Gönderen Konu: Dutasteride kullanımı idrarı tam boşaltamama hissi  (Okunma sayısı 684 defa)

beaocoup

• Jr. Member
  • **
Dutasteride kullanımı idrarı tam boşaltamama hissi
« : 04 Aralık 2020, 16:06:50 »
Arkadaşlar merhaba.Ben eylülün ortasından beri günlük avodart kullanıyorum.İdrarım tam boşalmamış gibi hissediyorum.Ama her hangi bir zorluk hissetmiyorum.Aynı sorunları yaşayan var mı?Sizce ne yapmalıyım?. Yazarsanız sevinirim.

Siddhartha

• Hero Member
Ynt: Dutasteride kullanımı idrarı tam boşaltamama hissi
« Yanıtla #1 : 04 Aralık 2020, 16:18:15 »
Hergun kullanma 3 gunde bir yeterli
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

beaocoup

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 04 Aralık 2020, 16:19:40 »
Hergun kullanma 3 gunde bir yeterli
Teşekkür ederim tavsiyen için

Ziptikci

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 04 Aralık 2020, 17:03:17 »
En ağır prostat ilaçlarından birini kullanıyorsun ve günlük. Normal değil mi? 3-4 günde 1 alsan yeterli olur

beaocoup

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 04 Aralık 2020, 17:04:22 »
En ağır prostat ilaçlarından birini kullanıyorsun ve günlük. Normal değil mi? 3-4 günde 1 alsan yeterli olur
Haklısın öyle yapacağım teşekkürler

icindentramvaygecensarki

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 09 Aralık 2020, 08:08:59 »
Arkadaşlar da gerekeni söylemiş her gün almak orta ve uzun vadede karaciğeri çok yorar, ben 3 günde 1 alıyordum 4 günde 1'e çektim. 6-8 ay sonra 3 günde 1'e tekrar çıkarmayı düşünüyorum. Size tavsiyem siz de öyle yapın. Bir de avodart benim suratımda küçük sivilceler çıkarıyor ergenlik yıllarındaki gibi, karaciğer yağlandığından mıdır nedir, sizde de oluyor mu ?
TEDAVİM
Minoxil Forte Günde 1 (Şakaklara ve Frontale 3'er Fıs)
Dutasteride Avodart Günde 1 (Eskiden Haftada 2)
Fiyto Şampuan Haftada 2
Dermaroller 1 mm Haftada 2
D Vitamini- Çinko- B 12 2 Günde 1
Oral Spironolakton Aldactone 25 mg Günde 1

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 09 Aralık 2020, 08:45:47 »
Arkadaşlar da gerekeni söylemiş her gün almak orta ve uzun vadede karaciğeri çok yorar, ben 3 günde 1 alıyordum 4 günde 1'e çektim. 6-8 ay sonra 3 günde 1'e tekrar çıkarmayı düşünüyorum. Size tavsiyem siz de öyle yapın. Bir de avodart benim suratımda küçük sivilceler çıkarıyor ergenlik yıllarındaki gibi, karaciğer yağlandığından mıdır nedir, sizde de oluyor mu ?

Sivilce için yeşilçay öneriyorum. Çok iyi geliyor bana. Görüntü rahatsız ediyorsa bi dene. Karaciğer için enginar suyu içenler de vardı
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

beaocoup

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 09 Aralık 2020, 11:09:37 »

Teşekkür ederim.Benim yüzüm değil de bacaklarımda çıkıyor arada.Ama 2 3 gün sonra kayboluyor.Karaciğerden kaynaklı olabilir veya beslenmenden kaynaklanabilir.Ekimde karaciğer fonksiyonlarına baktırdım normal çıktı.Düzenli olarak hindistan cevizi yiyor ,yeşilçay ve zeytin yaprağı çayı içiyorum.

Facebook Twitter Instagram