Gönderen Konu: ÇOK ÇARESİZ KALDIM YARDIM EDER MİSİNİZ  (Okunma sayısı 268 defa)

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
ÇOK ÇARESİZ KALDIM YARDIM EDER MİSİNİZ
« : 26 Nisan 2023, 02:39:46 »
Forumda gördüm prozinc plus çok önerdiler kullanmaya başladım ama bir süre sonra kepek yaptı diğer şampuanlar gibi saç tipimde yağlı saç. Vichy dercos yeşil kutuyu aldım sağlıklı olsun kepek olmasın diye şuan kargoda ama araştırdım biraz sürekli kullanıma pek uygun değil gibi nasıl kullanmam lazım ne almam lazım yanına vichynin saç dökülmesine özel olanı da alıp dönüşümlü olarak mı kullansam napsam bi yardımcı olur musunuz..

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
Ynt: ÇOK ÇARESİZ KALDIM YARDIM EDER MİSİNİZ
« Yanıtla #1 : 26 Nisan 2023, 03:45:15 »
sürekli konu açmak yerine bir konudan devam etsen daha sağlıklı olacak soruna gelecek olursak vichy i 3 4 gun arayla kullanabilirsin saçını hergun yikiyorsan baska hafif bir şampuan ek olarak kullanabilirsin
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 26 Nisan 2023, 04:01:30 »
Abi yardm eder misin ben iki günde bir duş alıyorum hep bir gün yeşil kutu ile yıkasam diğer günde kırmızı olanını ek alsam mı kırmızı vichy yada mor yani döngülü olarak? Yardım eder msin

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 26 Nisan 2023, 18:59:06 »
sürekli konu açmak yerine bir konudan devam etsen daha sağlıklı olacak soruna gelecek olursak vichy i 3 4 gun arayla kullanabilirsin saçını hergun yikiyorsan baska hafif bir şampuan ek olarak kullanabilirsin
Bakabilir misin ustam

Facebook Twitter Instagram