Gönderen Konu: Finasteride dediğiniz şey tam olarak ne oluyor ?  (Okunma sayısı 581 defa)

Octobe2

• Full Member
Finasteride dediğiniz şey tam olarak ne oluyor ?
« : 10 Eylül 2021, 21:43:02 »
1.5 aydır düzenli olarak sabah akşam xpecia kullanıyorum , hiçbir yan etkisi olmadı buna güvenerek eğer xpecia başarılı olmazda finasterideye geçmeyi düşünüyorum.

Cahilliğime verin her yerde görüyorum finas ta finas googleye yazıyorum finasteride diye direkt bir marka vs çıkmıyor finasteride etken madde sanırım . Yani hap olarak bir markası vs yok mu bunun xpecia gibi. Nasıl temin edebilirim yasak değilse link vs de bırakırsanız mutlu olurum iyi günler .

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Finasteride dediğiniz şey tam olarak ne oluyor ?
« Yanıtla #1 : 10 Eylül 2021, 22:17:32 »
 finasterid etken madde hapın adı proscar.al 5 e bol parcaları kapalı yerde sakla iç
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 11 Eylül 2021, 00:44:42 »
Ciddi yan etkileri bulunan bir ilaç ben de libido artışı ve sıvı meni etkisi yaptı bazılarında daha farklı oluyor bu yan etki bazılarında etki yok eczaneden sorsan proscar diye satılıyor 35 TL falan bir de propecia var sanırsam daha pahalı bölmeden yutuyorsun aynı ikisi de sadece bölmeden içiliyor

Octobe2

• Full Member
« Yanıtla #3 : 11 Eylül 2021, 01:00:54 »
İnternette satışları neden yok ? Aratıyorum ama bulamıyorum xpecia çok yaygın mesela bu konuda . Bu dediğiniz ilaçlar her eczanede bulunur mu ? Ve reçetesiz satılır mı ?

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 11 Eylül 2021, 01:02:41 »
Vardır eczanelerde doktor kontrolünde kullanmayı tavsiye ediyorlar reçetesiz satılıyor onlarca konu var bence araştır öyle kullan şakası yok bu işin

Vio

• Full Member
« Yanıtla #5 : 11 Eylül 2021, 01:07:33 »
Medikal ilaçların çoğunu internetten temin edemezsiniz proscar prostat ilacıdır 5mg kullanımında prostat bezinde 1mg kullanımı saç tedavisinde kullanılır 5 veya 4 e böleceksiniz.  Androjen ilaçtır doktora görünüp ilgili hormon değerlenize baktırıp öyle kullanın. Proscar 35-40 lira civarında satılır propecia sanırım 300 lira emin değilim. İkisini de reçetesiz alabilirsiniz.
  • Ekim Tarihi: -28.04.21
  • Ekim Merkezi ismi -Asuman Hair
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Finasterid1mg /Biotin 5000/Solgar Vm2000

Facebook Twitter Instagram