Gönderen Konu: NE YAPMALIYIM YARDIM EDER MİSİNİZ  (Okunma sayısı 206 defa)

Volk4n

• Yeni üye
  • *
NE YAPMALIYIM YARDIM EDER MİSİNİZ
« : 08 Aralık 2023, 15:58:51 »
Merhabalar yardıma ihtiyacım var aslında bunun için çok geç kaldığımı düşünüyorum ama bu siteyi yeni keşfettim

23 yaşındayım 13 14 yaşlarımdan beri saçlarım dökülüyor 5 kardeşiz 3 kız 2 erkek hepimizde bu sorun var annem çocuk yaşta ateşli hastalık geçirmiş onun da aynı yaşlarda saçları dökülmeye başlamış ve hala daha dökülüyor en son 18 19 yaşlarımda doktora gitmiştim kan testlerimde sadece vitamin eksiklikleri olduğunu söylemişlerdi doktorun minoxil ve vitaminler yazmıştı minoxili kısa bir süre kullandım ama devamını getirmemiştim vitaminleri falan komple kullanmıştım ama hiç bir değişiklik olmadı daha önce de büyük ablam bir çok kez doktora gitmişti ama yapılan kan testlerinde hiç bir şey çıkmamış ve de verilen şampuanlar vs hiç bir işe yaramadı aslında aklımda saç ektirmek vardı ama siteyi keşfettikten sonra araştırmalarımdan anladığım kadarıyla erken yaşta yapılan saç ekimlerinin sonucu hüsrana uğruyormuş o yüzden artık bir çıkmazdayım ne yapmam gerekir ne kullanmam lazım saç ekimi yaptırsam ne kadar başarılı olur donör bölgemin durumu nasıl bilgi verir misiniz

1.5 senedir vücut geliştirme ile de uğraşıyorum çoğu kişi ilaçlardan yan etki görmemek için ağırlıklı sporları yapmayı tavsiye ediyor ayrıca saç tipim yağlı ertesi gün hemen yağlanmaya başlıyor cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

jakos

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: NE YAPMALIYIM YARDIM EDER MİSİNİZ
« Yanıtla #1 : 08 Aralık 2023, 16:56:53 »
finasterid

Mehmet 0112

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 08 Aralık 2023, 17:08:40 »
Dökülme tipimiz çok benzer yaş 26 gençlikte saç daha çok lazım düşüncesiyle Bismillah deyip ekim yaptırdım inşallah sonucu güzel olur
Doğal yollarla henüz kelliğin çözümü yok kardeşim maalesef
  • Ekim Tarihi: 28.09.2023
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 5.000 greft
  • Yaşınız 26
  • Medikal Tedavi Proscar1/4,xpecia sabah akşam, 3 günde 1 redoxon C, d, çinko

Volk4n

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 08 Aralık 2023, 17:33:02 »
Dökülme tipimiz çok benzer yaş 26 gençlikte saç daha çok lazım düşüncesiyle Bismillah deyip ekim yaptırdım inşallah sonucu güzel olur
Doğal yollarla henüz kelliğin çözümü yok kardeşim maalesef
Cevabınız için çok teşekkür ederim ekim yaptırmayı ben de çok istiyorum en azından bir süre takviyelerle saçlarımı güçlendirmemin ekim öncesi ve sonrası için iyi olacağını düşünüyorum o yüzden beni yönlendirebilecek bilgili abilerimden arkadaşlardan yorum bekliyorum
« Son Düzenleme: 08 Aralık 2023, 17:52:44 Gönderen: Volk4n »

Eksi sözlük

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 08 Aralık 2023, 19:39:28 »
Öncelikle forumda doğru başlığa konu açmayı öğrenmelisiniz düzeni bozmaya hakkınız yok.

İnsanlar bura da emek veriyor siz faydalanayım derken foruma zarar veriyorsunuz

Volk4n

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 08 Aralık 2023, 21:48:37 »
Öncelikle forumda doğru başlığa konu açmayı öğrenmelisiniz düzeni bozmaya hakkınız yok.

İnsanlar bura da emek veriyor siz faydalanayım derken foruma zarar veriyorsunuz
doğru başlığa nasıl konu açabilirim rica etsem yardım eder misiniz yeniyim hala tam çözemedim cevabınız için şimdiden teşekkürler 

Facebook Twitter Instagram