Gönderen Konu: Tam dökülme gerçekleşmeden saç ektirme  (Okunma sayısı 563 defa)

Gpedit

• Yeni üye
  • *
Ynt: Tam dökülme gerçekleşmeden saç ektirme
« Yanıtla #1 : 02 Ocak 2023, 01:58:07 »
Buna benzer bir soruyucu bende yüz yüze görüştüğüm ekim merkezine sordum sorum aynı senin gibiydi ve söylenen cevap şu

Daha yaşın genç olduğu için dökülme devam edecek eğer takıntı haline getirmediysen biraz daha beklemen ileriye dönük daha doğru hareket olacağı yönünde konuşma yaptı. Sonuçta donör bölgesinden alınan saçlarında bi fabrika gibi sürekli saç üreten bir yer olmadığını unutma dedi. Bunu kısaca şöyle düşün hocam eğer donörün çok kuvvetli değilse ya bir kere yada çok zorlarsan o da ne kadar faydalı olunur belli olmaz iki kere atış hakkın olacak. Karar senin ben doğal tedavilere baş vurdum sende biraz forum içerisinde dolaşarak sana uygun bi tedavi bakabilirsin
  • Yaşınız 24
Xpecia
Magnezyum
3/1 İğneleme
Günlük masaj
Nane biberiye losyon
Alpecin,Konazol

Trensica

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 22 Haziran 2023, 14:54:17 »
Ayrıca bazı deneyimlerinizi öğrenmek isterim. Umarım saçlarım iyidir. Herhangi bir bilginiz veya ipucunuz varsa, lütfen bunları benimle paylaşın.

geometry dash scratch

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 23 Haziran 2023, 00:29:56 »
 agresif dokulme varsa kontrol altına almadan ektirmek cehalettir.oncelik dokulmenin kontrol altına alınması olmalı
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

muratbakara

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 24 Haziran 2023, 20:24:34 »
Ben dökülme sürecinin tamamlanmasını beklemiştim. Saç ekiminden önce
« Son Düzenleme: 28 Haziran 2023, 20:00:48 Gönderen: muratbakara »

Facebook Twitter Instagram