Gönderen Konu: Başarısız mı oluyor yoksa ben mi süreci tam anlayamadım?  (Okunma sayısı 649 defa)

Sanchezski

• Yeni üye
  • *
Merhaba arkadaşlar,
Saç ekim sürecimle ilgili kafamı 2 haftadır kurcalayan bir şey var. Bişeyler yanlış mı gidiyor diye düşünmeden edemiyorum.

11 mayıs 2021 de ekim oldu.
9 temmuz 2021 bugün.

İlk prp de yapan kişi kafamı delik deşik etti ve ilk birkaç hafta sınavlarımdan dolayı stresliydim. Endişem bunlar yeni ekilen saçlarımı öldürdüler mi diye. Onun için belirli bir bölge seçtim kendime, kontrol etmek adına. Tam kafamızda ön çizginin ortası.
Şu an bir gelişme yok orada haftalardır. Herbir telin arasında bir serçe parmak tırnağı kadar fark var :/

Resim 1 de ekildikten sonra kabuklar soyulur soyulmazki görüntü
Resim 2 de bugün çektiğim görüntü.

Endişem resim 2 de köklerin ucunu bile görememem. Yani en küçük bir siyahlık bile yok derimde. Bir sorun mu var yoksa süreç bu şekilde mi?

Aydınlatırsanız sevinirim.
İyi günler herkese

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Başarısız mı oluyor yoksa ben mi süreci tam anlayamadım?
« Yanıtla #1 : 09 Temmuz 2021, 17:10:51 »
Daha 2 ay olmuş süreç çok yeni başarılı veya başarısız demek imkansız . Süreç normal seyrinde
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 09 Temmuz 2021, 18:01:56 »
herkes gibi ekim konusu açın lütfen ilgili bölüme
Global Moderator

Alipoyrazzz

• Full Member
« Yanıtla #3 : 11 Temmuz 2021, 14:44:12 »
Süreç bu şekilde sanrm senden 4 gün önce ekim yapmışım benimde öyle stres yapmadan sabırla beklemeli

Facebook Twitter Instagram