ketoral sampuan , vitamin d3 , Dermaroller

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 23 Temmuz 2021, 00:23:13 »
Masaj ve dermaroller ekle tedavine.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 23 Temmuz 2021, 00:32:40 »
Daha net fotolar yok mu acaba
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Ersin Yüksel

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 23 Temmuz 2021, 01:31:54 »
Masaj ve dermaroller ekle tedavine.

Dermarollere sıcak bakmıyorum ama masaj kesinlikle eklicem ve kasları kaldirip indirerek yapılan bu egzersiz var onuds ogrenmeye calisiyorum
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi minoxidil , avodart , ketoral sampuan , vitamin d3 , Dermaroller

Ersin Yüksel

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 23 Temmuz 2021, 01:35:40 »
Daha net fotolar yok mu acaba

Tedaviye başlamadan önce galae bölgesinde hiç saç yoktu kabak kafaydim şimdi var atarım gene resim maksat tedavilerimiz olumlu sonuclansin saç ektiricektim hem parasını denklestiremedim pandemi yüzünden hemde ektirenleri gördüm sanki ön tarafa fermuarlı bı parca yapıştırılmış gibi duruyor 1 metreden belli oluyor
  • Yaşınız 38

qew1978

• Full Member
« Yanıtla #7 : 23 Temmuz 2021, 01:55:36 »
Dermarollere sıcak bakmıyorum ama masaj kesinlikle eklicem ve kasları kaldirip indirerek yapılan bu egzersiz var onuds ogrenmeye calisiyorum

Mikro igneleme minoxidil'in etkinligini bayagi bir arttiriyor. Haftada 1 yapabilirsiniz bence.
dutasteride 0.5 mg
oral minoxidil 2.5 mg

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 23 Temmuz 2021, 11:23:24 »
Tedaviye başlamadan önce galae bölgesinde hiç saç yoktu kabak kafaydim şimdi var atarım gene resim maksat tedavilerimiz olumlu sonuclansin saç ektiricektim hem parasını denklestiremedim pandemi yüzünden hemde ektirenleri gördüm sanki ön tarafa fermuarlı bı parca yapıştırılmış gibi duruyor 1 metreden belli oluyor
Ben de operasyona katlanamayacağım ve o riske girmek istemediğim için medikal tedaviye yöneldim konum var bakabilirsin. Çok güzel gelişme var gibi çıkmış 3. Foto ama net değil o yüzden istedim açıkçası
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim

Ersin Yüksel

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 23 Temmuz 2021, 19:36:38 »
Ben de operasyona katlanamayacağım ve o riske girmek istemediğim için medikal tedaviye yöneldim konum var bakabilirsin. Çok güzel gelişme var gibi çıkmış 3. Foto ama net değil o yüzden istedim açıkçası

Şuanda minoksidil kullanıyorum 3-4 günde bir bol kepçe , haftada 2 kere avodart , haftada 1 keterol şampuan ve d3 vitamini kullanıyorum masaja yeni başladım dermoller e de girmeyi düşünüyorum yolda görenler saç ektirdim sanıyor bakalım nolcak
  • Yaşınız 38

nickless

• Full Member
« Yanıtla #10 : 24 Temmuz 2021, 13:04:55 »
fotoğraflar tedaviden öncesi ve sonrası mı? 3. resim NW3 gibi çünkü.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 24 Temmuz 2021, 13:20:33 »
Şuanda minoksidil kullanıyorum 3-4 günde bir bol kepçe , haftada 2 kere avodart , haftada 1 keterol şampuan ve d3 vitamini kullanıyorum masaja yeni başladım dermoller e de girmeyi düşünüyorum yolda görenler saç ektirdim sanıyor bakalım nolcak
evet çok farketmiş hayırlı olsun bu tedaviyle devam et bence. iğneleme olayını da ekleyeceksen bütçen yetiyorsa dermapen değilse dermastamp düşün derim.
avodart&minox&xpecia

tedavim

Ismail Ertural

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 24 Temmuz 2021, 13:42:48 »
Nasıl yapiyorsunuz bende ektirmeyi düşünüyorum da çok kararsız kaldım

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 24 Temmuz 2021, 16:15:29 »
Hayırlı olsun umarım başarılı olur takipteyim ama foto kısmını anlamadım ilk 2 foto öncesi son foto şimdi mi?

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 24 Temmuz 2021, 20:12:45 »
Sanırım ilk foto tedavi öncesi tek foto elimizdeki diğerleri de tedavinin ilerleyen aşamaları doğru mudur hocam
avodart&minox&xpecia

tedavim

Facebook Twitter Instagram