Gönderen Konu: Dutasteride kullanımı idrarı tam boşaltamama hissi  (Okunma sayısı 309 defa)

beaocoup

• Kel Oğlan
  • *
Dutasteride kullanımı idrarı tam boşaltamama hissi
« : 04 Aralık 2020, 16:06:50 »
Arkadaşlar merhaba.Ben eylülün ortasından beri günlük avodart kullanıyorum.İdrarım tam boşalmamış gibi hissediyorum.Ama her hangi bir zorluk hissetmiyorum.Aynı sorunları yaşayan var mı?Sizce ne yapmalıyım?. Yazarsanız sevinirim.

Siddhartha

• Hero Member
Ynt: Dutasteride kullanımı idrarı tam boşaltamama hissi
« Yanıtla #1 : 04 Aralık 2020, 16:18:15 »
Hergun kullanma 3 gunde bir yeterli
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

beaocoup

• Kel Oğlan
  • *
« Yanıtla #2 : 04 Aralık 2020, 16:19:40 »
Hergun kullanma 3 gunde bir yeterli
Teşekkür ederim tavsiyen için

Ziptikci

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 04 Aralık 2020, 17:03:17 »
En ağır prostat ilaçlarından birini kullanıyorsun ve günlük. Normal değil mi? 3-4 günde 1 alsan yeterli olur

beaocoup

• Kel Oğlan
  • *
« Yanıtla #4 : 04 Aralık 2020, 17:04:22 »
En ağır prostat ilaçlarından birini kullanıyorsun ve günlük. Normal değil mi? 3-4 günde 1 alsan yeterli olur
Haklısın öyle yapacağım teşekkürler

icindentramvaygecensarki

• Full Member
« Yanıtla #5 : 09 Aralık 2020, 08:08:59 »
Arkadaşlar da gerekeni söylemiş her gün almak orta ve uzun vadede karaciğeri çok yorar, ben 3 günde 1 alıyordum 4 günde 1'e çektim. 6-8 ay sonra 3 günde 1'e tekrar çıkarmayı düşünüyorum. Size tavsiyem siz de öyle yapın. Bir de avodart benim suratımda küçük sivilceler çıkarıyor ergenlik yıllarındaki gibi, karaciğer yağlandığından mıdır nedir, sizde de oluyor mu ?
Minoxil Forte 2 Günde 1 (Şakaklara 4'er Fıs)
Dutasteride Avodart Haftada 2
Clear Şampuan Haftada 2
D Vitamini 2 Günde 1 5-6 Damla

Xethmoid

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 09 Aralık 2020, 08:45:47 »
Arkadaşlar da gerekeni söylemiş her gün almak orta ve uzun vadede karaciğeri çok yorar, ben 3 günde 1 alıyordum 4 günde 1'e çektim. 6-8 ay sonra 3 günde 1'e tekrar çıkarmayı düşünüyorum. Size tavsiyem siz de öyle yapın. Bir de avodart benim suratımda küçük sivilceler çıkarıyor ergenlik yıllarındaki gibi, karaciğer yağlandığından mıdır nedir, sizde de oluyor mu ?

Sivilce için yeşilçay öneriyorum. Çok iyi geliyor bana. Görüntü rahatsız ediyorsa bi dene. Karaciğer için enginar suyu içenler de vardı
Xpecia (x2)
Bal kabağı çekirdeği yağı kapsülü (1x1380mg)
B. Minoxidil şakaklar (her akşam 2+3)
Minoxil Forte (x2 tepe)
Yeşilçay (x1)
Ketoral şampuan (haftada 1)
Bioxcin Forte 2 güne 1
Selfit Mg & vit D (200mg & 2.5mcg)

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=17730

beaocoup

• Kel Oğlan
  • *
« Yanıtla #7 : 09 Aralık 2020, 11:09:37 »

Teşekkür ederim.Benim yüzüm değil de bacaklarımda çıkıyor arada.Ama 2 3 gün sonra kayboluyor.Karaciğerden kaynaklı olabilir veya beslenmenden kaynaklanabilir.Ekimde karaciğer fonksiyonlarına baktırdım normal çıktı.Düzenli olarak hindistan cevizi yiyor ,yeşilçay ve zeytin yaprağı çayı içiyorum.

Facebook Twitter Instagram